کاهش وزن با تمیز کردن روده – چگونه چربی داخل روده خود را از بین ببرید؟

بدن ما مقدار زیادی سموم را از غذاهایی که می خوریم جمع می کند و این سموم توسط روده بزرگ از سیستم ما خارج می شوند. روده بزرگ چیست؟ این آخرین بخش از “مسیر گوارشی” ما است که در آن تمام مواد زائد از قسمت های مفید غذایی که می خوریم جدا می شوند. پاکسازی روده بزرگ در چند سال گذشته برای کمک به دفع سموم مضر انباشته شده توسط بدن ما معرفی شده است. اما آیا می دانستید که چربی نیز در اینجا انباشته می شود و می توانید با تمیز کردن روده خود کاهش وزن را آغاز کنید؟ پس چگونه چربی داخل روده بزرگ خود را از بین ببرید؟ بخوانید و پیدا کنید.

شوینده های زیادی در بازار موجود است و به اشکال مختلف نیز موجود است. ممکن است مقداری قرص، کپسول و حتی شیک پیدا کنید. خواهید دید که گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین کاهش وزن با پاکسازی روده چگونه کار می کند؟ شما این کار را به معنای واقعی کلمه با دفع سموم از روده انجام می دهید. چگونه؟ ممکن است از پاک کننده های روده بزرگ استفاده کنید یا این کار را به طور طبیعی انجام دهید. غذاهای زیادی وجود دارند که برای تمیز کردن روده مفید هستند. و اینها غذاهایی هستند که سرشار از فیبر هستند. غذاهایی که محتوای کلروفیل بالایی دارند نیز برای تمیز کردن روده مفید هستند. در اینجا غذاهایی وجود دارد که باید بخورید و به حذف چربی در روده بزرگ شما کمک می کند:

o سبزیجات برگ سبز

o میوه ها و آب میوه ها

o غلات و علف: گندم، جو، بلغور جو دوسر، دانه های فکس

با حفظ یک رژیم غذایی غنی از فیبر، می توانید چربی داخل روده بزرگ خود را از بین ببرید. فیبر، تکه‌های کوچکی از مواد غذایی را که در طول اجابت مزاج عادی خارج نشده‌اند، از جمله چربی، «کشش» می‌کند. غذاهای غنی از فیبر همچنین احساس “سیری” بودن را به شما می دهند و از این رو شما را از گرسنگی راحت دور می کنند. وقتی غذای کمتری مصرف می کنید، در این فرآیند وزن کم می کنید. روده های خود را تمیز نگه دارید و انتظار داشته باشید که تاثیر زیادی بر برنامه کاهش وزن خود داشته باشید.

رژیم لاغری سریع