کاهش وزن موضعی با RF کاهش وزن با دستگاه RF در تهران


کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که دستگاه RF می تواند سلولیت را از بین ببرد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. می توانید از دستگاه Rf برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کنید.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. با این حال ، گاهی اوقات ، برخی از افراد وجود دارند که هنگام مشاهده به هیچ وجه چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن چربی جمع می کنند. این تجمع چربی ممکن است برای مردم خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

کاهش وزن موضعی با RF

کاهش وزن موضعی با RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که دستگاه RF می تواند سلولیت را از بین ببرد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. می توانید از دستگاه RF برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کنید.

یک دستگاه RF با یک درمان سریع و راحت بدون جراحت و زخم منجر به سفت شدن پوست ، شل شدن و برداشتن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار محبوب شده است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه های سفت کننده پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF کاهش وزن

کاهش وزن RF یک روش عملی برای کاهش وزن موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و نتیجه مطلوب را می توان بدون جراحی به دست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه کاهش وزن RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توانید لیفت پوست را نیز انجام دهید. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این روش مناسب افرادی است که با کاهش وزن نمی توانند وزن خود را کاهش دهند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

بنابراین اگر رژیم غذایی و ورزش م workثر نباشد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای ایجاد مفاصل باشد.

سایر مزایای این روش شامل روش غیر تهاجمی است و همچنین نیازی به جراحی نیست.

کاهش وزن موضعی با RF برای چه کسانی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و چربی در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن انباشته شده است که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی بیان کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما در دوران بارداری و شیردهی بهتر است از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکرو برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتز فلزی ، پلاک دندان و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

کاهش وزن موضعی با RF چگونه کار می کند؟

ابتدا یک کرم بی حسی به ناحیه مورد نظر روی بیمار اعمال می شود. این یک بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با ترکیب امواج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از محدوده مورد نظر حذف کرد. متخصصی که نام بردید باید با استفاده از آموزش های لازم بسته به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه تنظیم کند (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). در نتیجه ، انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها توزیع می شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را روی ناحیه مورد نظر بمالید تا دسته دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگیره در اطراف ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. می توانید کمپرس یا لوسیون را مرحله به مرحله روی پوست خود بمالید.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه RF لاغری موضعی

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی کمی ایجاد شود. قرمزی زیاد شدید نیست و شبیه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این رژگونه ها به سرعت از بین می روند و شما حتی مجبور نخواهید بود وقت آزاد خود را صرف کنید. پس از آن می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که به متخصصی مراجعه کنید که با استفاده از دانش این روش و آگاهی کامل از این روش و شناخت شما ، با شما معالجه می کند.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

عنوان: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پ. 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات لازم قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از موضوعات عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی به مدت سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است بین 8 تا 10 لیوان آب در روز بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش فعلی rf شبیه به روشی است که ما در بدنسازی انجام می دهیم تا گرم شود. محرک ها منطقه را گرم می کنند و این گرما گرمای موردنیاز است که باید در حین ورزش از دست بدهیم.

در نتیجه ، چربی ها برای دفع و متابولیسم در بدن آماده هستند.

همچنین در این روش ، با تمرکز انرژی در اعماق پوست روی لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید