کاهش وزن، روش Dotti

اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید و تقریباً تمام برنامه‌های غذایی و رژیم‌های ورزشی روی کره زمین را امتحان کرده‌اید، اما به شکست ادامه می‌دهید، شاید باید با Dotti صحبت کنید. نه، Dotti جدیدترین برنامه کاهش وزن یا جدیدترین باشگاه ورزشی نیست که افتتاح شده است. Dotti بانوی اهل سنت لوئیس، میسوری است که مبارزات – و موفقیت – خود را در کاهش وزن آنلاین شرح داده است. می توان گفت بوتی یکی از اولین وبلاگ ها را در اینترنت داشت، زیرا در سال 1998 شروع به نوشتن در مورد سفر خود برای کاهش وزن کرد.

از آن زمان او به هزاران نفر دیگر در کاهش وزن کمک کرده است. از طریق دستور العمل ها، توصیه های ورزشی و فقط به اشتراک گذاشتن داستان خود با هزاران نفر دیگر، او به مردم انگیزه داده است، مانند خود Dottie، احساس می کنند که هر چقدر هم که تلاش می کنند نمی توانند آن پوندهای اضافی را از بین ببرند.

دوتی سیستم غذایی Weight Watchers Winning Points را به نقطه مرکزی کل رژیم کاهش وزن خود تبدیل کرد که به او کمک کرد تا زندگی اش را به طرز چشمگیری تغییر دهد. از همان ابتدا، Dotti بر روی تکنیک های کاهش وزن ساده همراه با سیستم Points تمرکز کرد تا وزن را کاهش دهد و آن را حفظ کند. او در مجلات آنلاین خود و کتاب‌های مختلفی که در مورد سفر خود به صورت آنلاین منتشر کرده است، برخی از مبارزات خود با کاهش وزن را برای خواننده توضیح می‌دهد و به خواننده کمک می‌کند تا با برخی از چالش‌های خود در مورد مشکلات وزن ارتباط برقرار کند.

چیزی که باعث می‌شود داستان کاهش وزن و وب‌سایت Dotti بالاتر از هزاران سایت دیگر در مورد کاهش وزن قرار بگیرد این است که او سعی نمی‌کند شما را به سمت خرید یک برنامه تخصصی سوق دهد یا به شما اهداف غیرواقعی بدهد. او حقیقت ساده در مورد کاهش وزن را توضیح می دهد و خواننده را راهنمایی می کند که چگونه این کار را انجام داده است. هیچ برنامه کاهش وزن سریعی در Dotti’s وجود ندارد، فقط توصیه های ساده ای است که می تواند به شما کمک کند زندگی خود را تغییر دهید و به فردی تبدیل شوید که همیشه می خواستید باشید.