چرا یک رژیم غذایی و ورزش روتین مدل هالیستر با رژیم شما بسیار متفاوت است؟

چرا مدل‌های هالیستر که حجم عضلانی خوبی دارند، با بدنسازهای معمولی امروزی شما در باشگاه‌ها متفاوت به نظر می‌رسند؟ آیا دلیلی می تواند وجود داشته باشد که عضلات آنها از نظر بصری خیره کننده تر از وزنه برداران معمولی هستند یا به دلیل ژنتیک خوب است؟ آیا می توان به اندازه این مدل ها باریک و خوش اندام بود؟ بسیاری از مردم این را تعجب می کنند، اما مهم است که بدانیم چرا یک رژیم غذایی و ورزش روتین مدل Hollister با برنامه عضله سازی متوسط ​​شما تفاوت اساسی دارد.

دستاوردهای عضلانی استراتژیک در همه مکان های مناسب

یک برنامه عضله سازی برای مدل هالیستر به طور خاص برای تقویت نواحی خاصی از بدن طراحی شده است. این به طور عمدی انجام می شود تا ظاهر کلی از نظر بصری خیره کننده باشد. آنها بر روی رشد عضلات سارکوپلاسمی و هیپرتروفی میوفیبریلار تمرکز می کنند تا توده و تراکم عضلانی مناسب را به دست آورند. نواحی از بدن که بیشتر مورد توجه قرار می گیرند عبارتند از قسمت بالایی و داخلی قفسه سینه، عضله دوسر، سه سر، دلتوئید و پشت. افزودن اندازه و تراکم عضلات در این نواحی می تواند ظاهر شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد. اما آیا متوجه شدید که تله ها و پایین تنه گنجانده نشده است؟

چرا کار مستقیم پا لازم نیست؟

مدل های هلیستر نه پاهای بزرگی دارند و نه ماهیچه های تله بیرون زده دارند. ساختن ماهیچه های تله ظاهر شانه های پهن، زاویه دار را پنهان می کند و ظاهری گردتر ایجاد می کند. پشت و گردن ضخیم مطلوب نیست. بسیار مهم است که بالاتنه شبیه “V” باشد. به همین دلیل است که معمولاً از تمریناتی مانند اسکات و لیفت مرده اجتناب می شود. اسکات و لیفت مرده کار بزرگی را برای افزایش حجم باسن، ران، باسن و کمر انجام می دهند. شما نمی خواهید توده اضافی در این نواحی از بدن وجود داشته باشد. افزودن عضله به این نواحی، “V” باریک و زاویه ای را که قسمت بالایی بدن حمل می کند، از بین می برد. نگران نباشید؛ شما یک “بدعت گذار بدنسازی” نیستید که از کار مستقیم پا بیرون بیایید. داشتن حجم بیش از حد پایین بدن می تواند باعث شود که مدل ها به سختی در شلوار یا شلوار جین قرار بگیرند. مدل ها باید بتوانند باسن به نظر برسند، نه بزرگ و حجیم. پاهایی که به خوبی مشخص شده اند لازم نیست بزرگ باشند. HIIT کاردیو و یک رژیم غذایی خوب به شما اندازه و تعریف مناسبی می دهد.

اما سیکس پک شکم چیست؟

البته این یک امر داده شده است. بدون شکم عالی نمی توانید مدل خوبی باشید. بدیهی است که مدل‌های Hollister این موضوع را یک علم دارند. عضلات شکم آنها بزرگ و حجیم نیست، اما به خوبی مشخص است. تخته‌ها کار بزرگی را برای مجسمه‌سازی قسمت میانی بدون افزایش حجم انجام می‌دهند، در حالی که بالابرهای آویزان پا، “V” را بین قسمت پایین باسن و شکم ایجاد می‌کنند. داشتن کمری باریک و زاویه دار برای مدل ها اهمیت فوق العاده ای دارد. حتی با وجود اینکه پلانک و بلند کردن پاهای آویزان، ورزش‌های فوق‌العاده‌ای برای شکم هستند، آیا می‌دانستید که کلید آشکار کردن عضلات شکم شما در واقع هیچ ربطی به تمرینات شکمی ندارد؟ رژیم غذایی مهم ترین جنبه شکمی عالی است. برای من مهم نیست که مربی یا دوست باشگاه شما در مورد بهترین تمرینات شکمی چه می گوید اگر رژیم غذایی شما کنترل نشده باشد. تا زمانی که کالری بیشتری نسبت به آنچه می سوزانید مصرف می کنید، چربی بدن سرسخت تعریف شما را تار می کند.

رژیم غذایی کلیدی برای تعریف کل بدن است

اکنون که ثابت کرده‌ایم شکم عالی بیش از هر چیز به رژیم غذایی مربوط می‌شود، در مورد بقیه بدن شما چطور؟ مدل های Hollister سطح چربی بدن بسیار پایینی دارند. دستیابی به این امر برای افراد بسیار دشوار است زیرا تمایل دارند میزان غذایی که در روز مصرف می کنند را دست کم بگیرند. اگر هدف از دست دادن چربی است، هر چیزی که در دهان خود قرار می دهید مهم است. مدل ها مانند بدنسازان بزرگ یا موش های معمولی باشگاه غذا نمی خورند. اگر می‌خواهید وزن کم کنید، باید از مصرف مواد زائد کاسته و آن را با تمرینات تناوبی با شدت بالا پر کنید. ترکیب روزه متناوب و تمرینات HIIT با برنامه عضله سازی شما، این لیست از چربی های سرسخت بدن را در کمترین زمان می سوزاند. صرف کمتر غذا خوردن با شدت بالا به شما کمک می کند لاغر بمانید و به سطوح پایین چربی بدن در مقایسه با مدل های Hollister پایبند باشید.

چرا مدل های کمی چاق برش را انجام نمی دهند؟

به همین دلیل است که رژیم غذایی و ورزش مدل هالیستر آنقدر خاص است که مدل های کمی چاق هرگز مورد توجه قرار نخواهند گرفت. “آماده عکس” بودن برای مدل ها بسیار مهم است. به همین دلیل است که آنها باید در تمام طول سال لاغر و پست بمانند. حتی اگر برای لاغر ماندن و تناسب اندام به نظم و انضباط بیشتری نیاز است، در عکاسی نتیجه می دهد.