کاهش وزن سوفی دال – چگونه بیش از 30 پوند از دست داد؟

احتمالاً نام مدل سوفی دال را شنیده اید؟ او به دلیل اینکه یک مدل در حال ظهور با “منحنی ها” بود، مشهور بود. بسیاری از زنان او را تشویق کردند زیرا او دقیقاً مانند آنها بود و به طور طبیعی “انحنادار” بود.

سپس او رفت و در یک سال بیش از 30 پوند وزن کم کرد. اکنون او باورنکردنی به نظر می رسد: تناسب اندام، اسپرت و سالم. حتی برخی از فمینیست ها به او حمله کرده اند. اما در مورد “منحنی های طبیعی” او چطور؟ آیا او واقعاً به زن خیانت می کند؟

بیایید در اینجا روشن باشیم – وجود دارد نه چیزی مانند “منحنی”. منحنی ها چاق، ساده و ساده هستند. “منحنی ها” فقط بهانه ای برای چاق ماندن و ناسالم ماندن است. بنابراین اکنون ما آن را از سر راه داریم و می توانیم با واقعیت روبرو شویم، بیایید بپرسیم “سوفی چگونه این کار را کرد”؟ او این کار را به 2 روش انجام داد.

چای سبز

او هر روز فنجان های زیادی چای سبز می نوشید. این یک راه عالی برای افزایش متابولیسم است و همچنین واقعاً سالم است زیرا حاوی مقدار زیادی مواد شیمیایی سالم به نام پلی فنول است. پس جای تعجب نیست که جزایر ژاپنی تا زمانی که رژیم غذایی آنها پر از این مواد خوشمزه است، زندگی می کنند.

آشپزی خانگی

سوفی غذاهای فرآوری شده مدرن را برای خانه کنار گذاشت، غذاهای ارگانیک درست مانند غذاهایی که مادربزرگش درست می کرد. ما در اینجا در مورد آشپزی صحبت می کنیم که به روزهای جنگ در بریتانیا برمی گردد، زمانی که مردم مجبور بودند غذای خود را پرورش دهند و آن را بپزند. این غذای بسیار سالم و عاری از مقادیر زیاد مواد تقلبی و چربی های اشباع شده در بسیاری از رژیم های غذایی امروزی بود.

خودشه. فقط با پیروی از دو قانون بسیار آسان بالا، او آنچه را که “چربی توله سگ” خود می نامد را از دست داد و شما نیز می توانید.

رژیم لاغری سریع