چرا ضدانقلاب به خون کودکان و زنان نیاز دارد؟/ تناقضات مادر استثمار شده کیانساعت: 19:53
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۸/۲۸
کد خبر: 1912219

پس از اینکه ضدانقلاب نتوانست مردم را در آشوب گرد هم آورد، رویکرد خود را تغییر داد و وارد فاز مسلحانه و ترور شد. در این زمینه، ضدانقلاب با استثمار زنان و کودکان به دنبال تحریک بیشتر احساسات و ایجاد آتش بیشتر در جامعه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ با فروکش کردن شورش های خیابانی، ضد انقلاب مسیر خود را برای احیای شورش ها تغییر داد. فراخوان برای برگزاری جلسات به اعلامیه اقدامات تروریستی تبدیل شده است. ضد انقلاب از مردم انتقام می گیرد، از مردمی که به ندای آنها گوش نمی دهند.

ایجه و اصفهان روز چهارشنبه هفته گذشته به کانون فعالیت های ضدانقلاب تبدیل شد. در عملیات تروریستی در ایجه ۱۹ نفر کشته و زخمی شدند. پس از پایان عملیات میدانی، رسانه های ضدانقلاب کار خود را آغاز کردند. مسئولیت ترور را بر دوش رژیم انداختند و طبق معمول سعی در تغییر موضع جلاد و شهید داشتند.

تنها بهانه ضدانقلاب ادعای مادر یکی از قربانیان حمله تروریستی بود. مادر کیان پیرفلک هنگام دفن پسرش گفت: آنها به دروغ می گویند کار تروریست ها بوده، ماشین ما را گلوله باران کردند. بعد از مدتی این مرد با حرف هایش مخالفت کرد و گفت: هیچکس از حرف های من سوء استفاده نمی کند، فرزندم شهید است، باید فیلم دوربین دیده شود تا معلوم شود چه کسی فرزندم را کشته است…!

صفحه فضای مجازی مادر، صحبت‌های او بر سر مزار پسرش و انتشار فیلم بعداً نشان می‌دهد که او به دلیل شوک وارده، در کنار اعتقادات ضد دینی و ضد اسلامی‌اش، تعادل روحی و روانی مناسبی نداشت. توسط حادثه همچنین شواهد نشان می دهد که ضدانقلاب سعی داشته از موقعیت این زن استفاده سیاسی کند و با زبان این زن، روایت ماجرا را به مخاطب تحمیل کند.


سخنان پدربزرگ کیان پیرفلک

با وجود اینکه پدربزرگ و عموی کیان موضع متفاوتی با مادرش دارند، عموی کیان تلاش می کند تا ضدانقلاب را اخراج کند. عمو کیان مصاحبه ای انجام داد که مورد استقبال رسانه های ضد انقلاب قرار گرفت. اما او چیز جدیدی ندارد و در ابتدای مصاحبه می گوید: من به شخصه تیراندازی را از نزدیک ندیدم، آنچه را برای شما می گویم؛ اینها داستان هایی است که از مادر کیان شنیده ام. با وجود اینکه عموی کیان تا پایان مصاحبه نتوانست سند مربوط به ادعای مادر کیان را تهیه کند، اما رسانه های ضد انقلاب عاملی برای این گفت وگو قرار می دهند و بهانه دیگری برای متهم کردن نظام می شود.

اما اسناد و مدارک داستان دیگری را ثابت می کند. تمامی تصاویر منتشر شده از شب قتل از جمله تصاویری از موتورسوارانی که اسلحه را به سمت دوربین های مداربسته نشانه رفته اند تا مصاحبه با یکی از ماموران با شلیک گلوله به گردن کیان پیرفلک و آخرین تصویری که امروز منتشر شده محل حضور ماموران است. اعضای خانواده تصمیم گرفتند مسیر را دور بزنند و در عین حال مسیر را تغییر دهند تا در معرض گلوله تروریست ها قرار گیرند. در جریان تیراندازی شورشیان، چندین نیروی امنیتی در طرف دیگر نیز زخمی شدند.


برخی از حقایق بصری را بررسی کنید:

1- غیر از خانواده کیان پیرفلک و مردم عادی، 5 نیروی انتظامی و بسیج نیز مورد اصابت گلوله جنگی قرار گرفتند.

2- علاوه بر اینکه نیروهای امنیتی در سراسر کشور در اغتشاشات از سلاح نظامی استفاده نکردند، مامور مصاحبه کننده با فارس نیز اظهار داشت که تمامی ماموران حاضر در صحنه فقط سلاح پینت بال و فقط یک قبضه وینچستر که قابلیت شلیک را داشت، در اختیار داشتند. گلوله ها در دست افسران بود (تفنگ های ساچمه ای معمولی حاوی گلوله های پلاستیکی نیز هستند).

3-دوربین های محل وقوع چندین سلاح در دست آشوبگران را ضبط کردند.

4- جدیدترین ویدئویی که امروز منتشر شده نشان می‌دهد که افسران پلیس ناآگاهانه تلاش می‌کنند تا خودروهایی را که در حال حرکت به سمت اغتشاشگران مسلح هستند، منحرف کنند.

5- توئیت ها و مطالب متعدد آژیتاتورها در فضای مجازی حاکی از آن است که سعی شده تمامی خودروهای دارای شیشه دودی (ماشین خانواده پیرفلک هم شیشه دودی بوده) را به عنوان خودروی ایمنی معرفی کنند و همین تحریک را به دنبال داشته است. برای حمله به این خودروها.


مصاحبه با افسری که به گردن کیان شلیک کرد

اما ضدانقلاب رسانه های خود را تعدیل کرد. خط رسانه ای ضد انقلاب همان خطی است که در جنایت شچراگ دنبال شد. تنها چیزی که در آن زمان انتظار نداشتند اعتراف داعش بود. ظاهرا این بار با هماهنگی پشت صحنه ضدانقلاب با تروریست ها نقص رفع شد.

کشتن مردم و زیر تابوت رفتن تبدیل به یک حربه ضد انقلاب شد. وقتی فضا ناامن می شود، معلوم است که تروریست هم فرصت را غنیمت می اندازد و به کار خود ادامه می دهد، چه می شود اگر تروریست و فضاساز با یک هدف دست به دست هم دهند.

توییت‌ها و داستان‌های برخی از افرادی که در فضای مجازی شورش‌هایی به پا کرده‌اند را ببینید، برخی از زنده بودنشان پشیمان هستند! تهدید به مرگ و تحریک به خشونت در فضای رسانه ای ضدانقلاب امری عادی شده است.

با این حال، جنبشی که آشکارا خشونت را ترویج می کند و نحوه ساختن نارنجک های دستی و کوکتل مولوتف را آموزش می دهد، اکنون رژیم را به کشتن شهروندان خود متهم می کند. این طنز تلخی از فضای رسانه ای کنونی است.

فراموش نکنیم که ضدانقلاب برای تداوم ناآرامی ها به خون نیاز دارد، خون زنان و کودکان بارها و بارها ثابت شده است که شور و هیجان بیشتری را برانگیخته است. برخی نخبگانی که منادی این جریان ها شده اند و بدون محاکمه نظام را متهم می کنند، آیا از خود پرسیده اند که نتیجه ریختن خون مردم در راه جمهوری اسلامی چیست، چرا چنین کاری می کنند؟ حتی اگر چنین دلایل و تناقضی وجود نداشته باشد، عده ای از نیروهای امنیتی به طور تصادفی وارد میدان شده و جان خود را از دست داده اند، چه کسانی جز کسانی که این شعله ناامنی را برافروخته اند؟

منبع: فارس