کاردینال ها ، مایک شیلد از “تفاوت های فلسفی” فاصله گرفته است


کاردینالهای خیابان لوئیس و مدیر مایک شیلد در مسیرهای مختلف حرکت می کنند.

کاردینال ها اعلام کرد که هستند موافقت کرد که بعدازظهر پنجشنبه راه خود را با شیلد جدا کند. جان موزلیاک ، رئیس جمهور کاردینال ، گفت که این “چیزی است که اخیراً پدیدار شده است” ، اما در مورد آنچه “اختلافات فلسفی” می نامد توضیح نداد.

برای دستورالعمل های ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

مدیر خیابان لوئیس کاردینالز مایک شیلد ، درست ، با داگ داگ ادینگز در جریان نهمین بازی متوالی بیس بال متوالی مقابل شیکاگو کابز در شیکاگو ، در روز یکشنبه ، 26 سپتامبر 2021 ، دعوا کرد. شیلدا توسط داور بیل میلر حذف شد. (عکس AP / نام Y. Huh)
(عکس AP / نام Y. Huh))

مدیر خیابان  لوئیس کاردینالز مایک شیلد ، در سمت چپ ، پل گلدشمیت را به دلیل اجرای انفرادی گلدشمیت در جریان سومین بازی بیس بال در برابر شیکاگو کابز در شیکاگو ، یکشنبه ، 26 سپتامبر 2021 ، تبریک می گوید. (AP Photo / Nam Y. Huh)

مدیر خیابان لوئیس کاردینالز مایک شیلد ، در سمت چپ ، پل گلدشمیت را به دلیل اجرای انفرادی گلدشمیت در جریان سومین بازی بیس بال در برابر شیکاگو کابز در شیکاگو ، یکشنبه ، 26 سپتامبر 2021 ، تبریک می گوید. (AP Photo / Nam Y. Huh)
(عکس AP / نام Y. Huh)

موزلیاک افزود که شیلت در آخرین سال قرارداد بود ، اما این تنها دلیلی نبود که دو طرف تصمیم گرفتند راه های جداگانه خود را طی کنند. این اتفاق تنها یک هفته پس از شکست کاردینال ها در بازی با تعویض های لیگ ملی به دست لس آنجلس داجرز افتاد.

ASTROS ‘LANCE MCCULLERS JR. آنها احتمالاً کل ALC را از دست می دهند

شیلد در آگوست 2018 به طور موقت سمت مایک متینی ، مدیر فعلی کانزاس سیتی رویال را بر عهده گرفت. در این فصل ، St. لوئیس 91 بازی را برد و شیلت به عنوان مدیر سال در لیگ ملی شناخته شد. کاردینال ها به سری مسابقات قهرمانی NL صعود کردند ، اما سرانجام توسط واشنگتن واشنگتن حذف شدند.

مدیر خیابان  لویی کاردینالها ، از سمت راست دوم ، با پل دژانگ ، بازیکن چپ ، چپ ، اول پل گلدشمیت ، دوم از چپ ، و اندرو کنیزر ، سمت راست ، در حالی که منتظر یک پارچ برای کمک به بازی بیس بال اندرو میلر در برابر شیکاگو کابز در شیکاگو هستند. ، یکشنبه ، 26 سپتامبر 2021

مدیر خیابان لویی کاردینالها ، از سمت راست دوم ، با پل دژانگ ، بازیکن چپ ، چپ ، اول پل گلدشمیت ، دوم از چپ ، و اندرو کنیزر ، سمت راست ، در حالی که منتظر یک پارچ برای کمک به بازی بیس بال اندرو میلر در برابر شیکاگو کابز در شیکاگو هستند. ، یکشنبه ، 26 سپتامبر 2021
(عکس AP / نام Y. Huh))

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فصل گذشته ، کاردینال ها در فصل ، که به دلیل همه گیری کوتاه شد ، از 30 به 29 رسید و در بازی تعویض ها سقوط کرد. امسال ، کاردینال ها با 17 برد در رکورد رکورد قرار گرفتند و به آنها کمک کرد تا به بازی تعویضی بازگردند.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.دیدگاهتان را بنویسید