کاهش وزن سریع – 5 رژیم غذایی ساده که باید امتحان کنید

همه ما به دنبال بهترین راه برای کاهش وزن سریع هستیم. از رژیم های مد روز گرفته تا تمرینات هولاهوپ که وعده کاهش وزن سریع را می دهند، طرح هایی برای کاهش وزن اضافی ما در همه جا وجود دارد.

اگر به دنبال کاهش وزن سریع هستید، احتمالاً رژیم‌های غذایی محبوبی مانند رژیم غذایی ساحل جنوبی را امتحان کرده‌اید، شاید یک نوع رژیم غذایی اتکینز، رژیم کوکی‌ها را آزمایش کرده‌اید یا دسته‌ای از شیک‌ها را در رژیم لاغری سریع مصرف کرده‌اید. می دانم که حداقل همه آنها را امتحان کرده ام.

با وجود اینکه شما هر روز در مورد رژیم های غذایی جدید تحقیق می کنید، می توانم شرط ببندم که چند رژیم غذایی وجود دارد که هنوز نام آنها را نشنیده اید. این 5 رژیم غذایی برای تعدادی از افرادی که به دنبال کاهش وزن سریع هستند موفقیت آمیز بوده است، اما هنوز در رسانه های اصلی قرار نگرفته اند – بدون دلارهای تبلیغاتی کلان برای خرج کردن در تبلیغات تلویزیونی یا اسپات های رادیویی و بدون معامله انتشاراتی برای اطمینان از اینکه رژیم غذایی آنها تبدیل به رژیم غذایی می شود. شوخی میز قهوه خوری

این 5 رژیم غذایی را می توانید در اینترنت پیدا کنید – فقط باید آنها را جستجو کنید. بنابراین، این رژیم‌ها دقیقاً چه هستند که به شما امکان می‌دهند سریع وزن کم کنید؟

· کاهش چربی 4 احمق: 10 قانون اثبات احمق رژیم گرفتن را یاد بگیرید و هر 11 روز 9 پوند وزن کم کنید! از دست دادن چربی 4 احمق جزئیات غذاهای کم چرب که موثر نیستند و قوانین جدیدی که موثر هستند.

· YayFoods: تا به حال در مورد بازیافت کالری شنیده اید؟ YayFoods توسط زنی ایجاد شد که به تنهایی وزن خود را کاهش داد، نه با رژیم های غذایی بسیار تبلیغاتی. YayFoods که در دنیای زنان به نمایش درآمده است، پیروان زیرزمینی ثابتی از زنان دارد که رازهای بازیافت کالری را یاد می گیرند.

· از دست دادن چربی محرمانه: یک پزشک مشهور دلیل کاهش وزن شما در آخرین رژیم های غذایی و چگونگی کاهش وزن سریع را توضیح می دهد – اکنون.

· آموزش آشفتگی: ساعت ها صرف انجام تمرینات هوازی و عدم کاهش وزن؟ این مربیان منطقه بهینه چربی سوزی را که برای کاهش وزن فوری باید در آن باشید، توضیح می دهند.

· چربی را بسوزانید، به ماهیچه ها تغذیه کنید: یک بدنساز و مربی شخصی به شما می آموزد که چگونه وزن کم کنید – بدون کمک قرص های رژیمی و مکمل ها – و چگونه آن را برای همیشه از دست بدهید.

چه چیزی این رژیم‌ها را با رژیم‌هایی که روزانه می‌شنوید متفاوت می‌کند؟ این رژیم ها همه توسط افراد معمولی شما ایجاد شده اند – معلمان، مادران، حتی مربیان شخصی. این افراد اسرار کاهش وزنی را که برایشان مفید بوده، از جمله تحقیقاتی که پس از آزمایش تمام رژیم های غذایی دیگری که آنها و شما در آنها شکست خورده اید، به اشتراک می گذارند. تنها تفاوت این رژیم‌ها با رژیم‌هایی که از تلویزیون می‌شنوید، دلار بازاریابی است. در حالی که Weight Watcher’s ممکن است میلیون‌ها دلار برای کمپین‌های بازاریابی در هر سه ماهه خرج کند، این افراد معمولی اینطور نیستند. اما هر روز، زمانی که افراد معمولی به دنبال روشی برای کاهش وزن سریع هستند، رژیم های غذایی اثبات شده ای را که کار می کنند، از دست می دهند.

شما به دنبال کاهش وزن سریع هستید – منتظر چه چیزی هستید؟ سایت‌هایی مانند Diet Cheat Day نیز پیوندهایی به رژیم‌هایی ارائه می‌دهند که ممکن است درباره آن‌ها نشنیده باشید.

رژیم لاغری سریع