چگونه بفهمیم هیپنوتیزم نوار معده برای شما مفید است یا خیر

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً قبلاً در مورد هیپنوتیزم نوار معده شنیده اید. احتمالاً از قبل می دانید که فرآیند باند معده مجازی در مورد چیست. این که اصلاً شامل انجام هیچ عمل جراحی واقعی نمی شود. احتمالاً شنیده اید که این فرآیندی است که از تخیل شما به روشی بسیار قدرتمند استفاده می کند تا به شما کمک کند باور کنید که می خواهید یک باند معده در داخل آن نصب کنید. و باورهای شما به تقویت احساسات فیزیکی که در نتیجه انجام عمل جراحی واقعی ایجاد می شود کمک می کند.

پس از جراحی واقعی، اکثر بیماران از نظر فیزیکی احساس گرفتگی در معده خود می کنند. از این گذشته یک نوار محدود کننده در اطراف قسمت بالای معده آنها قرار داده شده است. و همچنین یک روش جراحی انجام شد که بریدگی ها را با بخیه ها نگه داشت. در اطراف آن بریدگی ها و به هم ریختن اندام های داخلی بعد از جراحی واقعی احساس ناراحتی وجود دارد.

اگر هرگز جراحی واقعی را انجام نداده‌اید، ممکن است تمام آن ناراحتی‌های فیزیکی را نداشته باشید، و اگر جراحی واقعی را انجام داده‌اید، احتمال اینکه همه یا بیشتر آنها را دوباره تجربه کنید بسیار زیاد است. زیرا بدن شما قبلاً یاد گرفته است که چگونه آن احساسات و پاسخ ها را ایجاد کند. بنابراین در هیپنوتیزم کاری را که از آن خواسته شده است انجام دهد. و بازپخشی از احساسات و احساسات آنچه آشناست دریافت خواهید کرد. اما اگر قبلا هرگز جراحی را انجام نداده اید، چه چیزی را تجربه خواهید کرد؟

اگر تا به حال این جراحی را انجام نداده اید، از تخیل خود برای ایجاد احساساتی استفاده خواهید کرد که معتقدید باید احساس کنید. تخیل شما از هر نوع تجربه مشابه دیگری استفاده می کند. بنابراین اگر تا به حال آنقدر خود را بریده اید که نیاز به بخیه داشته باشید، از تجربیاتی که از آن اتفاق به دست آورده اید استفاده کرده و احساساتی را که بدنتان قبلاً آموخته است، دوباره زنده کنید. همچنین می توان از تخیل شما برای فکر کردن به اینکه شما یا شخص دیگری در موقعیتی مشابه چه احساسی داشتید استفاده کرد. به عنوان مثال، چند بار برای شخصیتی در یک فیلم که دوران سختی خاصی را سپری می کرد، احساسی داشته اید؟ حتی اگر ممکن است تجربه‌ای مشابه آن شخصیت نداشته باشید، می‌توانید با آنچه که آن‌ها احساس می‌کنند شناسایی کنید و حتی ممکن است شروع به احساس کردن آن‌ها کرده باشید. یا حداقل آنچه را که فکر می‌کردید آن‌ها احساس می‌کردند، احساس می‌کردید.

و اینگونه است که ذهن خلاق خود شما کار می کند و با هیپنوتیزم نوار معده به نفع خود استفاده خواهد شد. با استفاده از نوار معده مجازی، پس از اینکه ذهن شما پذیرفت که تغییری رخ داده است، با استفاده از بدن شما واکنش نشان می دهد. شما احساسات فیزیکی آنچه را که فکر می کند باید احساس کنید، احساس خواهید کرد. این که آیا تا به حال واقعاً چنین تجربیاتی را داشته اید یا نه. ذهن شما در حال حاضر ایده ای از نحوه پاسخگویی شما دارد و شما بر این اساس پاسخ خواهید داد.

بنابراین اگر ایده نصب باند معده مجازی چیزی است که برای شما جذاب است، به احتمال زیاد از این فرآیند استقبال خواهید کرد و از آنجایی که نوار معده مجازی خود را نصب کرده‌اید بسیار سود خواهید برد. هنگامی که برنامه را انجام دادید، نه تنها ابزارهایی را دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند تا از نظر فیزیکی اشتهای خود را مهار کنید، بلکه یاد خواهید گرفت که چگونه به سایر احساسات خود پاسخ بهتری بدهید.

رژیم لاغری سریع