کایری ایروینگ سکوت در مورد واکسن را شکست: “من بهترین کاری را برای خودم انجام می دهم”


کایری ایروینگ ، ستاره بروکلین نتز سکوت خود را در مورد اینکه چرا تصمیم گرفته واکسیناسیون کروناویروس خود را رها کرده و احتمالاً حرفه NBA خود را به خطر بیندازد ، شکست.

ایروینگ اظهارات خود را چهارشنبه شب در اینستاگرام به صورت زنده بیان کرد. او گفت که قصد بازنشستگی ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

“من بهترین کاری را برای خودم انجام می دهم. من عواقب آن را در اینجا می دانم ، و اگر این بدان معناست که به خاطر آن محکوم و دیو شده ام ، دقیقاً همین است. این نقشی است که من بازی می کنم ، اما من هرگز نمی خواستم از عشق و علاقه ام دست بردارم ، عشق من ، رویای من در این دوره ، “او گفت.

کایری ایروینگ از بروکلین نتز هنگام بازی پیش فصل با لس آنجلس لیکرز در استیپلز سنتر در 3 اکتبر 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا از روی نیمکت تشویق می کند.
(عکس از Kevork Danssezian / گتی ایماژ)

ایروینگ ، که گفته می شود نیمی از دستمزد 35 میلیون دلاری خود را به دلیل کنار گذاشتن بازی ها به دلیل قوانین واکسن از دست داده است ، گفت که موقعیت او در مورد پول نیست.

“پس چه؟ این به پول مربوط نمی شود. این همیشه به پول مربوط نمی شود. این مربوط به انتخاب بهترین چیزی است که برای شما مناسب است. شما فکر می کنید من واقعاً می خواهم پول از دست بدهم؟”

NETS از طریق تیمار در سراسر کشور واکسیناسیون ، ایرویز را از تیمور ممنوع می کند

کیری ایروینگ شماره 11 در بروکلین نتز در حین بازی با دیترویت پیستونز در 13 مارس 2021 در مرکز بارکلیز در بروکلین نیویورک توپ را شوت می کند.

کیری ایروینگ شماره 11 در بروکلین نتز در حین بازی با دیترویت پیستونز در 13 مارس 2021 در مرکز بارکلیز در بروکلین نیویورک توپ را شوت می کند.
(عکس: ند دیشمن / NBAE از طریق Getty Images)

توکنیکار گفت که از افرادی که واکسینه شده اند و هنوز واکسینه نشده اند حمایت می کند و هیچ گونه مخالفتی با واکسیناسیون نشان نداده است. او تصریح کرد که فقط ضربه نمی خورد.

“من دوباره این کار را انجام می دهم. این در مورد نت ها ، سازمان ، NBA ، سیاست ، سیاست نیست. این در مورد یک چیز نیست. این فقط در مورد آزادی کاری است که می خواهم انجام دهم. ،” او گفت.

نت ها در مورد در دسترس بودن ایروینگ برای فصل 22-21 2021 خط قرمز کشیدند. روز سه شنبه ، مدیرعامل شان مارکس گفت که ایروینگ پاره وقت بازی نمی کند.

مارکس گفت: “با توجه به ماهیت در حال تحول شرایط و پس از بررسی دقیق ، ما تصمیم گرفتیم که کایری اروینگ تا زمانی که شرایط همکاری کامل را نداشته باشد ، با تیم بازی یا تمرین نکند.”

Kyrie Irving # 11 بروکلین نتز در نیمه اول مقابل شارلوت هورنتس در مرکز بارکلیز در 16 آوریل 2021 در شهرستان بروکلین ، نیویورک دریبل زد.

Kyrie Irving # 11 بروکلین نتز در نیمه اول مقابل شارلوت هورنتس در مرکز بارکلیز در 16 آوریل 2021 در شهرستان بروکلین ، نیویورک دریبل زد.
(عکس توسط سارا استیر / گتی ایماژ)

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“Kyrie تصمیم شخصی گرفته است و ما به حق انتخاب او احترام می گذاریم. در حال حاضر ، این انتخاب توانایی او را برای عضویت دائمی در تیم محدود می کند ، و ما به هیچ عضوی از تیم خود اجازه نمی دهیم که با در اختیار داشتن وقت شرکت کند. “

ایروینگ برای بازی در بازیهای خانگی مناسب نیست ، جایی که شهر نیویورک بر اساس آن ورزشکاران حرفه ای در تیم های شهری باید برای ورزش یا بازی در اماکن عمومی واکسینه شوند.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید