کاهش وزن برای نوجوانان – 5 نکته برای کمک به نوجوانان برای کاهش وزن

کاهش وزن برای هر کسی می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص در سال های نوجوانی، به دلیل تمام تغییرات هورمونی. با این حال، این سال ها زمان ایده آلی برای ایجاد عادات غذایی سالم مادام العمر است. شما می توانید به نوجوان خود برای کاهش وزن کمک کنید.

در اینجا چگونه است.

1. کاهش وزن را برای نوجوانان به نفع تشویق زندگی سالم کم اهمیت جلوه دهید. به جای اینکه نوجوان خود را برای ورزش بیشتر یا پرهیز از غذاهای ناسالم تشویق کنید، علایق سالم را تشویق کنید. خوشبختانه، تعداد زیادی بازی های ویدئویی فعال و فعالیت های دیگر وجود دارد که در حال حاضر در بین نوجوانان مرسوم است.

آنها همچنین این روزها علاقه زیادی به گیاهخواری و دیگر سبک های غذایی جایگزین دارند. علاقه مند کردن نوجوان خود به آنها باید بسیار آسان باشد. چه کسی می داند، این روندها ممکن است به زودی در بقیه اعضای خانواده شما فیلتر شوند.

2. خطرات رژیم های غذایی و قرص های کاهش وزن را به نوجوان خود بگویید.

نوجوانان برای لحظه فعلی زندگی می کنند و بنابراین کاهش وزن برای نوجوانان یک مبارزه دائمی در برابر راه حل سریع است. به نوجوان خود توضیح دهید که بسیاری از قرص ها و معجون های کاهش وزن می توانند بالقوه مضر باشند، به خصوص اگر طبق دستورالعمل مصرف نشوند.

توضیح دهید که این محصولات همچنین می‌توانند بسیار گران باشند و اغلب با قطع مصرف آن‌ها وزن آنها برمی‌گردد. همچنین خطرات واقعی رژیم های غذایی مد روز را برای سلامتی توضیح دهید.

3. کاهش وزن برای نوجوانان را به یک امر خانوادگی تبدیل کنید. غذاهای ناسالم را از خانه بیرون بیاورید و فقط تنقلات سالم را در دسترس داشته باشید. زمانی را برای دوچرخه سواری یا پیاده روی خانوادگی اختصاص دهید.

تمام اعضای خانه را برای تمیز کردن خانه یا کار در حیاط با هم کار کنید. این فعالیت های گروهی باعث تقویت کار تیمی و غرور خانواده می شود. آنها همچنین برای گفتگوهای یک به یک عالی هستند. ممکن است دریابید که نوجوانتان به شیوه‌هایی که قبلاً هرگز به روی شما باز شده است.

4. از داستان های کاهش وزن افراد مشهور خودداری کنید. نوجوانان تا حد زیادی محصول فرهنگی هستند که در آن زندگی می کنیم. متأسفانه، افراد مشهور بسیار لاغر در مرکز آن فرهنگ قرار دارند.

کاهش وزن برای نوجوانان اغلب به این معنی است که آنها سعی می کنند با آن ظاهر هماهنگ شوند در حالی که بدن آنها به همان شکل ساخته نشده است. توضیح دهید که در حالی که افراد مشهور اغلب باید لاغرتر از عموم مردم باشند (زیرا عکاسی ظاهراً وزن اضافه می کند)، آنها لزوما سالم تر یا شادتر نیستند.

5. زیبایی درونی نوجوان خود را به نمایش بگذارید.

وزن برای نوجوانان اغلب به عزت نفس و خودانگاره بستگی دارد. او را تشویق کنید تا بهترین ویژگی‌ها را برجسته کند و سایر موارد را بی‌اهمیت کند. او را برای آرایشی ظریف به یک اسپای روزانه محلی ببرید. او را به یک استودیو موی مردانه یا فروشگاه لباس ببرید و اجازه دهید پرسنل آنجا نکاتی را به او بدهند. یک روز از آن بسازید و از آن لذت ببرید. نوجوان شما می‌تواند خود را در نوری کاملاً جدید ببیند، و شما نیز خواهید دید.

کاهش وزن برای نوجوانان موضوع مهمی است، احتمالاً همان موضوعی که بیشتر روی آن تمرکز می کنند. با تأکید بر ویژگی‌های مثبت آنها و تشویق عادات سالم، می‌توانید به نوجوان خود کمک کنید هم اکنون و هم در بزرگسالی جذاب و شاد باشد.

رژیم لاغری سریع