چه کسی می خواهد حقیقت را در مورد کاهش وزن، کاهش چربی و متابولیسم بداند؟

“چه کسی می خواهد حقیقت را در مورد کاهش وزن، کاهش چربی و متابولیسم بداند؟”

-افراد برای رسیدن به ارتفاع زیاد نیاز به عمق زیاد دارد… ناشناس.

امید من با هر برنامه ای که برای یک فرد طراحی می کنم فوق العاده اساسی است. این است که به سادگی واقعیت و حقیقت در مورد کاهش وزن یا به طور خاص کاهش چربی را به مشتری هدیه دهیم. ورزش و درست غذا خوردن هم اشتیاق و هم دنبال بخش اعظم آنچه زندگی من را تشکیل می دهد بوده است. من هیچ انگیزه پنهانی و هیچ برنامه پنهانی برای تحت تأثیر قرار دادن یا منصرف کردن مشتریان یا خوانندگانم ندارم. اگرچه شرکت های من; Synergy Fitness Systems، Synergy Global Health Solutions و http://www.kreatefitness.com مجموعه‌ای از مکمل‌های فوق‌العاده را ارائه می‌کنند، تنها به این دلیل است که از کیفیت پایین و عوامل مغذی پایین آنچه که “MEGA” بود خسته شده بودم. و تامین کنندگان “MLM” بر روی مصرف کننده، از جمله خود من، گرو گذاشتند، که من تصمیم گرفتم پول نقدی که به سختی به دست آورده ام را سرمایه گذاری کنم و این خط تولید “فوق العاده ممتاز” را در اختیار کسانی قرار دهم که مایل به آموزش و آگاهی در مورد اثربخشی چیزی هستند. به بدن خود می بردند. اتفاقاً این پس از بیش از 5 سال تحقیق و توسعه، تولید و یک عمر کاربرد و آموزش بود. این را قبلا گفته ام و باز هم می گویم… من نه گورو هستم و نه برایم مهم است! مرا یک مرد زمینی صدا کن… من هستم… برای حقیقت! من به شخصیت خود اجازه خواهم داد. صداقت و صداقت من برای خود صحبت می کند. من در کاری که انجام می‌دهم به دلیل اخلاق، ارزش‌ها و اصولم موفق هستم و عمیقاً می‌دانم کاری که اینجا انجام می‌دهم از خودم بزرگ‌تر است، از سطح درک فعلی‌ام بزرگ‌تر است، کاری که انجام می‌دهم درست است. و این چیز درستی است… واقعی است! برنامه های من هم همینطور. صداقت سنگ بنای حرفه من است. من اولین کسی نیستم که در صنایع سلامتی، تناسب اندام یا مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه به شما بگویم مجلات به طور کلی یکی از معتبرترین منابع برای اطلاعات ورزش، تغذیه و تناسب اندام محسوب می شوند. اما همیشه اینطور نیست. شما نمی توانید هر چیزی را که می خوانید باور کنید … یک بار دیگر اجازه دهید دوباره آن را بگویم. شما نمی توانید هر چیزی را که می خوانید باور کنید! بخش بزرگی از ناشران مجلات دارای شرکت های مکمل هستند، چه کسی فکر می کند؟ با قرار دادن استراتژیک اطلاعات در مورد “پیشرفت های مکمل های جدید” در آنچه در واقع یک تبلیغ است، نه یک سرمقاله، قابلیت خرید تا حد زیادی قابل باورتر است. دقیقاً به همین دلیل است که مجلات به ابزاری ایده آل برای فروش محصولات کاهش وزن و مکمل های غذایی تبدیل شده اند. و بنابراین ما شاهد تولد هوشمندانه کاتالوگ مکمل بودیم و اکنون می توانیم شهادت دهیم. شگفت انگیز… اینطور نیست؟

علاوه بر این، در بازی از دست دادن چربی بدن و این هدف اصلی نه تنها مشتریان من، بلکه به طور کلی مصرف کنندگان کاهش وزن است، باید به کسری کالری روزانه دست یافت. این یک جزء حیاتی است و غیرقابل انحراف است. به عبارت ساده تر، شما باید کالری بیشتری در یک روز مصرف کنید. سه راه برای ایجاد این کسری کالری وجود دارد: 1) واضح ترین راه این است که کالری دریافتی خود را از غذا کاهش دهید و میزان کالری مصرفی روزانه را از طریق ورزش افزایش دهید، یا می توانید آنها را به طور جداگانه تجزیه کنید. 2) با افزایش میزان کالری که روزانه از طریق ورزش می سوزانید یا 3) با کاهش میزان کالری مصرفی روزانه از طریق غذا. باز هم تکرار می‌کنم روش اول واضح‌ترین و مؤثرترین است، اگرچه از بین دو مؤلفه درگیر، فرآیند مصرف کالری برتر است و بدون شک روش کارآمدتر است. همچنین تاکید می شود که توده عضلانی را حفظ می کنید، در حالی که چربی سوزی می کنید، از دست دادن عضله یک گزینه نیست! هرچقدر که ممکن است پوچ باشد، آنچه واقعاً به دنبال دستیابی به آن هستید این است… یا به طور خاص هدف… خوردن غذاهای مناسب برای حفظ یکپارچگی بدن و استفاده از ورزش به عنوان مهم ترین ابزار کاهش چربی است. به طور نامتناهی، آنچه که اغلب انجام می شود، مرده-برعکس است. این هم متابولیسم را کند می کند و هم توانایی حفظ توده بدون چربی را مهار می کند. ورزش به شما این امکان را می دهد که کمبود کالری ایجاد کنید و بدون کاهش متابولیسم، چربی بسوزانید. سینرژی به عنوان ضرب تصاعدی قطعات، عناصر یا قطعات موثر با قرار دادن دو (2) یا بیشتر جزء موثر در کنار هم تعریف می‌شود… عمل ترکیب تمرینات قدرتی (مقاومت شدید- ورزش) و تمرینات قلبی-تنفسی با مقدار کافی، تغذیه فراوان و هیدراتاسیون مناسب منجر به نتایج چند برابری می شود! SYNERGY عزیزم!!!

متأسفانه، متداول ترین رویکرد برای “کاهش چربی” اشتباه و نادرست است. تجاری شده و منظورم این است که تعداد زیادی از آن ها را شامل شود. رژیم‌های غذایی که دکتر این پسر و دکتر آن شخص نوشته یا تأیید کرده‌اند، همگی حاوی نسخه‌های مشابه یا مشابه و در عین حال پوشیده‌شده از یک مؤلفه تحقیرآمیز یکسان هستند… مصرف کالری بسیار کم! این منجر به “کاهش وزن” آنی می شود! خارق العاده! درست؟ اشتباه! اینجاست که واقعاً چه اتفاقی می‌افتد… از دست دادن توده بدون چربی و آب! حال اگر چربی بدن همان چیزی است که می‌خواهید از دست بدهید، پس چرا می‌خواهید وزن بدون چربی را از دست بدهید، که در وهله اول متابولیسم «کارآمد» از آن نشأت می‌گیرد؟ شما نمی کنید! از نظر فیزیولوژیکی غیرممکن است که با گرسنگی دادن به خود، چربی را برای مدت طولانی از دست بدهید.

بدن انسان، که در واقع مطابق مستقیم با ذهن انسان کار می کند، بدون ابهام بیش از حد باهوش است که نمی تواند کار کند. در تلاش برای گرسنگی دادن به چربی، در واقع عضله را گرسنه خواهید کرد. علاوه بر این، از آنجایی که ماهیچه جایی است که متابولیسم شما از آن سرچشمه می گیرد، عنصر اصلی متابولیسم کارآمد «آینده» شما است. حقیقت این است که عضله نه تنها منبع سوخت کارآمدتری است، بلکه در هنگام گرسنگی، انتخاب مورد علاقه بدن شما برای سوخت است!

در سطح عمیق‌تر، بی عدالتی بزرگ‌تر این است که متابولیسم خود را حتی بیشتر کند می‌کنید یا احتمالاً بسته به اینکه چند بار و چقدر متابولیسم خود را «گرسنگی» کرده‌اید، فرآیند «لغو» حقوق متابولیک خود را آغاز می‌کنید! حالا که نمی گوییم امیدی به تو نیست، باور کن… هست! اما باید بر این نکته تاکید کنم. هنگامی که بدن شما وارد حالت گرسنگی می شود، با تلاش بدن برای حفظ انرژی، از دست دادن چربی به شدت کند می شود یا حتی متوقف می شود. این یک واقعیت است! اما شما می گویید حفاظت خوب است نه کورت؟ باز هم جواب اشتباه است! نه جایی که به عملکرد فیزیولوژیکی یا متابولیک انسان مربوط می شود. من جرأت می کنم بگویم که اقتصاد به طور کلی چیز خوبی نیست. یعنی دوست دارم فکر کنم که اگر بیشتر بدهم، بیشتر به من برمی گردد… و اگر بدهم، می گیرم! بدن شما یا به طور مشخص تر، متابولیسم شما تحت این قانون عمل می کند! از لنس آرمسترانگ، مردی که کمترین ضربان قلب در حال استراحت را در بین افراد زنده دارد، بپرسید. او شایسته ترین و «بهینه ترین» مرد روی زمین است… چرا؟ چون در هنر خرج کردن مسلط شده است! هر چه او سخت‌تر کار کند، بدنش کارآمدتر پاسخ می‌دهد و بهتر می‌شود… بنابراین، شما هم می‌توانید! کمتر بهترین نیست! به اندازه کافی، در عین حال فراوان و مناسب (تغذیه/ آبرسانی/ خواب)، صرف… خرج کنید… خرج کنید (ورزش هوازی و بی هوازی) و آنها را با وحدت و هماهنگی با یکدیگر انجام دهید.

تا دفعه بعد…

-برای موفقیت مطلق شما، کرت لی هرلی