چگونه از خود هیپنوتیزم برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر استفاده کنیم

آیا تا به حال به استفاده از تکنیک های خود هیپنوتیزم برای آرامش، یا احساس بهتر یا به طور کلی برای تبدیل شدن به فرد بهتری فکر کرده اید؟ هزاران نفر هر ساله برای یادگیری خود هیپنوتیزمی تصمیم می گیرند، اما بیشتر آنها از قدرت واقعی آن استفاده نمی کنند!

چگونه خود هیپنوتیزم می تواند به شما کمک کند تا به فرد بهتری تبدیل شوید

کار مستقیم با ضمیر ناخودآگاه خود بلیطی برای قدرت واقعی در زندگی شماست. در اینجا چند مورد از مواردی وجود دارد که می توانید از خود هیپنوتیزم برای بهبود زندگی خود استفاده کنید:

  1. خود هیپنوتیزم برای کاهش وزن
  2. استرس را کاهش دهید
  3. عزت نفس خود را افزایش دهید
  4. موفقیت کسب و کار خود را افزایش دهید
  5. خلاقیت خود را باز کنید
  6. بهتر بخواب

حال، برای بهبود موفقیت خود در این زمینه ها، یکی از مهم ترین چیزهایی که باید یاد بگیرید، تکنیک خود هیپنوتیزم مناسب است.

انتخاب تکنیک خود هیپنوتیزم مناسب برای شما

برای خود هیپنوتیزم اولیه تکنیک های مختلفی وجود دارد که می توانید در خانه انجام دهید. برای خود هیپنوتیزم پیشرفته، توصیه می کنم به یک هیپنوتیزم کننده حرفه ای مراجعه کنید که می تواند ابتدا شما را هیپنوتیزم کند و سپس به شما یک ماشه/سیگنال بدهد تا خودتان وارد وضعیت شوید.

این یک محرک القای مجدد نامیده می شود، جایی که ما به شما نشان می دهیم چگونه وارد هیپنوتیزم شوید، و سپس کلیدهای بازگشت دوباره به آنجا را، بسیار عمیق تر از آنچه خودتان می توانید انجام دهید، به شما می دهیم.

هشدار: برای بهترین نتایج، به یک هیپنوتیزم خبره حرفه ای مراجعه کنید تا ابتدا شما را وارد هیپنوتیزم کند تا ماشه را در سطح عمیقی “نصب” کنید. در غیر این صورت ممکن است متوجه شوید که فقط یک اثر جزئی برای شما ایجاد می کند.

روش توصیه شده خود هیپنوتیزمی

برای اکثر مردم، من تکنیک هیپنوتیزم بتی اریکسون را توصیه می کنم. این تکنیک را می توان برای کاهش استرس یا فقط برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر استفاده کرد!