کاهش وزن طبیعی بدون رژیم

کاهش وزن طبیعی: درست غذا بخورید، به حرکت ادامه دهید.

اساسا، تنها کاری که باید انجام دهید این است که درست غذا بخورید و ورزش کنید. این باعث می شود وزن بدن شما تحت کنترل باشد.

با این حال، همانطور که ما بزرگتر می شویم و متابولیسم ما کاهش می یابد، باید کمی بیشتر ورزش کنیم تا وزن بدن خود را یکنواخت نگه داریم. اما این نیز تقریباً عقل سلیم است. درست؟

در شرایط خاص، متوجه خواهید شد که هر چقدر هم که ورزش کنید، نمی توانید افزایش وزن را متوقف کنید. این زمانی است که شما واقعاً باید به نظارت بر میزان کالری دریافتی خود بازگردید. می توانید قسمت ها را بگویید؟ اکنون، بخشی به عنوان کف دست شما توصیف می شود. یعنی یک تکه سینه مرغ نباید از کف دست شما بزرگتر باشد. یک سیب زمینی پخته و غیره

افرادی که اضافه وزن دارند به دلایل مختلفی تمایل به کاهش وزن دارند. اکثر مردم برای بهبود سلامتی تصمیم به کاهش وزن می گیرند. دیگران به این دلیل که می خواهند به گونه ای خاص به نظر برسند. منم!

کارشناسان سلامت می گویند از هر 10 نفری که برنامه کاهش وزن را شروع می کنند، 8 نفر به آن پایبند نیستند. آنها می گویند که شما به روش های قبلی خود باز خواهید گشت. آیا شما معتقدید که این حقیقت دارد؟ خوب گفتن ناراحت کننده است، اما اینطور است!

اما، لازم نیست به آن اعداد منفی اضافه کنید. شما می توانید آن را بسازید و سبک زندگی سالمی را که رویای آن را در سر داشتید، بدون قربانی کردن اخلاقیات یا اخلاقیات در این فرآیند، زندگی کنید. شما می توانید ثابت کنید به اصطلاح کارشناسان اشتباه می کنند!

برخی از کارشناسان معتقدند که نوسانات وزن بدن می تواند برای سلامت جسمانی خطرناک باشد. اگر ممکن است خودم را مثال بزنم. من قد 600 و وزنم در ماه های زمستان 300-315 است. سلام! من با این وزن راحت هستم. حالا با نزدیک شدن به تابستان، به 250-265 لاغر می شوم. این اساساً به این دلیل است که من در فعالیت های خارج از منزل فعال تر هستم و می خواهم کسانی را تحت تأثیر قرار دهم که به این مرد 46 ساله خوش فرم نگاه می کنند. روده بر شدن از خنده

راه کاهش وزن…به طور طبیعی

مرد معامله اینجاست! اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید و آن را حفظ کنید، می توانید. پیچیده نیست. بسیاری از مردم قبلاً این را می‌دانند، اما منتظر هستند تا کسی مانند من برای تقویت دانش خود بیاید. من از این مهم نیستم! من هم گاهی اوقات به آن نیاز دارم.

اما، برای کسانی که می‌خواهند طوری رفتار کنند که نمی‌دانند چه کاری باید انجام دهند، رژیم غذایی حاوی کربوهیدرات‌های پیچیده، فیبر بالا، پروتئین متوسط ​​و کم چربی را رعایت کنند.

به جای سیب زمینی سرخ کرده سیب زمینی پخته بخورید پخته شده یک کربوهیدرات پیچیده است. چربی همان خامه ترش و کره ای است که نباید روی آن بگذارید. فیبر سبزیجات است. پروتئین یک برش بدون چربی از گوشت است. چربی همان آبگوشتی است که نباید روی آن بریزید.

پیشنهاد شماره یک من به طور واقعی این است که در طول روز میوه های زیادی بخورید تا وزن کم کنید (نه آن مواد کنسرو شده با فروکتوز بالا). موز، سیب، پرتقال، توت فرنگی، گلابی، و غیره شما تصویر را دریافت می کنید. حداقل یکی از وعده های غذایی خود را با یک شیک پروتئینی جایگزین کنید و دو وعده غذایی متناسب بخورید. اوه بله، آب زیاد هم. این باعث می شود احساس سیری کنید.

فقط باید اینو بگم در دام خرید این همه مواد به اصطلاح بدون چربی نیفتید و فکر کنید که اینها درمان همه مشکلات وزن شماست. این نیست. در واقع، بیشتر محصولاتی که ادعا می‌کنند فاقد چربی هستند، فاقد چربی هستند. درست است که شیر بدون چربی نسبت به شیر معمولی ویتامین D چاق کننده کمتری دارد. از آن در شیک های خود استفاده کنید. اما بیکن بدون چربی؟ لطفا!!! که یک oxymoron است.

همانطور که گمراه کننده است “بدون چربی” به معنای “غیر چاق کننده” نیست. واقعیت این است که شما اغلب به همان اندازه کالری از نسخه بدون چربی دریافت می کنید.

بدون چربی می تواند یک تله باشد اگر شما شروع به این باور کنید که می توانید هر زمان که بخواهید هر چه می خواهید بخورید، به شرطی که روی آن نوشته شده باشد بدون چربی. قبل از اینکه شروع کنی خودت را برای شکست آماده می کنی..

اگر همه چیز شکست خورد و متوجه شدید که گرسنه شده اید و نمی توانید دردهای معده ای را که می خواهید تحمل کنید (JK) برای خودتان یک بار گرانولا بگیرید یا مقداری آب بیشتر بنوشید. هر کاری سالم انجام می شود. حتی به منوی کم چرب مترو فکر نکنید! این اتفاق نمی افتد دوست من

به یاد داشته باشید، اگر می خواهید به طور طبیعی وزن کم کنید، باید هر غذایی که می خورید و هر فعالیتی را که انجام می دهید، یادداشت کنید. به طور منظم خود را وزن کنید و در حین پیشرفت با چیزی به خود پاداش دهید. این مقیاس انگیزه بسیار خوبی است

کاهش وزن به طور طبیعی یک فرآیند است. بنابراین، برای خود اهداف تعیین کنید و به اهداف خود بروید. من برای شما ریشه می کنم! اگر من می توانم آن را انجام دهم، شما می توانید آن را انجام دهید!

این را با صدای بلند بگویید: اگر قرار باشد، به من بستگی دارد. من یک برنده هستم و چیزی کمتر از بهترین ها انجام نخواهد داد!!!

بالا می بینمت!!!