کاهش وزن – تلفن اندرویدی برای نجات

اضافه وزن قطعا یک نگرانی برای سلامتی است اگر یک نگرانی زیبایی نباشد. بهترین و سالم ترین راه کاهش وزن، ورزش منظم و تغذیه صحیح است. خوب، همه ما قبلاً این را شنیده ایم! بسیاری از مردم به سختی می توانند این کیلوگرم های اضافی را کنار بگذارند زیرا هرگز به برنامه خود پایبند نیستند. داشتن یک مربی اختصاصی، اگر مقرون به صرفه بود، ایده بدی نخواهد بود. جایگزین دیگر جایگزینی ترینر با گوشی هوشمند اندرویدی خود است.

غافلگیر شدن؟ گوشی هوشمند شما در واقع می تواند خیلی بیشتر از آنچه تصورش را بکنید انجام دهد. به عنوان همراه همیشگی شما، هیچ ابزار دیگری وجود ندارد که بتواند در تلاش‌های کاهش وزن به شما کمک کند.

اندروید سیستم عاملی است که در تعداد فزاینده‌ای از برندها و مدل‌های تلفن همراه از جمله (و نه محدود به) HTC Desire، HTC Inspire 4G، Motorola Atrix 4G، Samsung Epic 4G، HTC ThunderBolt، Motorola DROID، Samsung Galaxy Tab یا Motorola یافت می‌شود. بزرگنمایی.

یک برنامه کاهش وزن ایده آل باید انواع مختلفی از ورزش ها، عضلات شکم، کاردیو، رژیم غذایی، مصرف آب، نظارت بر پیشرفت، شمارش کالری، مسئولیت پذیری و الهام را در نظر بگیرد.

فکر کردن به اینکه چه تمرین هایی را باید انجام دهید کار آسانی نیست، بنابراین یک برنامه مهم در تلفن همراه شما برنامه ای است که تمرین هایی را با تصاویر و تمام اطلاعات مورد نیاز به شما پیشنهاد می کند. این برنامه باید بتواند تمرین‌هایی را با تنوع تمرین‌هایی پیشنهاد کند که می‌توان آنها را در یک شکاف کوتاه 7 دقیقه‌ای یا یک شکاف واقعاً طولانی 80 دقیقه‌ای فشرده کرد. این برنامه تضمین می کند که نیازی به برنامه ریزی قبلی برای فعالیت های خود ندارید. وقتی چند دقیقه وقت دارید، فقط اجازه دهید این برنامه تمریناتی را توصیه کند.

هنگامی که تمرینات خود را شروع کردید، نگرانی بعدی پیگیری وزن شما خواهد بود. چه کسی با دیدن کاهش یک کیلو هم خوشحال نمی شود؟ یک نمودار زیبا از جایی که شروع کردید و به چه چیزی رسیدید چطور؟ اکنون موبایل شما وزن شما را ردیابی می کند. با توجه به این موضوع، چرا بعد یوگا را امتحان نکنید؟ بهترین برنامه موجود در بازار را دریافت کنید تا حرکات را برای شما توضیح دهد.

مطمئناً قبلاً همه اینها را شنیده اید – نوشیدن آب از شر سموم خلاص می شود، کمی شما را سیر می کند تا کمتر غذا بخورید و بدن خود را آبرسانی می کند. اما آیا به اندازه کافی آب می نوشید؟ تعداد فنجان ها مهم است. بنابراین برای تعیین اهداف روزانه و یادآوری نوشیدن آب به اپلیکیشنی نیاز دارید.

سایر برنامه های ضروری شامل کالری شماری برای پیگیری آنچه می خورید و شمارش کالری ها هستند تا مطمئن شوید که رژیم غذایی شما به اهداف درست رسیده است.

همچنین به اپلیکیشنی برای تمرین وزنه نیاز دارید تا حرکات را توضیح دهد و روال خود را بسازید. دریافت یک اپلیکیشن کاردیو که حرکت شما و کالری سوزانده شده را ردیابی می کند نیز ایده خوبی است. یک برنامه تمرین روزانه ab work در تلفن همراه شما تقریباً مجموعه را کامل می کند.

برنامه های غذایی پیچیده برای همه مناسب نیست، بنابراین شما به برنامه ای نیاز دارید که دستور العمل های ساده 15 تا 30 دقیقه ای را برای وعده های غذایی سریع از مواد تازه ارائه دهد.

اکنون که می دانید به چه چیزی نیاز دارید، انتخاب بهترین برنامه های اندروید از هر دسته کار بعدی خواهد بود. اگر بازار اندروید را برای برنامه‌های کاهش وزن جستجو کرده باشید، از دیدن حدود 500 برنامه که شامل تمرین‌کننده‌های قلبی، کالری شمار، رژیم‌های غذایی و غیره می‌شود، شگفت‌زده خواهید شد. جستجوی «ورزش» حدود 1649 نتیجه را نشان می‌دهد و یوگا نشان می‌دهد. حدود 450 نتیجه همه آنها به اندازه کافی جذاب به نظر می رسند، ب شما به همه آنها نیاز ندارید. شما فقط به بهترین ها و از دسته های مختلف نیاز دارید تا از جنبه های مختلف کاهش وزن مراقبت کنید.

MetaPlume اخیرا یک کتاب الکترونیکی تحت عنوان “ده برنامه برتر اندروید برای کاهش وزن” منتشر کرده است. نویسنده با زحمت صدها برنامه رایگان اندروید را برای کاهش وزن بررسی کرده است تا ده برنامه رایگان برتر را فهرست کند. در اینجا آن را در آمازون پیدا خواهید کرد: http://www.amazon.com/Free-Android-Apps-Weight-ebook/dp/B00546CN2I