کاهش وزن

آیا سیگنال کاهش چربی شکم درک والر کتاب خوبی است؟

Fat Shrinking Signal یک برنامه لاغری 21 روزه، متوالی و خانگی است که از روش های طبیعی برای کاهش وزن اضافی و تقویت عضلات استفاده می کند. این برنامه ساخته درک والر است که ادعا می کند یک مربی دارای گواهینامه توربولانس و یک مربی شخصی دارای گواهینامه NASM است. درک خود را “نجواکننده کاهش وزن” می نامد و ادعا می کند که بر چالش های رژیم سنتی و تمرینات ورزشی برای کمک به کاهش وزن افراد غلبه می کند. او این برنامه ساده و علمی را ایجاد کرد تا به افراد در هر سن و شرایط فیزیکی کمک کند تا چربی بدن را با موفقیت کاهش دهند.

سیگنال کاهش چربی چگونه کار می کند؟

این برنامه کاهش چربی هر گوشه از بدن شما را هدف قرار می دهد تا بتوانید هر اینچ را بدون تاثیرات کسل کننده مرتبط با انجام همان برنامه تمرینی روزانه، تقویت کرده و کم کنید. توالی سوختن کل بدن آن از حرکات منحصر به فرد کل بدن برای ارسال سیگنال های چربی سوزی به مغز برای آزادسازی چربی های به دام افتاده استفاده می کند. سیگنال کاهش چربی به عمل لپتین برای کمک به کاهش وزن متکی است. لپتین یک هورمون بدن است که با کاهش وزن و احساس سیری مرتبط است. به شما نشان می دهد چه زمانی سیر هستید و چه زمانی باید غذا نخورید.

وقتی مغز سیگنال های لپتین را دریافت نمی کند، فکر می کند بدن در حال گرسنگی است و بنابراین هرگز نمی تواند تشخیص دهد که چه زمانی سیر شده اید. در نتیجه، غذایی که می خورید چربی ذخیره ای زیادی ایجاد می کند. با در نظر گرفتن این موضوع، این برنامه با مشکل افت سطح لپتین مقابله می کند و بدن شما را به یک سیستم چربی سوز تبدیل می کند.

در بسته سیگنال کاهش چربی چیست؟

برنامه سیگنال کاهش چربی بر اساس انجام برخی تمرینات به شیوه، نظم و شدت خاص برای قسمت های مختلف بدن است. تسلط بر روی تمرین ممکن است کمی طول بکشد، اما زمانی که این کار را انجام دادید، فقط ده دقیقه طول می کشد. ماهیت این سیستم یک “توالی لاغری” هدفمند است که شامل چهار مرحله است:

Body Slimming Burst # 1 – این برنامه فوراً چربی سوزی را آغاز می کند، در مرحله اول “سیگنال کاهش چربی” شما را فعال می کند که چربی های به دام افتاده بدن را تخلیه می کند و تقریباً بلافاصله ظاهر و احساس لاغری به شما می دهد. ادعا می شود که استفاده از روش کوچک کردن چربی مانند یک لیپوساکشن سریع است، فقط بدون عوارض جانبی خطرناک یا خطرات سلامتی. بنابراین، شما باید برای تغییرات روانی همراه آماده باشید.

Body Shaping Burst # 2 – این مرحله سیگنال های چربی سوزی را به مغز شما ارسال می کند تا فوراً چربی های به دام افتاده در اطراف قلب، بازوها، شکم و ران شما را آزاد کند. با حرکات بدن منحصر به فرد مشخص می شود که نواحی مشکل را تراشیده و چربی را آب می کند. این مرحله همچنین به عنوان “Shock Your System” شناخته می شود. پنج “نقطه شوک” را به طور همزمان فعال می کند تا نقاط مشکل رایج در بدن را تثبیت و شکل دهد.

Body Sculpting Burst # 3 – این روتین تقویت کننده و تقویت کننده است که شامل یک حرکت 40 ثانیه ای برای لاغری شکم است. همچنین آنزیم‌های ضد پیری را فعال می‌کند تا سال‌ها جوان‌تر به نظر برسید و با استفاده از روش 10 دقیقه‌ای «کراکر آتش‌نشانی» باعث کاهش چربی در بدن شما می‌شود.

Body Shredding Burst # 4 – این چهارمین و آخرین رویکرد متابولیسم شما را فعال می کند، سوزاندن کالری را شعله ور می کند و فشار خون را کاهش می دهد. این بدان معناست که به دلیل فعال شدن متابولیک، می توانید دو یا حتی سه برابر مقدار چربی از دست بدهید و بدون اضافه کردن ست ها یا دقیقه های اضافی به تمرین خود، لاغرتر و سفت تر شوید.

رژیم لاغری سریع