کالری سوزانده شده با لیفت باسن برزیلی

آیا کاهش وزن روی ذهن شما سنگینی می کند؟ آیا از فصل لباس شنا می ترسید؟ کالری اضافی سوزانده شده با برنامه لیفت باسن برزیلی می تواند سرعت کاهش وزن شما را افزایش دهد.

تصمیم گیری در مورد کاهش وزن معمولاً با یک سفر سریع به مطب دکتر برای مشاوره خوب و حرفه ای همراه است. یک برنامه غذایی و دستورالعمل ها با شمارش کالری روزانه ارائه می شود. بسیاری از ما با این کفش ها راه رفته ایم.

کاهش وزن و تقویت بدن دست در دست هم با کاهش کالری و ورزش راه بروید. خانم‌های زیادی هستند که دوست دارند برای تابستان بدنی آماده بیکینی داشته باشند، خانم‌هایی که ساعت‌ها به انجام یکی از آن‌ها اما نه هر دو، کاهش کالری و ورزش اختصاص داده‌اند. برنامه هایی وجود دارد که به هر دو می پردازند، برنامه تمرینی لیفت باسن برزیل یکی از آنهاست، و Weight Watchers یکی دیگر از آنها است. فقط با اعمال آنچه در این برنامه ها وجود دارد، می توانید در کمترین زمان آماده بدن ساحل شوید.

باسن، ران های خود را تقویت کنید و بدن کلی می توان با تنظیم رژیم غذایی خود به گونه ای که شامل میوه ها و سبزیجات کامل، آب میوه کمتر و غذاهای فرآوری شده با قند بالا باشد. وقتی شروع به ورزش بدن خود می کنید، می خواهید سوخت بهتری داشته باشید تا با سوزاندن کالری اضافی، احساس گرسنگی نکنید. به علاوه غذاهای کامل به شما انرژی بیشتری می دهند که برای تامین آن در طول روز به آن نیاز دارید.

لئاندرو کاروالو مخترع این برنامه است. لیفت باسن برزیلی بر اساس رقص برزیلی است که حرکات رقص را با علم فیزیکی ترکیب می کند. وقتی عضلات را به روشی خاص تمرین می‌دهید، نتیجه مشخصی به دست می‌آورید، گروهی محکم‌تر و فشرده‌تر از عضلات. به همین دلیل است که این برنامه بسیار خوب کار می کند، لئاندرو به آنچه زنان می گویند گوش داده است، زنان می خواهند با راه رفتن با لباس شنا در ساحل احساس اعتماد به نفس و جذاب داشته باشند. برای هر فرم بدنی شاهکار ساده ای نیست!

شما در کنار هم قرار دادن برنامه غذایی خود برای افزایش کالری سوزانده شده، گزینه هایی دارید. لیفت باسن برزیلی دارای یک برنامه 6 روزه لاغری سوپر مدل است که به شما امکان انتخاب غذاهایی را می دهد که می خورید.

همانطور که سایر برنامه های تناسب اندام را مطالعه می کنید، مواد برنامه و برنامه های غذایی را با هم مقایسه کنید. طرح‌هایی را خواهید دید که مانند ریچارد سیمونز یا Weight Watchers کار می‌کنند، اما هیچ‌کدام از آنها ترکیب بیکینی برزیلی را ندارند که از نگرانی‌های زنان ایجاد شده است.

آخرین نکته ای که باید به آن نگاه کنید، مطمئن شوید که برنامه مطابق با نیازهای شماست تا جایی که بتوانید تمرین را در هر کجا که هستید انجام دهید. بالابر باسن برزیلی قابل حمل است، بقیه هستند؟ اگر برای کسب و کار دور هستید، هنوز هم می توانید تمرین خاص خود را در حالی که تماشای آنچه می خورید انجام دهید.

با داشتن اطلاعات، می‌توانید انتخاب‌هایی داشته باشید که به کاهش وزن سریع‌تر، تقویت و استحکام سریع‌تر کمک می‌کنند. نوشتن فعالیت‌های روزانه و غذاهایی که می‌خورید به شما کمک می‌کند تا پیگیری کنید کالری سوزانده شده با لیفت باسن برزیلی یا هر برنامه دیگری که انتخاب می کنید استفاده کنید.