چه مدت در رژیم غذایی Nutrisystem می مانید؟

من گاهی از مردمی می شنوم که از من می پرسند تا چه مدت یک فرد قرار است در رژیم غذایی سیستم تغذیه بماند. من همچنین از مردم پرسیده‌ام که عضویت برای چه مدت مفید است. این یکی از باورهای غلط رایج در مورد این رژیم است. من متوجه شدم که برخی از افراد فکر می کنند که شما برای این برنامه نیاز به نسخه دارید یا باید هزینه عضویت بپردازید. هیچ یک از این فرضیات درست نیست. این رژیمی است که برای آن از شرکت غذا سفارش می‌دهید (و معمولاً به صورت ماهانه). عواملی که در مقاله بعدی بیشتر در مورد آنها صحبت خواهم کرد.

بسیاری از مردم تا زمانی که هدف کاهش وزن را که برای خود تعیین می‌کنند، ببینند، روی سیستم تغذیه می‌مانند: البته، اگر به دنبال ایجاد تغییرات شدید در سبک زندگی هستید، باید این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. با این حال، اکثر مردم به سادگی غذا را سفارش می دهند تا زمانی که وزن مناسب خود را کاهش دهند. از آنجایی که هیچ تعهدی وجود ندارد، زمانی که از نتایج خود راضی هستید، می توانید سفارش را متوقف کنید. و، به طور کلی می توانید به میانگین کاهش وزن هفتگی خود نگاه کنید تا تعیین کنید چقدر طول می کشد تا به آنجا برسید.

و با محدوده حدود 2 تا 3 پوند در هفته برای بسیاری، این نوعی کاهش وزن تدریجی و غیر شدید است که اکثر آنها را بهینه و بی خطر می دانند. من شنیده ام که مردم سیستم تغذیه ای را به عنوان یک رژیم غذایی مد روز، تصادفی یا شدید توصیف می کنند، اما من واقعاً موافق نیستم. شما در حال بررسی حدود 1500 کالری در روز هستید که بسیار کمتر از برخی از رژیم های غذایی شدیدتر یا بیش از حد محدود کننده است. بعلاوه، با هر وعده غذایی، غذاهای تازه خود را اضافه می‌کنید، بنابراین فقط به غذاهای بسته‌بندی شده ارائه شده تکیه نمی‌کنید. من گمان می کنم که آنها این را از شما می خواهند تا مطمئن شوید که مقدار مناسبی از مواد مغذی و ویتامین های مورد نیاز بدنتان را از غذاهای تازه دریافت می کنید.

مدت زمان ماندگاری مواد غذایی Nutrisystem: گاهی اوقات، وقتی مردم از من می پرسند که چه مدت باید در این رژیم بمانید، واقعاً می پرسند که آیا این غذاها منقضی می شوند یا خیر. بیشتر غذاها کنسرو شده نرم هستند که به این معنی است که نیازی به نگهداری در یخچال ندارند و این به آنها ماندگاری بسیار طولانی می دهد. خط انتخاب nutrisystem گزینه‌های منجمد (که به خانه شما تحویل داده می‌شود) ارائه می‌دهد و همچنین بسیار کند هستند. البته، شما همیشه می خواهید تاریخ انقضا را بررسی کنید (و اگر مطمئن نیستید معمولاً می توانید با شماره روی جعبه تماس بگیرید.) اما نظر من این است که اکثر مردم غذای خود را در ماه دریافت محموله می خورند. این نگرانی معمولاً مطرح نمی شود.

این شرکت مشاوره رایگان ارائه می دهد، بنابراین همیشه باید فردی در دسترس باشد که بتواند به این نوع سوالات یا نگرانی ها پاسخ دهد. بسته به اینکه کدام یک برای شما بهتر است، معمولاً می توانید تماس بگیرید، در یک گفتگوی زندگی شرکت کنید، یا به صورت آنلاین با آنها تماس بگیرید.