چرا به کولون خود توجه نمی کنید؟

بسیاری از ما در مدرسه چیزی را که با زندگی روزمره هماهنگ باشد، یاد نگرفتیم، به خصوص در مورد زندگی و سلامتی. و می پرسی چرا؟ دلیلش این است که آموزش داده نشده است. عادت زنانه.

در جایی، مدت‌ها پیش، یک فرد غیر بینا یک عمر موضوعاتی را اجرا کرد که اکثر مردم هرگز از آنها استفاده نمی‌کنند، آنها را در کلاس‌های کسل‌کننده و غیرخیالی پرتاب کردند و آن را مدرسه نامیدند (Sidenote: ما در واقع فقط به تعدادی از این موضوعات نیاز داشتیم. ، واقعا).

به نظر کسی، این بسیار مهم‌تر از این بود که به ما یاد بدهد چگونه با استفاده از هوش خلاق خودمان فکر کنیم و چگونه از بدن خود مراقبت کنیم. بنابراین، در اینجا ما تازه شروع به “گرفتن” آنچه واقعاً مهم است داریم!

همه اینها را گفتم تا این را بگویم: “چه کسی به شما اطلاع داده است که واقعاً تمیز نگه داشتن روده بزرگ و محافظت در برابر بیماری چقدر مهم است؟” و من قبلاً جواب را می دانم. هيچ كس!

روده بزرگ ما اساساً مهمترین بخش کل دستگاه گوارش ما است. اگر به درستی از آن مراقبت نشود، بیماری از اینجا شروع می شود.

به گفته Health Line، روده بزرگ شما مسئول جذب مواد مغذی و مواد معدنی بدن و جذب آب بدن است. همچنین ضایعات را از بین می برد. به عبارت دیگر روده بزرگ زباله های بدن را خارج می کند.

دستگاه گوارش شما کولون، دهان، مری، معده و روده کوچک و بزرگ شماست. همه آنها به هم متصل هستند

اگر هر بخشی از دستگاه گوارش شما به درستی کار نمی کند، به معنای مشکلات بزرگی برای شماست، از یبوست تا اسهال و هر چیز دیگری.

بیشتر مردم تا زمانی که بیمار نشوند، در مورد روده‌های بزرگ خود «حس نمی‌کنند». با این حال، با توجه به Health Line، دوباره، مشکلات روده بزرگ می تواند شامل سندرم روده نشتی، سندرم روده تحریک پذیر، بیماری کرون، دیورتیکولیت، زخم ها و سرطان روده بزرگ باشد. افرادی که قبلاً به برخی از این بیماری ها مبتلا هستند، می توانند از آنچه که روزانه از سر می گذرانند به شما اطلاع دهند. شما مجبور نیستید اجازه دهید این شما باشید!

بنابراین، اگر مشکل کولون یا گوارشی دارید، گوش کنید! اکنون زمان شما فرا رسیده است که آموزش ببینید و از ایمن نگه داشتن روده بزرگ و سیستم گوارش خود آگاه باشید. این بیمه نامه داخلی شماست که شما را برای سال های آینده از مطب های پزشک و بیمارستان ها دور نگه می دارد.

داستان بزرگ کولون از زمزمه کولون:

چرا روده بزرگ اینقدر مهم است؟ نوشته تونی شوماخر لوند

یک روز بدن جمع شد و تصمیم گرفت جلسه هیئت مدیره تشکیل دهد. این چیزی است که پشت درهای بسته اتفاق افتاده است. بحث شدیدی برای تعیین وجود داشت:

چه کسی مهم ترین عضو بدن بود.

مغز اولین کسی بود که صحبت کرد. “بدون من، هیچ کاری انجام نمی شود.”

سپس قلب صحبت کرد. “بدون من، پمپاژ خون به مغز شما نمی توانید کار کنید.”

ARMS خندید. “هر دو اشتباه می کنید، بدون اینکه من غذا را در دهان بگذارم، هیچ چیز درست نمی شود.”

LEGS به سرعت اضافه شد. “بدون من نمیتونی غذاتو بگیری”

معده گفت: بدون من غذای تو هضم نمی شود.

ریه ها فریاد زدند: “بدون من، نمی توانستی نفس بکشی.”

