چهار هفته اول پس از جراحی LAP-BAND

ما معمولاً در حدود 4 هفته پس از قرار دادن شروع به اضافه کردن نمک به باند می کنیم. در طول 4 هفته اول، احساس گرسنگی زیادی نخواهید داشت و وزن کم خواهید کرد. به طور خاص، معمولاً در هفته اول احساس گرسنگی یا علاقه به غذا ندارید و بیشتر کاهش وزن در آن زمان اتفاق می افتد. در طی سه هفته آینده احساس گرسنگی و علاقه به غذا برمی‌گردد و کاهش وزن کند یا متوقف می‌شود.

آن احساس کمبود گرسنگی و عدم علاقه به غذا را در هفته اول به خاطر بسپارید. این همان حس سیری است که ما به دنبال بازتولید آن هستیم. ما به دنبال این هستیم که با تنظیم باند، شما را به حالت سیری برگردانیم. اگه خوب یادتون میاد راهنماییم کنید می‌توانید بگویید که به آن نقطه بازنگشته‌اید یا می‌توانید تشخیص دهید که به همان سطح سیری هفته اول بازگشته‌اید.

به طور معمول، در پایان آن دوره 4 هفته ای، متوجه خواهید شد که خیلی راحت غذا می خورید، می توانید مقادیر بیشتری غذا از آنچه فکر می کردید باید بخورید و ممکن است بین وعده های غذایی گرسنه شوید. این طبیعی است. اینها سیگنال هایی هستند که نشان می دهد شما نیاز به اضافه کردن مایع دارید. ما این کار را از 4 هفته شروع خواهیم کرد. مقدار مایعی که اضافه می کنیم به عوامل مختلفی بستگی دارد و در واقع یک تصمیم پزشکی است. این بستگی به نوع باند شما، میزان گرسنگی یا سیری که در طول چهار هفته تجربه کرده‌اید، کاهش وزنی که رخ داده است و رویکرد تنظیم مورد استفاده بستگی دارد. به طور معمول، برای سری های LAP-BAND VG 9.75 و 10 سانتی متری 1.5 میلی لیتر اضافه می کنیم. برای سری LAP-BAND AP ما تأیید می کنیم که مقدار پایه 3 میلی لیتر وجود دارد و سپس بین 1.0 میلی لیتر و 1.5 میلی لیتر اضافه می کنیم تا حجم کل 4.0-4.5 میلی لیتر به دست آید.

ارزش آن را دارد که از مقدار تقریبی مایع در باند آگاه باشید، اما لطفاً زیاد روی این موضوع تمرکز نکنید. هیچ چیز جادویی در مورد هر حجم خاصی وجود ندارد و دلیلی وجود ندارد که باور کنید حجم دوست شما بهتر از حجم شماست. کلید تنظیم ها دستیابی به احساس سیری، عدم گرسنگی، بی علاقگی به غذا است. هر حجمی از سیال برای رسیدن به این مورد نیاز باشد، حجم صحیحی است. افزایش صدای بیشتر به احتمال زیاد آسیب می رساند، نه کمک کننده. شما در جایی خواهید بود که ما آن را “منطقه قرمز” می نامیم. مایعات بیش از حد زیاد است و شما در آنجا خواهید بود.

در دنیای LAP-BAND در اینترنت، در بحث‌ها در سرتاسر وب‌سایت‌ها، مفهومی از “پر کردن” ایجاد شده است که گویی همه چیز و پایان همه چیز است. درست نیست. تنظیم صحیح بسیار بیشتر از رفتن به یک “مرکز پر کردن” و گرفتن “پر” است. این یک مشاوره بالینی واقعی است. این شامل نشستن با یک فرد آگاه و باتجربه، معمولاً یک پزشک یا یک متخصص اخبار، صحبت در مورد الگوی غذایی خود، صحبت در مورد هر گونه مشکل، بررسی علائمی است که ممکن است چیزی درست نباشد، به کاهش وزن نگاه کنید، در مورد غذا خوردن توصیه کنید. ورزش و فعالیت و بعد از همه اینها، شاید تنظیم کردن. تنظیم بخشی از مشاوره بالینی است. این یک روش مستقل از ارزیابی بالینی نیست.

با افزودن مایعات به دنبال دستیابی به دو اثر هستیم: احساس سیری احساس گرسنگی حتی زمانی که غذا نخورده اید و سیری، احساس سیری بعد از غذا خوردن. اثربخشی باند بسته به اینکه نزدیک به تنظیمات بهینه برای باند هستیم یا خیر متفاوت خواهد بود. اینکه آیا احساس سیری و سیری می کنید به ما کمک می کند تا بدانیم که آیا باید در هر بازدید مایعات بیشتری اضافه کنیم یا اینکه به تنظیمات بهینه برای گروه نزدیک شده ایم یا خیر. اینکه آیا احساس سیری و سیری می کنید به ما کمک می کند تا بدانیم که آیا باید در هر بازدید مایعات بیشتری اضافه کنیم یا به تنظیمات بهینه نزدیک شده ایم. درک این اثرات بسیار مهم است. اگر این کار را انجام دهید، می توانید با گروه کار کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید و می توانید ما را در رسیدن به تعادل صحیح برای خود راهنمایی کنید.

رژیم لاغری سریع