چیپس، غذای مورد علاقه مسی/ خاطرات با تعیین کننده ترین برد تاریخ!ساعت: 12:39
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۴/۲۹
کد خبر: 1884373

تیم فوتسال مس سنگگون ورزقان امروز در اولین بازی خانگی خود به مصاف نماینده مشهد خواهد رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش آناج، هفته دوم لیگ برتر فوتسال کشور امروز (چهارشنبه) برگزار می شود و مس سنگگون و ورزقان از ساعت 17 در سالن پورشریفی تبریز به مصاف کامل چیپس مشهد خواهند رفت.

تیم فوتسال نارنجی آذربایجان که همیشه با تیم خود برای قهرمانی رقابت می کند، فصل را با یک برد بزرگ خارج از خانه آغاز کرد.

شاگردان اسماعیل تکی پور در اولین بازی و در روزی که بازیکنان جدید این تیم درخشیدند، توانستند میزبان خود جندی بتن کلدشت را با نتیجه 6 بر 2 در هم بکوبند.

از سوی دیگر چپیس در هفته نخست در سیرجان با دست خالی مقابل تیم تازه وارد گرجامین با نتیجه 3 بر یک به استقبال حریف عنوان قهرمانی رفت.

بازی امروز سومین دیدار مس و چیپس در لیگ برتر فوتسال است، دو دیدار قبلی دو تیم فصل گذشته بود که مس موفق شد حریف خود را دو برابر کند.

مسی برای دومین بار میزبان چیس خواهد بود که مشهد در دیدار قبلی با جشنواره گل میزبان این تیم نبود و حریف بیرون رانده شد.

در آن دیدار نماینده آذربایجان شرقی با نتیجه 11 بر صفر نماینده خراسان رضوی را در هم کوبید که قاطعانه ترین برد تاریخ لیگ برتر فوتسال محسوب می شود.

باید منتظر ماند و دید که آیا لاله های نارنجی در ارسباران در اولین بازی خانگی خود در این فصل مقابل چیپس خاطرات خود را تازه خواهند کرد و آن را به دومین برد متوالی تبدیل خواهند کرد؟

ناگفته نماند که دیدار مس سونگون و چیپس کامل در حضور تماشاگران برگزار می شود و هواداران پرشور فوتسال آذربایجان پس از گذشت نزدیک به 2 سال می توانند از نزدیک تیم محبوب خود را حمایت کنند.

انتهای پیام/