چرا سم زدایی باید همیشه قدم اول باشد؟

سم زدایی اولین قدم در برنامه و کتاب امروز هنوز هم روز من است. ما از آن دو هفته اول برنامه برای انجام سم زدایی ملایم استفاده می کنیم. مردم در طول سال‌ها این سوال را مطرح کرده‌اند که چرا این مرحله اول است. خیلی ساده است – ما در دنیایی بسیار سمی زندگی می کنیم و سمیت واقعاً عملکرد بدن ما را مختل می کند.

تحقیقات اخیر نشان می دهد که مسمومیت در بسیاری از شرایط دیگر، از جمله بیماری های عصبی، چاقی، بیماری های خودایمنی، و همچنین سرطان، آرتریت، نقرس، لوپوس و فیبرومیالژیا دخیل است.

ما با سموم ناشی از فلوراید موجود در محصولات دندانپزشکی و منابع آب گرفته تا گلایفوسیت آلوده کننده مواد غذایی، نگهدارنده ها و شیرین کننده های مصنوعی، داروها، لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی، بازدارنده های شعله و EMF (میدان های الکترومغناطیسی) از تلفن های همراه، رایانه ها و سایر لوازم الکترونیکی غرق شده ایم. بیایید احساسات، افکار، باورها و روابط سمی را نادیده بگیریم زیرا همه آنها بر سلامت جسمانی ما نیز تأثیر می گذارند.

از آنجایی که ما در این دنیا زندگی می کنیم، تا حدی تحت تأثیر همه یا برخی از اینها قرار خواهیم گرفت. پس چه می توانیم بکنیم؟ فراوانی! ما می‌توانیم در انتخاب بالاترین کیفیت، ارگانیک، غذای علف‌کشی و تمام شده‌ای که می‌توانیم پیدا کنیم و هزینه کنیم، عمدی باشیم. مطالعه ای که در دانشگاه کالیفرنیا انجام شد نشان داد که خوردن غذاهای ارگانیک به مدت تنها به مدت 6 روز به طور قابل توجهی سموم بدن را تا 60.5 درصد کاهش می دهد. من در مورد شما نمی دانم، اما این برای من شگفت انگیز است و به نظر می رسد قدم بسیار ساده ای برای چنین نتیجه تاثیرگذاری برداشته شود.

اجتناب از نگهدارنده‌های مصنوعی، افزودنی‌ها، شیرین‌کننده‌ها و غذاهای تقلبی، بسته‌بندی شده و فرآوری‌شده، به کاهش سریع بار سمی شما کمک زیادی می‌کند.

البته افزایش آب تمیز و فیبر به دفع سموم از بدن شما کمک می کند. افزایش مصرف چربی های سالم از جمله چربی های امگا 3 مانند ماهی و روغن کریل، کره مرتعی و روغن نارگیل و از بین بردن چربی های سمی مانند مارگارین و روغن های دانه مانند کانولا نیز به سم زدایی و التیام بدن کمک می کند.

آگاهی از احساسات، افکار و روابط استرس زا، منفی، سمی و یافتن راه های موثر برای مقابله با آنها، مانند EFT، بار سمی شما را نیز کاهش می دهد.

با تمیز کردن رژیم غذایی و سبک زندگی خود به روش های عمدی، می توانید به آرامی خود را سم زدایی کنید و هر تغییر دیگری را که می خواهید ایجاد کنید، شروع کنید. آیا ارزش دو هفته غذا خوردن را ندارید؟ این یک قدم بسیار ساده و قابل انجام است و از اینکه چقدر احساس بهتری دارید شگفت زده خواهید شد. من از شما دعوت می کنم که با من تماس بگیرید و ما می توانیم در مورد چگونگی کمک به شما برای انجام این کار صحبت کنیم.