کارت جت: بالاخره کمی زندگی


او روز یکشنبه پیروزی جتز را در وقت اضافه با 27:24 برابر تایتان ها تخمین می زند.

حمله کنید

این حمله سرانجام زمانی زنده شد که زاک ویلسون (21 از 34 ، 297 یارد ، 2 TD ، 1 INT ، امتیاز 97.3) چند پرتاب الکتریکی انجام داد و راحت تر به نظر می رسید. جت ها در نهایت 355 یارد گل زدند و بیشتر آنها در اواخر بازی زمانی که برای پیروزی به آن نیاز داشتند ، آمدند. WR Corey Davis (4 گرفتن ، 111 یارد ، 1 TD) بر مشکلات اولیه برای یک بازی خوب غلبه کرد. WR Jamison Crowder (7 گرفتن ، 61 یارد ، 1 TD) نشان داد که یک قطعه چقدر می تواند مهم باشد. بزرگترین برخورد ، عدم اجرای بازی است (66 یارد ، 2.6 یارد در هر بار).

رتبه: ب

دفاع

اعداد و ارقام لزوما نشان نمی دهد که دفاع چگونه خوب بازی کرده است. تصور می شد که تایتان ها به اهداف خود در اوایل حمله جت ها رسیده اند. واحد سوم در رتبه پایین قرار داشت و تیتان ها را به 5 از 19 زیر رساند. آنها رایان تاننهیل را هفت بار اخراج کردند و عملکرد وی را محدود کردند (30 از 49 ، 298 یارد ، 1 TD). RB Derrick Henry (33 عجله ، 157 یارد ، 1 TD) یارد خود را گرفت اما جت ها را نکشت. Linebackers CJ Mosley (13 حرکت ، 1 کیف) و Quincy Williams (12 دزد ، 1 کیف) در سراسر زمین حضور داشتند. کوینن ویلیامز یک هیولا با دو گونی بود.

رتبه: B +

توین کلمن روز یکشنبه با پیروزی جتز بر تایتان ها به منطقه عقب رفت.
رابرت سابو

تیم های ویژه

مت آممندولا دو گل در زمین به ثمر رساند و جت ها به خوبی پوشش دادند. توماس مرستید پانتر دو نفر در تنسی در بیستم قرار داد. بازگشت جت ها 26 و 24 یارد بود.

رتبه: ب

مربیگری

روبرت صالح اولین برد خود را به ثمر رساند ، بنابراین ما باید به او امتیاز خوبی بدهیم. صالح در مدیریت آشفتگی اولیه کار خوبی انجام داد. عملکرد ضعیف جت ها در دو هفته گذشته اصلاً او را شوکه نکرد. هماهنگ کننده تهاجمی مایک لافلور یک بازی خوب برگشتی داشت. او خواستار بازی تهاجمی شد و قدرت ویلسون را در آن بازی کرد. جف اولبریچ ، هماهنگ کننده دفاعی ، کار خود را به طور کامل ادامه می دهد.

درجه: الف

دیدگاهتان را بنویسید