چگونه در 120 روز 60 پوند از دست دادم

اضافه وزن برای افرادی که این عارضه را دارند می‌تواند باعث کاهش وزن شود. هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی می تواند تأثیر نامطلوبی بر افراد بگذارد. میدانم. من آنجا بوده ام. تنها راهی که می توانید وزن کم کنید این است که واقعاً آن را به اندازه کافی بد بخواهید. مهم نیست چگونه می خواهید این کار را انجام دهید. اگر واقعاً نمی خواهید این کار را انجام دهید، هر بار شکست خواهید خورد.

اکنون می خواهم به شما بگویم که چگونه در 4 ماه 60 پوند از دست دادم.

این کار آسانی نبود. تصمیم گرفتم این کار را از اواخر زمستان شروع کنم. این زمانی است که در آن بیرون بودن واقعاً یک گزینه نیست. بنابراین نشستن و غذا خوردن همیشه بسیار آسان بود. در واقع، این همان چیزی است که باعث شد من در وهله اول اضافه وزن داشته باشم.

اولین کاری که انجام دادم، کاری که هر کسی که می خواهد وزن کم کند، باید انجام دهد، این بود که تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم. اما و اگر نباشه. بخش ذهنی این احتمالاً 75 درصد از کل نبرد است. من فقط تصمیمم را گرفتم که در کاری که قرار است انجام دهم تقلب نکنم.

من چی خوردم

من مرغ خوردم مرغ زیاد و زیاد خوردم. ماهی هم یک گزینه بود، اما من نمی توانم طعم ماهی را تحمل کنم. پس من با مرغ گیر کردم.

چند بار غذا خوردم؟

از زمانی که بیدار شدم تا زمانی که به رختخواب رفتم 8 بار غذا خوردم. من 8 بار در روز وعده های کوچک می خوردم. گاهی اوقات سخت بود. کیسه های ساندویچ را با سهمی که برایم در نظر گرفته بود می بردم تا با خودم کار کنم. باید 5 تا 8 دقیقه برای خوردن آن در فواصل زمانی معین پیدا می کردم. اگر واقعاً چیزی به اندازه کافی بد می خواهید، زمان انجام آن را خواهید یافت. مرغ را با پختن مقداری روی گریل و مقداری در فر طعم دار کردم. هیچ چیز سرخ شده.

سبزی هم خوردم به سبزها من لوبیا سبز، نخود، نخود برفی و غیره می‌خوردم. کمی سرکه بالزامیک در آنها می‌ریزم تا کمی مزه دار شود. وقتی از سرکه خسته شدم، آنها را ساده خوردم. اکثر مردم نمی دانند که سبزیجات تازه چه طعمی دارند.

من همچنین به این نکته اشاره کردم که مقدار زیادی آب بنوشم. من مصرف نوشابه و الکل را قطع کردم. برای طعم دادن به آب، فقط کمی آبلیمو ریختم.

من این کار را 4 ماه انجام دادم. وزن از بین رفت. من با وزن 275 پوند شروع کردم. من 6/1 هستم”. این وزن اضافی زیادی برای حمل کردن است. اگر پشت من می توانست صحبت کند. به شما می گفت که چقدر درد ناشی از این همه چربی دور شکم کشیده شده است. این کاهش وزن من را به 215 پوند رساند. 4 ماه تمام اینها بدون انجام ورزش است.

چرا این کار کرد؟

با غذا خوردن در فواصل معین و بارها در طول روز، بدن خود را دوباره برنامه ریزی می کنید. همانطور که با این برنامه حرکت می کنید، بدن شما از ذخیره چربی به ذخیره کردن هیچ چیز می رسد. سپس شروع به استفاده از چربی می کند که ذخیره کرده است زیرا فکر می کند دیگر به این چربی نیازی نیست. شما به قدری به بدن خود غذا می دهید که متوجه می شود برای یک روز بارانی نیازی به ذخیره چربی ندارد. در واقع، شما آنقدر به آن غذا می دهید، بدن دلیلی برای حفظ چربی شما نمی بیند و شروع به سوزاندن آن می کند.

وقتی بهار و تابستان آمد، من یک آدم جدید بودم. همسایه ام فکر می کرد من نوعی بیماری دارم. من باید برای او توضیح می دادم که چگونه کاری را انجام دادم.

این می تواند برای هر کسی که از همان ابتدا تصمیم خود را برای انجام آن تصمیم بگیرد کارساز باشد. من می دانم که کار می کند. انجامش دادم.