چگونه مکمل های غذایی مورد نیاز بدن خود را انتخاب کنید

همه می‌دانند که مکمل‌های غذایی سالم، پروتئین‌ها، ویتامین‌ها، مواد معدنی و بسیاری دیگر از مواد مغذی مورد نیاز بدن را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. مصرف آنها در دوزهای صحیح فرد را پرانرژی نگه می دارد و چربی های ناخواسته بدن را می سوزاند. اینها دلایل کافی برای تبدیل شدن به مصرف این مکمل ها به یک عادت هستند. علاوه بر این، منطق دیگری نیز برای داشتن مکمل های غذایی سالم وجود دارد.

مصرف منظم آن شما را تحت نوعی نظم و انضباط قرار می دهد به طوری که بعید است در حین انجام آن از برنامه غذایی منحرف شوید. این مکمل ها ارزان نیستند و هنگامی که برای آنها پول خرج می کنید، متوجه خواهید شد که باید در کل فرآیند راه درست را ببینید تا پول هدر نرود.

مکمل های غذایی سلامتی که شما نیاز دارید به آنچه می خواهید برسید بستگی دارد. اگر کمی چاق هستید و می خواهید وزن کم کنید و خوش اندام باشید، ممکن است نیاز داشته باشید که از یک مشعل دور و پودر پروتئین استفاده کنید که به کاهش وزن شما کمک می کند.

اما اگر می خواهید نه تنها وزن کم کنید، بلکه می خواهید مقداری توده عضلانی نیز بسازید، بهتر است روی نوعی از تقویت کننده تستوسترون و همچنین پودرهای پروتئینی سرمایه گذاری کنید. اگر کمبود ویتامین دارید، باید در انتخاب مکمل های غذایی سلامتی خود نیز به آن توجه کنید.

مکمل های مولتی ویتامین، صرف نظر از برنامه غذایی شما و هر هدفی که دارید، ضروری هستند. برای عملکرد روان اندام های مختلف بدن، برای سوزاندن چربی اضافی با تبدیل بدن به یک دستگاه سوخت سوز عالی و برای دفع سموم بدن ضروری است. بلوک های سازنده مکمل های مولتی ویتامین به ترمیم ساییدگی بدن نیز کمک می کند. بیشتر مکمل‌های تغذیه‌ای که نیاز دارید در داروخانه‌های محلی یا فروشگاه‌های GNC در دسترس خواهند بود.

مکمل های تغذیه سلامت را می توان به صورت آنلاین نیز خریداری کرد. اینها ارزان نیستند و قبل از هر چیز باید بدانید که بدن شما به کدام یک نیاز دارد. برخی افراد این تصور اشتباه را دارند که هرچه مکمل های بیشتری مصرف کنند، رژیم کاهش وزن سریعتر پیشرفت می کند. هیچ چیز نمی تواند دورتر از حقیقت باشد.

مکمل های غذایی تنها پس از شناسایی دقیق نیاز بدن می توانند در مقادیر صحیح مصرف شوند. چه قصد خرید مکمل های تغذیه سلامت به صورت آنلاین یا آفلاین را داشته باشید، انبوهی از آنها را در همه جا خواهید دید. این به صورت قرص، پودر، میله، قرص و نوشیدنی انرژی زا در دسترس خواهد بود. انتخاب مناسب از میان آن درهم و برهم کار شماست.

ممکن است مجبور شوید از طریق یک آزمایش خون یا یک بررسی کامل توسط پزشک خود انجام دهید تا متوجه شوید که بدن شما دقیقاً به چه چیزی برای رسیدن به آنچه می خواهید نیاز دارد.

رژیم لاغری سریع