چگونه ریل نازک شویم

آیا می خواهید نازک ریل شوید؟ ممکن است. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چگونه.

همه ما می خواهیم بخشی از بدن خود را بهبود بخشیم تا نسبت به خودمان بهتر به نظر برسیم و احساس بهتری داشته باشیم. اگر آرزوی شما این است که ریل نازک شوید، اما به سادگی نتوانسته اید، ممکن است بخواهید هم اکنون برخی از توصیه های زیر را در سبک زندگی خود بگنجانید.

آیا تا به حال احساس تنبلی می کنید یا بعضی روزها فقط از آن خارج می شوید؟ آیا چاق هستید یا نمی توانید آن چند پوند آخر را تکان دهید؟ آیا سیگار می کشید یا غذاهای فرآوری شده می خورید؟ اگر چنین است، این احتمال وجود دارد که سیستم شما قبل از نازک شدن ریل نیاز به پاکسازی داشته باشد.

درون خود را پاک کنید

سم زدایی برای هزاران سال توسط چندین فرهنگ مختلف در سراسر جهان انجام شده است. با حذف ناخالصی ها و پر کردن سیستم خود با مواد مغذی سالم، می توانید از بیماری جلوگیری کنید، ریل نازک شوید و سلامتی عالی را حفظ کنید.

برای پاکسازی صحیح داخل بدن، موارد زیر را به طور کامل از رژیم غذایی خود حذف کنید: الکل، سیگار، قهوه و چربی های اشباع شده. همه این مواد حاوی سموم مضری هستند که به طور جدی مانع از نازک شدن ریل شما می شود.

شما همچنین باید تمام تلاش خود را برای از بین بردن استرس در زندگی خود انجام دهید. استرس باعث می‌شود بدن هورمون‌هایی ترشح کند که می‌تواند خواص فعال آنزیم‌های کبدی شما را کاهش داده و از کاهش وزن و سم‌زدایی مناسب جلوگیری کند. از دعا، مدیتیشن یا توپ فوم برای کمک به کاهش استرس های زندگی روزمره استفاده کنید.

بیرون خود را پاک کنید

نه تنها اندام های داخلی شما نیاز به پاکسازی از ناخالصی های مضر دارند، بلکه اندام های بیرونی شما نیز نیاز به پاکسازی دارند! پوست شما یک سیستم ظریف و پیچیده است که بی وقفه با دنیای بیرون در تماس است.

با افزایش سن و سمی تر شدن، سلول های چربی زیر پوست شروع به رشد می کنند. سلول‌های چربی شما وقتی پر از سموم می‌شوند، اغلب می‌توانند تا هزاران برابر اندازه اصلی خود منبسط شوند. برای مبارزه با این نفخ، مهم است که حداقل یک بار در ماه از سم زدایی خارجی استفاده کنید.

شما می توانید سلول های چربی خود را به درستی با پوشش بدن از یک اسپا سم زدایی کنید، یا اگر این فکر ترسناک به نظر می رسد، می توانید یکی را برای استفاده خانگی سفارش دهید.