ژیمناست های برتر از کنگره می خواهند هیئت کمیته المپیک آمریکا را منحل کند


سیمون بیلز ، مک کایلا مارونی ، الی رایسمن و مگی نیکولز از کنگره خواسته اند که هیئت کمیته المپیک و پارالمپیک ایالات متحده (USOPC) را منحل کند.

چهار ژیمناست المپیکی با حرف Sens هستند. ریچارد بلومنتال ، دی کان. و جری موران ، R-Kan. ، نوشت که USOPC سوء استفاده جنسی را برای چندین دهه نادیده گرفته است و اقدامی برای از بین بردن محیط سوء استفاده در ورزش های المپیک انجام نداده است. به

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

سیمون بیلز ، ژیمناست المپیکی آمریکایی در جلسه دادگاه سنا در مورد گزارش بازرس کل درباره نحوه اداره تحقیقات لاری نسار از سوی FBI در چهارشنبه 15 سپتامبر 2021 در واشنگتن شهادت داد.
(گریم جنینگز / استخر از طریق AP)

“ما این خواسته را پس از سالها صبر ، تأمل و تعهد بی وقفه برای درس گرفتن از رنج های خود و ایمن سازی ورزش های آماتور برای نسل های آینده مطرح می کنیم. ما با امتناع دائمی از اجرای اصلاحات واقعی و فوری سیستم فاسد المپیک روبرو هستیم.” به نوشته وال استریت ژورنال ، در نامه آمده است.

بر اساس گزارش اورنج کانتی ، در این نامه از رهبران کنگره خواسته شد تا 1 نوامبر قطعنامه ای را برای انحلال هیئت مدیره USOPC تحت قانون توانمندسازی المپیکی ها و پارالمپیک ها و ورزشکاران آماتور ورزشکاران تصویب کنند. بلومنتال و موران نویسنده این لایحه بودند و به کنگره راه هایی برای انحلال هیئت مدیره ارائه کردند.

ژیمناستها گفتند که هیئت مدیره باید با افرادی که مایل به “مسئولانه” سوء استفاده جنسی در سازمان های المپیک – از جمله USOPC – و هرگونه تلاش برای سرپوش گذاشتن “هستند ، جایگزین شود.”

ژیمناست های آمریکایی از سمت چپ ، سیمون بیلز ، مک کایلا مارونی و الی رایسمن ، برای جلسه دادگاه سنا در مورد گزارش بازرس کل درباره نحوه رسیدگی FBI به تحقیقات لری نسار در کاپیتول هیل در روز چهارشنبه 15 سپتامبر 2021 در واشنگتن حاضر می شوند.

ژیمناست های آمریکایی از سمت چپ ، سیمون بیلز ، مک کایلا مارونی و الی رایسمن ، برای جلسه دادگاه سنا در مورد گزارش بازرس کل در مورد نحوه رسیدگی FBI به تحقیقات لری نسار در کاپیتول هیل ، چهارشنبه 15 سپتامبر 2021 در واشنگتن حاضر می شوند.
(گریم جنینگز / استخر از طریق AP)

SIMONE BILES می گوید “TOKYO” باید قبل از سوء استفاده بعدی از NASSAR کنار گذاشته شود

ماه گذشته چهار زن در کمیته قضایی مجلس سنا شهادت دادند و روند تحقیقات لری نصار را محکوم کردند و ادعا کردند که FBI “چشم های خود را بر سوء استفاده های پزشک سابق خجالت زده” بسته است. ژیمناست ها با وزارت دادگستری تماس گرفتند تا علیه اعضای FBI که آنها را شکست داده اند اقدامی انجام ندهد.

در بخش دوم جلسه ، بازرس کل مایکل هورویتز و رئیس FBI کریس وری شهادت دادند. هوروویتز تأیید کرد که در نتیجه تحقیقاتش ، دو مامور FBI وجود داشت که رفتار آنها به تحقیقات جنایی ارجاع داده شد ، اما تا کنون هیچ پیگرد قانونی در این مورد وجود نداشته است.

وری نمی دانست که چرا هیچ پرونده ای تشکیل نشده است و گفت که این “تصمیم وزارت دادگستری” است ، در حالی که اشاره کرد که یکی از ماموران را اخراج کرده است.

ژیمناست های المپیک آمریکایی سیمون بیلز ، مک کایلا مارونی ، الی رایسمن و مگی نیکولز در دادگاه سنا در مورد گزارش بازرس کل در مورد گزارش FBI در مورد تحقیقات لری نصار در مورد سوء استفاده جنسی از ژیمناست های المپیکی در کاپیتول هیل در واشنگتن ، شهادت می دهند. ، 21 سپتامبر ، DC.

ژیمناست های المپیک آمریکایی سیمون بیلز ، مک کیلا مارونی ، الی رایسمن و مگی نیکولز در جلسه دادگاه سنا در مورد گزارش بازرس کل در مورد گزارش FBI در مورد تحقیقات لری نصار در مورد سوء استفاده جنسی از ژیمناست های المپیکی در Capitol Hill ، 15 سپتامبر ، واشنگتن شهادت دادند. ..
(Saul Loeb / Pool via REUTERS)

USOPC به وال استریت ژورنال گفت که “احترام و همدلی عمیقی برای زنده ماندن از سوء استفاده ها دارد. نامه ای خطاب به کنگره نگرانی های آنها را برجسته کرده و شجاعت ورزشکاران بازمانده را که به کشف این مسائل ادامه می دهند ، تصدیق می کند.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

USOPC افزود که اقدامات آن ، از جمله بررسی پاسخ به نصار ، همکاری با تحقیقات کنگره و بازسازی مرکز SafeSport ایالات متحده ، “منجر به تغییرات گسترده قابل توجهی شد تا از تکرار چنین اقدامات محکوم کننده جلوگیری شود.”

ران بلیتزر از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید