چرا یادگیری میزان کالری مورد نیاز برای کاهش وزن ممکن است در واقع تلاش شما برای کاهش وزن را خراب کند

بنابراین، دیگر نمی توانید در شلوار جین تنگ خود بپوشید، از شکل ظاهری خود ناامید هستید و به این فکر می کنید که اگر محاسبه کنید برای قد خود چقدر کالری لازم است تا وزن کم کنید، می توانید به سادگی این مقدار کالری بخورید و دوباره به خود قبلی خود برگرد، درست است؟

اشتباه!

متاسفم که می گویم، واقعاً به این سادگی نیست.

می بینید، همه کالری ها یکسان ایجاد نمی شوند، بنابراین به سادگی فهمیدن اینکه برای کاهش وزن چه مقدار کالری باید بخورید، آنطور که فکر می کنید کار نمی کند.

در واقع، ممکن است قبلاً این کار را با محدود کردن خود به غذاهای خاص یا حذف کربوهیدرات یا چربی امتحان کرده باشید. و همچنین احتمالاً متوجه شده اید که این محدودیت های غذایی و شمارش کالری کار نمی کند.

خسته کننده است، اینطور نیست؟ تمام هفته گرسنگی می‌کشی و متوجه می‌شوی که ترازو تکان نخورده است. در ضمن از ظاهرت متنفری، اعتماد به نفست رو بخاطر ظاهرت از دست میدی و لذت زندگیت کم میشه. حتی ممکن است احساس کنید که کاهش وزن برای شما غیرممکن است و همیشه تا آخر عمر چاق خواهید بود.

اما، من اینجا هستم تا به شما بگویم که می توانید به راحتی و برای همیشه وزن کم کنید! فقط به این دلیل است که شما به روش اشتباهی این کار را انجام داده اید و این تقصیر شما نیست زیرا توصیه های معمول کاهش وزن منسوخ شده است.

بنابراین ایده‌های صرف ساعت‌ها برای محاسبه کالری‌های مورد نیاز برای کاهش وزن و کشف راز خوردن غذاهای مناسب، در مقادیر و الگوهای مناسب را که بدن شما را به حالت کالری سوزی سوق می‌دهد، کنار بگذارید. به محض اینکه بفهمید چگونه با بدن خود آنطور که طبیعت در نظر گرفته کار کنید، خواهید دید که آن پوندها تقریباً بدون تلاش آب می شوند! مسئله صرفاً خوردن غذاهای مناسب و زمان مناسب است.

آیا این عالی نیست که بتوانید غذای بیشتری بخورید و وزن کمتری داشته باشید؟ در مورد اینکه دوباره شلوار جین تنگ خود را بپوشید و انرژی لازم برای نشان دادن آنها را داشته باشید؟ خوشبختانه، برنامه ای وجود دارد که می تواند به شما نشان دهد که چه بخورید و چه زمانی بخورید تا بدن خود را به حالت چربی سوزی سوق دهید بدون اینکه ساعت ها وقت صرف کنید تا کالری مورد نیاز برای کاهش وزن یا شمارش کالری هر وعده غذایی را مشخص کنید. برنامه ای که به شما کمک می کند تا تنها در 11 روز از هم اکنون تغییراتی را در بدن خود مشاهده کنید.

آیا دوست ندارید یاد بگیرید که چگونه اعتماد به نفس به دست آورید، در لباس های خود عالی به نظر برسید و دوباره به لذت بردن از زندگی برگردید … بدون احساس گرسنگی؟