کاهش وزن کایروپراکتیک و اثربخشی آن

آیا کاهش وزن کایروپراکتیک امکان پذیر است؟ ممکن است این یک مفهوم جدید برای شما باشد، اما زمانی که برنامه کاهش وزن شما کار نمی کند، کاهش وزن کایروپراکتیک باید امتحان شود. کی میدونه؟ این می تواند بلیط شما برای داشتن اندامی متناسب و لاغر باشد. یک متخصص کایروپراکتیک با تجربه می تواند به شما در رفع مشکلات وزن کمک کند.

کاهش وزن کایروپراکتیک چگونه کار می کند

ماساژ و دستکاری

ماساژ می تواند به تقویت و تقویت عضلات شما کمک کند. هنگامی که ماهیچه ها سفت و فشرده می شوند، چربی های اضافی مانند تری گلیسیرید که در بافت چربی شما ذخیره می شوند، تبدیل می شوند. دستکاری دستی در درمان کایروپراکتیک همچنین به کاهش وزن به دلیل میزان کالری مصرف شده در دستکاری کمک می کند. اگر به درستی و منظم انجام شود، می توانید به تدریج با تمرینات کاهش وزن کایروپراکتیک و دستکاری عضلانی وزن کم کنید.

رژیم غذایی در کاهش وزن کایروپراکتیک

یک کایروپراکتیک خوب رویکرد کل نگر را در تکنیک خود گنجانده است، بنابراین آنها رژیم غذایی را در استراتژی خود وارد می کنند. به همین دلیل، می توانید به طور موثر در طول درمان کایروپراکتیک وزن کم کنید. تغذیه مناسب مورد نیاز پزشکان کایروپراکتیک شامل غذاهایی است که وضعیت پاتولوژیک موجود را کاهش داده و متابولیسم، هضم و سلامتی را بهبود می بخشد. به عنوان مثال، اگر از آرتریت نقرسی رنج می‌برید، پزشک کایروپراکتیک از شما می‌خواهد مصرف حبوبات را کاهش دهید و هیدراتاسیون خود را افزایش دهید. این رژیم به کاهش وزن شما کمک می کند. اگر بیماری قلبی عروقی، بیماری قلبی عروقی یا بیماری قلبی عروقی دارید که باعث درد می شود، تکنیک کاهش وزن کایروپراکتیک شما را از مصرف چربی های گوشتی که می تواند بیماری قلبی عروقی شما را بدتر می کند، جلوگیری کند. این نوع رژیم همچنین به کاهش وزن شما کمک می کند زیرا بیشتر وزن اضافی ذخیره شده در بدن شما از ذخایر چربی می آید. از این رسوبات چربی برای تولید انرژی استفاده نمی شد، بنابراین در کبد، در بافت چربی و در ناحیه شکم ذخیره می شوند. همه اینها به وزن شما می افزاید و می تواند منجر به چاقی شود.

سبک زندگی سالم

در کاهش وزن کایروپراکتیک، کایروپراکتیک به شما توصیه می کند که از یک سبک زندگی سالم پیروی کنید. این بدان معناست که بدون مواد مخدر، بدون الکل و بدون شرارت. همچنین به معنای خواب کافی است. شما نباید قهوه بنوشید یا سیگار بکشید. در عوض، مقدار زیادی آب و آب میوه های طبیعی بنوشید. این سبک زندگی با کاهش کالری دریافتی و جایگزینی غذاهای خوب که سرشار از مواد مغذی و ویتامین های ضروری هستند، باعث کاهش وزن می شود.

کاهش وزن کایروپراکتیک یک راه عالی برای کاهش وزن است. همچنین می توانید در طول درمان کایروپراکتیک به وزن ایده آل و ذهن و بدن سالم برسید.

رژیم لاغری سریع