کارل نسیب از Raiders یک روز پس از اظهارات همجنسگرایانه جان گرودن تایید کرد


جان گرودن روز دوشنبه پس از افشای ایمیل هایش مبنی بر اظهارات همجنسگرا ، نژادپرستانه و نژادپرستانه از سال 2010 تا 2018 ، از سرمربی گری لاس وگاس استعفا داد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جان گرودن ، سرمربی لاس وگاس ریدرز با بازیکنانش صحبت می کند که آنها قبل از بازی با شیکاگو برز در ورزشگاه آللیژانت در 10 اکتبر 2021 در لاس وگاس ، ایالت نو ، تمرین می کنند.
04.30 اتان میلر / گتی ایماژ

کارل نسیب ، اولین بازیکن آشکارا همجنس بازان در NFL ، حمله دفاعی Raiders ، با توجه به همه اتفاقاتی که از دوشنبه شب افتاده است ، روز چهارشنبه یک روز شخصی داشت. مایک مایوک مدیرعامل Raider گفت از زمان انتشار نظرات گرودن سه بار با نصیب ملاقات کرده است. وی افزود که نسیب هنوز در حال پردازش اطلاعات زیادی است و افزود که تیم از او به طور کامل پشتیبانی می کند.

بر اساس گزارش پنبه ای نیویورک تایمز در روز دوشنبه ، گرودن ، راجر گودل ، کمیسر NFL را در حداقل یک ایمیل به عنوان انتقاد علیه همجنسگرایان و “پی بی منطق ضد فوتبال” توصیف کرد و استدلال کرد که نباید به گودل در آن زمان فشار وارد می شد. به مربی لوئیس رمز ، جف فیشر ، “کوئیرها” را آماده خواهد کرد. این یک اشاره واضح به مدافع سابق NFL مایکل سام بود که اولین بازیکن آشکارا همجنس بازان بود که در درفت NFL انتخاب شد.

مارک مالک RAIDERS DAVIS نظر JON GRUDEN را رد می کند: NFL “همه پاسخ ها” را دارد

پایان کار دفاعی لاس وگاس ریدرز کارل نسیب (94) قبل از بازی با دلفین های میامی در ورزشگاه الژیانت.

پایان کار دفاعی لاس وگاس ریدرز کارل نسیب (94) قبل از بازی با دلفین های میامی در ورزشگاه الژیانت.
(کربی لی- USA TODAY Sports)

به نظر می رسد این ایمیل با پیامهای گرودن در تضاد است وقتی که نصیب قبل از شروع فصل 2021 همجنس باز شد و اولین بازیکن فعال NFL همجنسگرا شد.

همچنین گفته می شود که گرودن در مورد DeMaurice Smith مدیر اجرایی انجمن بازیکنان NFL اظهار نظر کرده است و گفت: “دامبوریس اسمیت لب هایی به اندازه لاستیک های میشلن دارد.” گرودن از لیگ به خاطر به کارگیری داور انتقاد کرد. در سال 2015 ، سارا توماس اولین زن دائمی در تاریخ لیگ شد. در سال 2017 ، گرودن به ادعای جنسیت گرایانه بنیانگذار Hooters اد دروست در مورد مقامات زن NFL پاسخ داد و پاسخ داد: “کار خوبی است” ، نیویورک تایمز گزارش داد.

گرودن نوشت که اریک رید ، وکیل مدافع سابق به دلیل اعتراض در هنگام سرود باید اخراج شود. اهداف نقد گرودن همچنین شامل لایحه ای بود که واشنگتن ردسکینز را مجبور می کرد در سال 2015 نام خود را تغییر دهند ، کیتلین جنر و باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق و جو بایدن ، معاون رئیس جمهور.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مارک دیویس ، مالک Raiders هفته گذشته گفت که ایمیل مربوط به اسمیت “نگران کننده است و نه آنچه Raiders نشان می دهد” و گفت که تیم در حال بررسی ایمیل های اضافی است.

ریچ بیساکیا ، کمک مربی Raiders به ​​عنوان سرمربی موقت تیم منصوب شد.

رایان گایدوس از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید