چرا FDA و شرکت های داروسازی داروهای طبیعی را پنهان می کنند؟

در حالی که FDA برای محافظت از مصرف کنندگان طراحی شده است، شرکت های دارویی موفق به دستکاری مقررات FDA می شوند تا داروهای طبیعی را از عموم مردم پنهان کنند. همانطور که کوین ترودو در کتاب درمان‌های طبیعی خود توضیح می‌دهد، شرکت‌های داروسازی فقط به سود خود علاقه‌مند هستند، در حالی که FDA از طریق مقرراتی که برای حفظ کنترل بر توزیع دارو طراحی شده‌اند، به طور ناخواسته از این سودها محافظت می‌کند.

شرکت های داروسازی برای کسب درآمد در تجارت هستند. این شرکت ها برای تولید دارو و دارو برای صنعت پزشکی و مصرف کنندگان به منظور ایجاد سود طراحی شده اند. سود حاصل از محصولات آنها نتیجه اختراعاتی است که به هر شرکت اجازه می دهد تا بازار داروی خود را برای یک دوره زمانی معین در انحصار خود درآورد. این بدان معناست که شرکت‌های دارویی محصولاتی را ایجاد می‌کنند که می‌خواهند آن‌ها را در مقادیر زیاد به مردم بفروشند تا حداکثر سود ممکن را در پنجره ثبت اختراع به دست آورند. همانطور که کوین ترودو در کتاب درمان های طبیعی خود توضیح می دهد، شرکت های داروسازی برای کسب سود برای کسب و کار خود دست به هر کاری می زنند. برای سال‌های متمادی، شرکت‌های دارویی محصولات خود را مستقیماً به پزشکان عرضه می‌کردند که سپس این نسخه‌ها را به بیماران خود ارائه کردند. اخیراً شرکت‌ها شروع به عرضه داروهای خود به مصرف‌کنندگان کرده‌اند و تقاضای بیشتری برای این داروهای گران‌قیمت و ثبت شده ایجاد کرده‌اند. از آنجایی که صنایع داروسازی نمی توانند داروها یا درمان های طبیعی را ثبت اختراع کنند، نیازی به آموزش عمومی در مورد این موضوع ندارند و ترجیح می دهند هر گونه منبعی را برای تبلیغ مزایای درمان های طبیعی پنهان کنند. هیچ صنعت بزرگی نمی‌تواند از درمان‌های طبیعی سود ببرد و از آنجایی که شرکت‌های دارویی بر مبنای سود طراحی شده‌اند، اطلاعات مربوط به جایگزین‌های موثر ارزان برای محصول خود را از مردم پنهان می‌کنند.

Natural Cures در ادامه توضیح می دهد که FDA با تنظیم فقط داروهای دارویی و تداوم سود و قدرت شرکت های بزرگ دارویی، این کار را یک گام جلوتر می برد. FDA هیچ وسیله ای برای تنظیم محصولات طبیعی که در طبیعت وجود دارند ندارد و بنابراین نمی تواند کیفیت یا ثبات آنها را در بازار تعیین کند. در نتیجه، FDA فقط داروها را به عنوان درمان یا درمان بیماری تایید می کند. این بدان معناست که FDA از سود شرکت‌های دارویی محافظت می‌کند و در عین حال مانع از دسترسی مصرف‌کننده به درمان‌های طبیعی ارزان و مؤثر می‌شود. علاوه بر این، از آنجایی که فقط داروها برای درمان پزشکی تایید می شوند، پزشکان فقط در مورد داروها آموزش می بینند و آموزش می بینند و جایی برای درمان های جایگزین و درمان بیماری ها باقی نمی گذارند. این چرخه با ادامه استفاده شرکت‌های دارویی از سود خود برای رشد بازار محصول خود از طریق آگهی‌های تجاری و نمایندگان دارویی ادامه می‌یابد و تقاضای بالاتری را ایجاد می‌کند و در عین حال تمام اطلاعات مربوط به داروهای جایگزین را سرکوب می‌کند. شرکت های داروسازی با پول کار می کنند و هیچ پولی در درمان های طبیعی وجود ندارد.

هم FDA و هم شرکت های داروسازی به کنترل داروهای تولید شده در آزمایشگاه، نادیده گرفتن و سرکوب مزایای داروهای طبیعی علاقه مند هستند. کتاب کوین ترودو، درمان‌های طبیعی، شرایط چتری ایجاد شده توسط این صنایع به منظور کنترل صنعت پزشکی، سود شرکت‌های دارویی و جلوگیری از ورود داروهای طبیعی و درمان‌ها به بازار را به تفصیل توضیح می‌دهد.