چه نوع برنامه غذایی برای کاهش چربی می تواند بدن شما را وادار به سوزاندن سریع چربی به طور طبیعی کند؟

رژیم های غذایی اکثر مردم از رفتن به یکی متنفرند و بیشتر مردم نمی توانند به یکی بچسبند! آیا این شما را توصیف می کند؟ اگر چنین است، پس در این مقاله در اینجا قصد دارم نوع برنامه رژیم غذایی کاهش چربی را با شما به اشتراک بگذارم که به معنای واقعی کلمه می تواند بدن شما را مجبور کند تا سریعاً چربی های سرسخت را دفع کند… مهم نیست که نوع بدن شما چیست یا تغییر بدن شما چگونه است. اهداف هستند! برای کسب اطلاعات بیشتر به خواندن ادامه دهید…

چرا اکثر رژیم های غذایی موثر نیستند…

می بینید، دلیل اینکه اکثر این برنامه های رژیمی در اینجا نتایج قابل توجه و/یا دائمی ایجاد نمی کنند این است که بر اساس روشی غیرطبیعی است که کاری بسیار معکوس انجام می دهد… و این می تواند متابولیسم شما را کاهش دهد!

برای سوزاندن سریع چربی، متابولیسم شما باید با سرعت بیشتری کار کند و باید این کار را به طور مداوم انجام دهد.

کاهش قابل توجه کالری دریافتی، حذف یا کاهش قابل توجه مصرف کربوهیدرات، یا عدم دریافت مقدار مناسب درشت مغذی ها (کربوهیدرات، چربی و پروتئین) و ریزمغذی ها (ویتامین ها و مواد معدنی) نه تنها متابولیسم شما را کاهش می دهد، باعث ایجاد مجموعه ای از مسائل دیگر می شود.

بسیاری از این رژیم‌های غذایی در اینجا مبتنی بر این شیوه‌های رژیم غذایی دیوانه‌کننده هستند تا سعی کنند بدن شما را برای کاهش وزن و چربی “فریب دهند”. با این حال، موضوع این است که بدن شما یک ماشین است، و آن ماشین برای کارکرد موثر به نوع سوخت مناسب (که مواد مغذی مناسب و مقدار مناسب کالری است) نیاز دارد!

چه کار خواهد کرد …

کلید رسیدن به نتیجه این است که سعی نکنید بدن خود را فریب دهید، بلکه سعی کنید متابولیسم بدن خود را تا حد امکان بالا نگه دارید… به طور طبیعی.

بنابراین، بهترین نوع برنامه غذایی کاهش چربی، برنامه‌ای است که متابولیسم شما را به طور طبیعی افزایش می‌دهد، اما در عین حال، باید غذا بخورید و گرسنه نمانید، و باید تمام مواد مغذی مورد نیاز بدنتان را دریافت کنید.

چند برنامه وجود دارد که می تواند این کار را انجام دهد، اما برنامه ای که من شخصا استفاده کردم و بهترین نتیجه را برای من به ارمغان آورد، برنامه ای بود که متابولیسم من را با خوردن غذاهای خاص با الگوهای مختلف افزایش داد.

با انجام این کار، متابولیسم من بالا ماند زیرا هرگز به عادات غذایی من عادت نکرد. وقتی متابولیسم شما به یک الگوی غذایی عادت می کند، آرام می شود. وقتی این الگو را با غذاهای مناسب تغییر دهید، به آسمان می‌رود!

بنابراین، اگر در تلاش برای به دست آوردن نتایج ثابت هستید، پس من برنامه‌هایی را توصیه می‌کنم که به طور طبیعی متابولیسم شما را افزایش می‌دهند… اما نه با گرسنگی دادن به خود یا محدود کردن مواد مغذی. از آنجایی که متابولیسم شما سریع باقی می ماند، بدن شما به معنای واقعی کلمه مجبور به از دست دادن پوند چربی می شود… سریع!