کاهش وزن سریع – 3 رژیم غذایی برتر و مکمل های کاهش وزن

صنعت مکمل ها مملو از قرص های لاغری است که ادعا می کنند به کاهش وزن سریع کمک می کنند. سخت است بدانیم چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند. همه شما می بینید که آیا یک مدل یا بدنساز که محصول را تبلیغ می کند همراه با لیست طولانی “ادعاهای علمی” آن را پشتیبانی می کند. یکی از شاخص های خوب یک محصول معتبر عموماً محبوبیت است. شما می توانید مطمئن باشید اگر چیزی کار نمی کند، کلمه از بین خواهد رفت.

Redline توسط VPX

Redline ترکیبی از مواد است که برای وادار کردن بدن شما به حالت ترموژنیک طراحی شده است. عمل ویژه ماتریکس آن سوزاندن چربی از طریق واکنش لرز است که در آن مقادیر زیادی چربی ذخیره شده بدن آزاد می شود تا دمای بدن شما به حالت عادی برگردد. Redline به صورت کپسول و همچنین به صورت مایع آماده برای نوشیدن عرضه می شود. بسیاری نیز قبل از تمرین از Redline استفاده می کنند زیرا سطح انرژی را افزایش می دهد.

LIPO-6 توسط Nutrex

LIPO-6 یک چربی سوز قوی است که از روش تحویل کپسول مایع برای بالاترین میزان جذب استفاده می کند. کپسول ها از تمام سبزیجات طبیعی ساخته شده و فاقد محصولات حیوانی هستند. یکی از ترکیبات محبوب در LIPO-6 سینفرین است. گفته می‌شود که این ترکیب گیرنده‌های کاهش چربی خاصی را فعال می‌کند که سطح نوراپی نفرین را افزایش می‌دهد که تجزیه چربی را افزایش می‌دهد. ترکیبی از این به همراه سایر مواد ثابت شده در LIPO-6 ادعا می کند که به کاهش وزن سریع کمک می کند.

Hydroxycut Hardcore X توسط MuscleTech

هیدروکسی کات حاوی ترکیبی قدرتمند از مواد منحصر به فرد است که گفته می شود نوراپی نفرین را افزایش می دهد و در عین حال متابولیسم و ​​سطح انرژی را افزایش می دهد. این محصول برای ترویج یک واکنش حرارتی طراحی شده است. Hydroxycut نه تنها برای سوزاندن چربی مفید است، بلکه برای حفظ بافت عضلانی بدون چربی در حین رژیم نیز عالی است.

اگرچه این مکمل ها می توانند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنند، اما نمی توانید از تغذیه مناسب و ورزش غافل شوید. بدون اینها، پول خود را برای این محصولات هدر می دهید. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که واکنش همه افراد به مکمل ها متفاوت است. در نهایت، بهتر است آنچه روی برچسب نوشته شده را بخوانید و خودتان در مورد مواد تشکیل دهنده آن تحقیق کنید، زیرا باید بدانید که چه چیزی به بدن خود وارد می کنید. رژیم غذایی و ورزش را همراه با یک چربی سوز خوب کاهش دهید و مطمئن باشید که به سرعت وزن کم خواهید کرد.