چگونه در 5 مرحله آسان سم زدایی کنیم

این برنامه به شما کمک می کند:

 • کاهش وزن
 • انرژی بیشتری داشته باشید
 • حرکات روده بهتری داشته باشید
 • کاهش کلسترول
 • فشار خون پایین
 • بهبود مو، پوست و ناخن

مرحله 1

DE (روزانه 1 قاشق غذاخوری) مصرف کنید

گام 2

آب یونیزه بنوشید (جوان کننده)

مرحله 3

از بین بردن تقریباً 300 600 میلیون رادیکال آزاد در روز (Protandim)

مرحله 4

هر شب روغن منیزیم را روی بدن خود بمالید

مرحله 5

روزانه 30 دقیقه از سونا FIR استفاده کنید

مرحله 1 – سم زدایی با دیاتومه

یکی از موانع اصلی درمان هر بیماری، به ویژه افزایش وزن، معضل یک بدن سمی و تمام عوارض آن است. هنگامی که فرد دارای روده بزرگ پوشیده شده و بدنی پر از سم باشد، هر دارو یا ماده طبیعی که برای درمان یک مشکل استفاده می شود اغلب بی اثر خواهد بود.

با توجه به earthworkshealth.com، 3 روش عمده وجود دارد که در آن محصولی که من با بسیاری از مشتریان از آن استفاده کرده‌ام، به نام دیاتومه زمین (گرید غذایی)، برای سم‌زدایی بدن و خلاص شدن از شر عناصر مضری که اغلب در حاشیه قرار می‌گیرند یا حتی باعث ایجاد مشکل می‌شوند، عمل می‌کند. برنامه کاهش وزن به شکست

زمین دیاتومه – وقتی 7000 برابر بزرگ‌نمایی می‌شود – شبیه استوانه‌ای پر از سوراخ به نظر می‌رسد – نوعی شبیه غلات برنج چکس. این سیلندر دارای بار منفی بسیار قوی است. همانطور که این میلیون‌ها سیلندر در معده و دستگاه گوارش حرکت می‌کنند، قارچ‌ها، تک یاخته‌ها، ویروس‌ها، اندوتوکسین‌ها، آفت‌کش‌ها و باقیمانده‌های دارو، E-Coli و فلزات سنگین را جذب و جذب می‌کنند. اینها در داخل سیلندر گیر کرده و از بدن خارج می شوند. علاوه بر این، هر انگل بزرگتری که اتفاقاً در معده یا دستگاه گوارش باشد توسط لبه‌های تیز زمین دیاتومه بریده شده و از بین می‌رود. همه این فعالیت ها منجر به بدن بسیار سالم تر با بیماری کمتر می شود. مردم اغلب می گویند “من فقط احساس بهتری دارم” با زمین دیاتومه. این احساس بهتر از حذف تمام «آشغال‌ها» از بدن و دادن «جهش استارت» به سیستم ایمنی بدن ناشی می‌شود.

2

زمین دیاتومه بسیار سخت است. در مقیاس سختی که الماس‌ها 9 هستند، زمین دیاتومه 7 است. این بسیار مهم است، زیرا با عبور آن میلیون‌ها سیلندر ریز دیاتومه سخت و تیز از روده‌های کوچک و بزرگ، دیواره‌ها را «خراش» می‌کنند. پس از تنها چند ماه از مصرف دیاتومه، دیواره روده دیگر با مخاط و کپک پوشانده نشده است، بلکه تمیز است!! مزایای این چند است:

 1. حرکات منظم روده (این نظر شماره 1 همه در مورد DE است)
 2. روده بزرگ سالم تر این امر به ویژه با افزایش سن اهمیت پیدا می کند. روده بزرگ سالم و تمیز از پولیپ ها، سرطان ها و زخم ها جلوگیری می کند. امروزه، بسیاری هزاران دلار خرج می کنند تا کولون ها همان کاری را انجام دهند که دیاتومه انجام می دهد.
 3. بسیاری از کاربران افزایش انرژی و نیاز به خواب کمتر را گزارش می دهند. این نتیجه تمام غذاها و مواد مغذی است که برای جذب بهتر در جریان خون مصرف می شود. با کولون پوشیده شده – بسیاری از مواد مغذی هرگز جذب نمی شوند.

3

مقدار کمی از دیاتومه به صورت سیلیس جذب جریان خون می شود. یکی از فواید سیلیس این است که به از بین بردن چربی های بد کمک می کند. اکثر افرادی که از Diatomaceous Earth استفاده می کنند، کلسترول خود را بین 40 تا 50 امتیاز کاهش داده اند. آنها همچنین از اینکه چگونه فشار خونشان پایین می آید شگفت زده می شوند.

 1. درد مفاصل و رباط ها احساس بهتری دارند
 2. پاکسازی پوست (لکه های آکنه-پیری-پسوریازیس)
 3. موها و ناخن ها قوی تر و سریعتر رشد می کنند
 4. دندان ها و لثه های قوی تر
 5. دستگاه تنفسی سالم – سرفه کمتر
 6. یائسگی علائم کمتری دارد
 7. دستگاه ادراری سالم تر

فواید سیلیس بسیار زیاد است. در غلات امروزی، در واقع کمبود سیلیس وجود دارد. سال ها پیش، سیلیس موجود در مواد غذایی ما به اندازه کافی بود، اما با هیبریدهای امروزی و خاک های ضعیف شده، تنها حدود 1/3 سیلیس مورد نیاز در مواد غذایی ما تامین می شود. زمین دیاتومه یک راه ساده و ارزان برای دریافت سیلیس مورد نیاز بدن است.

من برنامه‌های سم‌زدایی زیادی را در طول سال‌ها امتحان کرده‌ام، اما هرگز چیزی به آسانی و موثر بودن زمین دیاتومه امتحان نکرده‌ام. واقعا کار می کند!

مرحله 2 – آب قلیایی یونیزه بنوشید

چاقی در واقع از بدن ما محافظت می کند و به عنوان عایق برای سبک زندگی بسیار اسیدی ما عمل می کند. آب یونی به معنای واقعی کلمه می تواند زندگی ما را نجات دهد و (برای بسیاری از ما) به مشکل چاقی مادام العمر پایان دهد. من Rejuvenator Ionizer (watershed.net) را توصیه می کنم. Rejuvenator کوچکترین یونیزر آب جهان است و قیمت آن تنها 40 دلار است (در مقایسه با بسیاری از دستگاه های آب بیش از 4000 دلار). اگر اجازه دهید Rejuvenator حداقل 5 دقیقه در آب بماند، آب شما باید نزدیک به 9.0 pH باشد. اگر غذاهای سالم و قلیایی می خورید، pH کل بدن شما باید نزدیک به 7.4 (همانند خون شما) باشد. دکتر اتو واربورگ در سال 1931 برنده جایزه نوبل شد زیرا ثابت کرد که وقتی بدن ما قلیایی می شود (بیش از 7.0 pH)، هیچ بیماری نمی تواند در یک محیط قلیایی زنده بماند.

اصطلاح آب قلیایی فقط یک برچسب است که برای توصیف آب آشامیدنی ایده آل که توسط طبیعت ارائه می شود استفاده می شود. یکی از بسیاری از برچسب هایی که با کشف خواص پنهان آب به وجود می آید. آب قلیایی دارای اکسیژن اضافی و مواد معدنی قلیایی بیشتری نسبت به آب لوله کشی خنثی یا اسیدی است. این آب بسیار اکسیژنه با شکل اکسیژنی است که سلول های ما به آن نیاز دارند. آب قلیایی 100 برابر بیشتر از آب لوله کشی اکسیژن اضافی دارد و هیچ عنصر اسیدی یا مواد سمی در آن وجود ندارد. کشف آب یونیزه به خوبی کیفیت زندگی آب چشمه کوهستانی در ارتفاعات را تکرار می کند: تازه، نیروبخش، تقویت کننده زندگی، پاک کننده رادیکال های آزاد و خوشمزه.

آب قلیایی همان طور که باید آب آشامیدنی است و در بهترین آب های طبیعت مانند آب های یخچال است. اگر خواص آب یخچال را که بهترین آب آشامیدنی در نظر گرفته می شود اندازه گیری کنید، خواصی مشابه آب یونیزه دارد – pH قلیایی، محتوای مواد معدنی کلوئیدی بالا، هیدروژن فعال و میکرو خوشه ها. در طبیعت می بینید که آب به اسید و قلیایی تقسیم می شود: آب چشمه های مرتفع قلیایی (برای نوشیدن) هستند، در حالی که آب های چشمه های گرم اسیدی هستند (اما به پاکسازی پوست شهرت دارند).

