ژنرال میک مک گوایر برای “Fox & Friends”: چپ رادیکال “این کشور را پاره کنید”


ژنرال میک مک گوایر (استعفا) روز پنجشنبه در پاسخ به دولت بایدن ، که گفته می شود کارگران سابق طالبان را در ایالات متحده ترک کرده است ، گفت که این نشان دهنده “دورویی چپ ها” است.

نامزد جمهوری خواهان سنا در آریزونا به Fox & Friends گفت: “پاسخ من به این سیاست این است که از 1996 تا 2001 ، هر آمریکایی آنچه را که در 11 سپتامبر 2001 اتفاق افتاده است به خاطر می آورد.”

“و من نمی توانم به دورویی چپ ها اعتقاد داشته باشم که اکنون بگویم کسانی که در پنهان کردن و پیشبرد تروریست هایی که در 11 سپتامبر به این ملت حمله کردند و مردم نیویورکی و مردم بزرگ دی سی و مردم را در سال 93 کشتند کمک کردند یا ما وقتی شهروندان آن کشور را در آن لیست داشته باشیم از لیست نظارتی تروریسم محو می شویم؟ “

برنامه ریزی برای پرداخت مجوز خدمات ملکی افغانستان که توسط معافیت طالیبان از ممنوعیت های ترور به کار گرفته شده است

این دولت بایدن بر اساس پیش نویس سند دریافتی فاکس نیوز ، وی قصد دارد برخی از کارمندان دولت افغانستان که از سال 1996 تا 2001 در دولت طالبان کار می کردند را از ورود به ایالات متحده در ارتباط با تروریسم معاف کند. دولت همچنان به عنوان بخشی از خروج آمریکا از افغانستان به جذب ده ها هزار افغان ادامه می دهد.

پیش نویس طرح اداره شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) ، که توسط فاکس نیوز بررسی شده است ، توضیح می دهد که چگونه وزارت امنیت داخلی قصد دارد یادداشتی را صادر کند که به کارمندان ملکی افغان که در دوران حکومت طالبان کار می کردند اجازه می دهد تا غیرقابل قبول بودن مربوط به تروریسم را معاف کنند. دلایل (TRIG) اگر آنها سایر شرایط و شرایط مورد نیاز را بررسی کنند.

TRIG افرادی را که عضو یک سازمان تروریستی هستند یا درگیر تروریسم بوده اند محدود می کند و این امر آنها را برای ایالات متحده غیرقابل قبول و غیرقانونی می کند. وب سایت USCIS می گوید تعریف فعالیتهای مرتبط با تروریسم “نسبتاً گسترده است و ممکن است به افراد و فعالیتهایی اشاره کند که معمولاً تصور نمی شود مرتبط با تروریسم باشند.” این بدان معناست که TRIG احتمالاً کسانی را که تحت رژیم طالبان کار می کردند ، از سال 1996 تا زمانی که ایالات متحده در سال 2001 به دلیل شکست القاعده پس از حملات 11 سپتامبر آن را کنار کشید ، حذف می کند.

در بیانیه ای که در توجیه این درخواست آمده است ، آمده است: “بسیاری از افرادی که قبل از اعلام امارت اسلامی افغانستان در 1996 در خدمت کارمندان دولت کار می کردند ، پس از اعلامیه نیز به کار خود ادامه دادند.” برخی این کار را تحت فشار یا در شرایط سخت دیگر انجام دادند. “

“برخی اقدامات سرکوبگرانه رژیم طالبان را از طریق تواناییهای بشردوستانه خود ، که اغلب در معرض خطر بزرگ شخصی هستند ، کاهش داده اند. برخی از این کارمندان دولتی بعداً در نیروی بین المللی کمک امنیت ، دولت ایالات متحده یا دولت افغانستان که تاسیس شد ، یا 22 دسامبر کار کردند. 2001 ، “او افزود.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ژنرال تازه بازنشسته آریزونا گارد ملی همچنان سیاست چپگرایانه دولت را منفجر می کند و از رئیس ستاد فرماندهان متحد ، ژنرال مارک میلی خواست تا استعفا دهد.

“این کار توسط چپ های رادیکال انجام می شود. آنها این کشور را تکه تکه می کنند. رهبر شما در مورد مرز صحبت می کرد. من در آریزونا هستم. ما در اینجا مورد حمله قرار می گیریم و سیل مردم از مرز عبور می کنند. او می تواند تعداد زیادی از این افراد را درگیر کند. “

جک دورشلاگ از فاکس نیوز به این گزارش کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید