چرا دوست دارید به کارکنان خود عضویت در باشگاه بدنسازی پیشنهاد دهید؟ تناسب اندام کندی


شرکتها مزایای مختلفی را به کارکنان خود ارائه می دهند ، اما عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت ، بیش از آنچه باید باشد. چندین دلیل خوب برای ارائه این پاداش و راه هایی برای کار شما و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکت شما در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامتی و رفاه

ورزش منظم بخشی از فرهنگ عمومی سلامت و رفاه است که می تواند به کارکنان کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری خود را نسبت به شرکت افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند به طور کلی شادتر هستند و این باعث بهبود روحیه کلی در محل کار شما می شود. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامتی به افراد درگیر کمک می کند تا از تمام ابتکارات مربوط به رفاه ، از جمله مواردی که به کاهش شیوع بیماری در محل کار می پردازند ، بهتر حساب کنند.

بهبود روحیه کارکنان

اگر ثابت کنید که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید ، کارکنان احساس اهمیت می کنند و هنگامی که افراد چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. علاوه بر این ، ممکن است متوجه شوید که کارگران “در ورزشگاه دوست می شوند” ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند داروی پیشگیرانه باشد

ورزش منظم و تشویق کارکنان به ورزش نیز می تواند به از بین بردن برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از افرادی که بی تحرک کار می کنند ، مانند سردرد و کمردرد ، منجر شود. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بیماری کمک کند ، که به معنای اتلاف وقت کمتر برای مشاغل است.

مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی می شود ، می تواند در زمان مالیات و جبران هزینه های شرکت حذف شود ، در حالی که به کارمندانی که ممکن است از امکانات مالی کافی برخوردار نباشند ، به باشگاه های بدنسازی و تناسب اندام دسترسی داشته باشد. کارفرمایان می توانند از چند گزینه استفاده کنند: یا هزینه عضویت را به طور کامل بپردازند ، برای کارکنان تخفیف قائل شوند ، یا اگر کارکنان برای ساعت های معینی در هفته به باشگاه می روند ، بخشی از عضویت را بپردازند.

علاوه بر این ، عضویت در سالن بدنسازی می تواند به کاهش حق بیمه شرکت ها کمک کند ، زیرا کارکنان سالم تمایل بیشتری به ویزیت پزشک و نسخه کمتر دارند ، که این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه به همراه دارد.

چرا می خواهید به کارکنان خود عضویت در باشگاه بدنسازی پیشنهاد دهید

بیایید شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود در دستیابی به اهداف تناسب اندام و فراتر از آنها کمک کنیم!دیدگاهتان را بنویسید