آب های قلیایی و اسیدی یونیزه شده در بیمارستان ها و کلینیک ها در سراسر ژاپن و کره جنوبی استفاده می شود، جایی که یونیزر آب به عنوان یک دستگاه پزشکی طبقه بندی می شود.

آب یونیزه یکی از موثرترین و آسان‌ترین راه‌ها برای بدن شما برای آبرسانی، قلیایی کردن و سم‌زدایی است. آب قلیایی می تواند به آرامی روند پیری را که یک فرآیند تدریجی انباشته شدن زباله های اسیدی است، معکوس کند. این بسیار مؤثر است زیرا آب عمیقاً برای حل شدن و حذف سموم از بدن نفوذ می کند. مواد زائد اسیدی مانند اسید لاکتیک که در آب خنثی نامحلول هستند در آب قلیایی محلول می شوند و بنابراین با نوشیدن آب قلیایی از بدن خارج می شوند. آب قلیایی فواید گزارش شده زیادی دارد. این می تواند به کاهش وزن کمک کند، به سم زدایی بدن کمک کند، روند پیری را کاهش دهد، به بیماران دیابتی و سایر شرایط سلامتی کمک کند، آنتی اکسیدان های ارزشمندی را ارائه دهد و به پیشگیری از سرطان کمک کند.

pH کمی قلیایی خون تضمین می کند که میکروارگانیسم ها در هماهنگی با بدن باقی می مانند. هنگامی که PH اسیدی می شود کمبود اکسیژن وجود دارد که باعث تکثیر میکروفرم های متضاد و بی هوازی می شود. بدن اسیدی به محل پرورش میکروب ها، قارچ ها و ویروس ها تبدیل می شود. آنها غذایی را که ما می خوریم مصرف می کنند و فضولات اسیدی بیشتری برای ما باقی می گذارند! اسیدیته خون را منعقد می کند و مویرگ ها را مسدود می کند. اسیدیته بیش از حد در خود زندگی اختلال ایجاد می کند و تقریباً منجر به تمام بیماری ها و بیماری ها از جمله حملات قلبی و سرطان، پیری زودرس و چاقی می شود.

75 تریلیون سلول ما در داخل کمی اسیدی هستند و توسط مایع میان بافتی کمی قلیایی در اطراف آنها احاطه شده است. این قطبیت برای تبادل شیمیایی یا انرژی ضروری است و با اسیدیته از بین می رود – یکی از دلایلی که بسیاری از مردم کمبود انرژی دارند. PH اسیدی در جذب مواد معدنی اختلال ایجاد می کند. ما هیچ ید دریافت نمی کنیم مگر اینکه PH بدن تقریباً کامل باشد و جذب کلسیم با بدن بیش از حد اسیدی بسیار دشوار باشد. اسیدیته بیش از حد تمام سیستم‌های ما را ضعیف می‌کند و بدن را مجبور می‌کند تا مواد معدنی را از اندام‌های حیاتی و استخوان‌ها بگیرد تا اسید را بافر/خنثی کند و با خیال راحت آن را از بدن خارج کند. بدن کلسترول (رسوبات چربی) ایجاد می کند تا به طور ایمن ضایعات اسید متبلور کشنده را دور از اندام های حیاتی کبد، قلب و کلیه ذخیره کند. دکتر رابرت یانگ توضیح می دهد: چاقی یک مشکل اسیدی است، چربی زندگی ما را نجات می دهد

مرحله 3 – رادیکال های آزاد را از بین ببرید

چه چیزی باعث ایجاد رادیکال های آزاد می شود؟

رادیکال های آزاد سلول هایی هستند که در جستجوی الکترون هستند و از کنترل خارج می شوند و بسیار غیرقابل پیش بینی می شوند. آنها می توانند با تسریع روند پیری مخرب باشند، در مفاصل فرود بیایند که ممکن است باعث التهاب و آرتریت یا منجر به بیماری های جدی مانند سرطان شود. آلودگی که قرن بیست و یکم را بسیار خطرناک و پیچیده می کند همراه با مصرف رژیم استاندارد آمریکایی (SAD) که شامل غذاهای ناسالم با مواد مصنوعی است، منجر به افزایش التهاب و فعالیت رادیکال های آزاد شده است. ما در زمان‌های خطرناکی زندگی می‌کنیم که اگر می‌خواهیم زندگی طولانی و سالمی داشته باشیم، نیاز به توجه و اقدام فوری ما دارد.

رادیکال های آزاد می توانند از سوخت و ساز بدن ما، آلودگی، فلزات سنگین، دود سیگار، آب ناخالص، غذاهای فرآوری شده، داروها، کمبود منیزیم و سیلیس (مواد معدنی)، اکسیتوتوکسین ها (مانند آسپارتام که برای طعم دادن به نوشیدنی های رژیمی استفاده می شود) ناشی شوند. رادیکال های آزاد بخش عمده ای از سبک زندگی ما هستند و نمی توان از آنها اجتناب کرد.

حذف رادیکال های آزاد

مطالعات علمی نشان می دهد که ما روزانه حدود 300 سکستیلیون (یعنی 21 صفر) رادیکال آزاد تولید می کنیم. این یکی از دلایل اصلی این است که چرا ما در حال بیمار شدن و مردن جوانتر هستیم. رادیکال های آزاد ارتباط نزدیکی با فرهنگ مرفه دارند. مشکل مصرف آنتی اکسیدان ها این است که رادیکال های آزاد را به صورت 1 به 1 از بین می برند. شما احتمالاً نمی توانید آنتی اکسیدان کافی برای از بین بردن 300 سکستیلیون رادیکال آزاد روزانه مصرف کنید. پس راه حل چیست؟

Protandim (ultimatepill.net) فرمولی است که توسط دکتری طراحی شده است که مدرک خود را از دانشگاه دوک دریافت کرده و نامزد جایزه نوبل شده است. او SOD را کشف کرد که یک آنزیم آنتی اکسیدانی طبیعی در بدن شما است. Protandim آنزیم های آنتی اکسیدانی خود را فعال می کند و پس از مصرف 1 قرص Protandim که شامل 5 گیاه است، 1 میلیون رادیکال آزاد در ثانیه را به مدت 24 ساعت از بین می برد. Protandim یک روش کاملا طبیعی آسان برای از بین بردن یک مشکل بزرگ است تا بتوانید انرژی بیشتری داشته باشید، از بسیاری از بیماری ها جلوگیری کنید و زندگی سالمی داشته باشید.

مرحله 4 – معجزه منیزیم

 1. به کاهش کلسترول کمک می کند
 2. منیزیم می تواند به پیشگیری از چاقی کمک کند
 3. برای بی خوابی و مشکلات خواب عالی است
 4. کاهش خطر بیماری قلبی (به ویژه فشار خون بالا)
 5. به جلوگیری از سکته کمک می کند
 6. به درمان دیابت کمک می کند
 7. خلق و خو و حافظه را بهبود می بخشد
 8. به پیشگیری از افسردگی و اضطراب کمک می کند
 9. به طور موثر از سردرد و درد پیشگیری و درمان می کند
 10. برای درمان خستگی مزمن و فیبرومیالژیا مفید است

* توصیه می کنم هر شب روغن منیزیم را به بدن خود بمالید

مرحله 5 – مزایای سونا FIR

 1. کاهش وزن متوسط– 1 پوند در هفته (روزانه 30 دقیقه جلسات)
 2. کالری مصرف شده– 600 تا 2400 کالری در هر جلسه 30 دقیقه ای
 3. پاکسازی/سم زدایی– سیستم لنفاوی و ایمنی
 4. فواید قلبی عروقی– 6 مایل دویدن در هر جلسه 30 دقیقه
 5. آرامش و خواب را بهبود می بخشد
 6. پاکسازی صورت(سموم را کاهش می دهد)

سونا FIR سبک، قابل حمل است، زیپ باز می شود و می توان آن را شست و آویزان کرد تا خشک شود، به راحتی در صندوق عقب یک ماشین کوچک حمل می شود، دریچه های بازو امکان استفاده از رایانه لپ تاپ، تلفن، تماشای تلویزیون یا گوش دادن به موسیقی را فراهم می کند.

سونای FIR توسط ناسا (که توسط فضانوردان استفاده می شود)، انجمن قلب آمریکا، مورد تایید بسیاری از بیمارستان ها، باشگاه های سلامت در سراسر جهان قرار گرفته است و به ویژه در سوزاندن چربی موثر است.

رژیم لاغری سریع