چگونه سریع وزن اضافه کنیم – چند راه میانبر برای افزایش وزن سریع برای مردان لاغر

اگر سعی کرده‌اید بفهمید چگونه سریع وزن اضافه کنید، می‌توانید خود را در بین تعداد فزاینده‌ای از افرادی بشمارید که ترجیح می‌دهند به جای اینکه بخواهند شبیه یک فیگور به نظر برسند، به بدن خود عضله لاغر اضافه کنند. فکر می‌کنید چمدان کردن چند پوند کار آسانی است، درست است؟ برای برخی، اگر در یک غذای فست فود بنشینند و برگرهای پنیر و سرخ کردنی ها را با یک تیرکمان بچه گانه در گلوی خود راه بیندازند، نمی توانند سریع وزن اضافه کنند، و همه آن ها را با شیک های چربی بشویید. به من اعتماد کن، من یکی از این افراد هستم. متابولیسم من آنقدر سریع است که فکر می کنم فقط با فکر کردن به غذا کالری می سوزانم.

بنابراین، اگر شما هم مانند من هستید و هدف شما افزایش سریع وزن یا افزایش سریع وزن و عضله سازی است، احتمالاً کمی برنامه ریزی و از خودگذشتگی شما نیاز است. اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که هیچ مکمل، قرص یا شیک پروتئینی وجود ندارد که باعث شود به خودی خود وزن اضافه کنید، اگر اصلا استفاده شوند، باید بخشی از یک برنامه بزرگتر برای رسیدن به آن باشند هدف شما.

فقط برای یک دقیقه، فرض کنید تصمیم گرفته اید که می خواهید چند پوند عضله لاغر را جمع کنید. به طور طبیعی، اولین چیزی که در ذهن شما خطور می کند این است که چگونه سریع وزن اضافه کنید، درست است؟ منظورم این است که اینجا خودمان را شوخی نکنیم. ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که نیاز به رضایت آنی دارد، نه جامعه‌ای که انتظار ما این باشد که باید سخت تلاش کنیم تا به نتیجه برسیم. مطمئناً، ما ممکن است این را به خودمان اعتراف نکنیم، اما ناخودآگاه این روشی است که اکثر ما عمل می کنیم و فکر می کنیم. اگر اینطور نبود، چرا این همه پول خرج چیزهایی مانند قرص های افزایش وزن، مکمل ها و شیک های پروتئینی می کردیم؟ این یک صنعت چند میلیارد دلاری است.

اگر می خواهید به سرعت وزن خود را جمع کنید، بهترین کاری که می توانید برای خود انجام دهید این است که انتظارات خود را به درستی تنظیم کنید. اساساً باید انتظار داشته باشید که تلاش مناسبی انجام دهید و کمی نظم و انضباط و کنترل خود را به کار بگیرید.

حالا من نمی گویم که باید اجازه دهید این واقعیت که می خواهید مقداری وزن اضافه کنید، زندگی شما را از بین ببرد یا به طور کامل روش زندگی خود را تغییر دهید. در واقع، میانبرهایی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید، اما باید به نحوه واکنش بدنتان و میزان آستانه کالری و ورزش توجه کنید. بیایید برای یک دقیقه نگاهی به چند میانبر بیندازیم.

خوردن وعده های غذایی پر کالری بعد از تمرین – برای برخی از افرادی که سعی می کنند وزن خود را سریع افزایش دهند، این یک جور مشکل است، زیرا وقتی تمرین خود را تمام می کنند، گرسنه نیستند. بنابراین، تلاش برای بارگیری کالری آخرین چیزی است که به ذهن آنها می رسد. بنابراین، برای آسان‌تر کردن کار، می‌خواهید روی غذاهایی تمرکز کنید که بیشترین کالری و پروتئین را در کوچک‌ترین اندازه‌ها دارند. یک نمونه عالی از این نوع غذاها گوشت قرمز و سیب زمینی است. به خصوص مردان، می توانند یک استیک بزرگ و انبوهی از اسپاد را حتی اگر گرسنه نباشند، خفه کنند، فقط به این دلیل که استیک و سیب زمینی است. بنابراین، اگر می‌خواهید مقداری عضله و وزن به بدن خود اضافه کنید، این یک مثال عالی از یک وعده غذایی پاییزی است که گرسنه نیستید.

ورزش برای وزن نه برای تکرار – بسیاری از ما زمانی که از هر برنامه ورزشی استفاده می کنیم سعی می کنیم هر چند بار که می توانیم وزن خود را حفظ کنیم. وقتی می‌خواهید بفهمید چگونه سریع وزن اضافه کنید، می‌خواهید کمی دنده‌ها را عوض کنید و به دنبال بالاترین وزنه‌ای بروید که احتمالاً می‌توانید بلند کنید تا زمانی که بتوانید آن را 4 بار یا بیشتر بالا ببرید. هدف این است که در واقع ماهیچه های خود را پاره کنید تا حجم آنها جمع شود. شما به خوبی می توانید چند اینچ را در مناطقی که به آن نیاز دارید، مانند دور کمر، از دست بدهید، اما در جای آن عضله لاغر و سنگین قرار می گیرد که وزن آن بیشتر از چربی است، بنابراین قطعا به شما کمک می کند تا به هدف خود برسید.

صرف نظر از دلیلی که سعی می کنید چند پوند اضافه کنید، درست مانند هر چیز دیگری، یک راه درست و یک راه غلط برای انجام آن وجود دارد. متأسفانه، بسیاری از مردم سعی می کنند راه آسان را انتخاب کنند و به طرز رقت انگیزی از اهداف خود کوتاه می آیند. در این مورد، آنها هیچ وزنی اضافه نمی کنند، یا به جای تناسب اندام، وزن اشتباهی را اضافه می کنند و به سادگی چاق می شوند. اگر می خواهید توده عضلانی و وزن خود را به سرعت، موثر و به شیوه ای سالم اضافه کنید، یک روال معمول پیدا کنید و به آن پایبند باشید، این ساده ترین راه برای موفقیت است.