چشم ها پلک زدند: “بدون من نمی توانستی ببینی.”

کلیه ها خرخر کردند، “بدون من، شما نمی توانید سم زدایی و حذف کنید.”

کولون متواضعانه صحبت کرد. “من مهم هستم. شما به من نیاز دارید تا همه زباله ها را از سیستم های شما حذف کنم.”

همه خندیدند و او را مسخره کردند. “چطور می تونی مثل ما مهم باشی. تو فقط یک فاضلاب قدیمی بدبو هستی.”

بیچاره کولون… احساساتش جریحه دار شده بود. او روی برگرداند و فکر کرد، من به آنها نشان خواهم داد. او خاموش شد!! سپس عقب نشست و تماشا کرد که چه اتفاقی خواهد افتاد.

مغز گیج شده بود.

ضربان قلب ضعیف بود.

بازوها و پاها ضعیف بودند و نمی توانستند حرکت کنند.

تنفس ریه کم عمق بود.

چشم ها ابری شد.

کلیه ها ترک کردند.

سپس COLON به اطراف نگاه کرد و به این نتیجه رسید که وقت آن رسیده است که جلسه دیگری را تشکیل دهد.

این بار خیلی پر جنب و جوش نبود، اما همه موافق بودند.

روده بزرگ مهم ترین اندام بود.

بنابراین چگونه از روده بزرگ خود محافظت می کنید؟

در اینجا 6 گزیده سریع ارائه شده توسط Cancer.org آمده است:

1). برای سرطان کولورکتال غربالگری کنید

2). مقدار زیادی سبزیجات، میوه ها و غلات کامل بخورید

3). ورزش منظم داشته باشید

4). مراقب وزن خود باشید

5). سیگار نکش

6). الکل را محدود کنید

اکنون، برای یک رویکرد جامع تر (رویکرد کل بدن) برای محافظت از روده بزرگ، در اینجا موارد مهمی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید و اقدامات لازم را انجام دهید:

Very Well Health، در اینترنت، می گوید برخی از مطالعات بسیار کلیدی می گوید که برای جلوگیری از مشکلات روده بزرگ، بدن به موارد زیر نیاز دارد:

1). سطوح بالای ویتامین D در خون. اگر نمی‌دانید چه غذایی به شما ویتامین D می‌دهد، یک قرص ویتامین D با «غذای کامل» را از یک منبع مطمئن خریداری کنید. نه قرص ویتامین D از یک داروخانه تجاری. شما همچنین می توانید مقدار زیادی ویتامین D را از صبح زود حمام کردن در آفتاب به مدت حدود 10 دقیقه یا بیشتر دریافت کنید. از آنجایی که ما لایه اوزون خود را از بین برده‌ایم، پس از ساعت 9 صبح یا 10:00 صبح، خورشید “بیش از حد داغ” و برای آفتاب گرفتن کشنده تر است. این تقصیر جامعه ماست. تقصیر طبیعت نیست

2). برای محافظت از روده بزرگ، Very Well Health همچنان می گوید که به فولات یا ویتامین B بیشتری نیاز دارید که از غذاهایی مانند مارچوبه و اسفناج به دست می آید. در سال گذشته چند بار مارچوبه یا اسفناج خورده اید؟ شرط می بندم که هیچ یک از این چیزها را بیش از یک یا دو بار نخورده اید، مگر اینکه گیاهخوار یا گیاهخوار باشید. فقط حدس بزن! و اگر این غذاها را دوست ندارید، می توانید آنها را بنوشید. آب میوه های تازه با سبزیجات نسبت به خوردن آن ها برای برخی افراد طعم بهتری دارد. علاوه بر این، فواید آنها را سریعتر به دست می آورید (مستقیما وارد جریان خون می شوند) و هضم آنها بسیار آسان تر است. من شخصاً پودر پر از سبزیجات را از PurityProducts.com به نام Organic Juice Cleanse روزانه می‌نوشم. این به شما یک روز کامل ویتامین و مواد معدنی می دهد که هرگز از خوردن آنها دریافت نمی کنید. من یک پیمانه بزرگ پودر سبز را در یک نوشیدنی سبز ریختم و من آماده هستم. پودری را با کلم پیچ، اسفناج، علف گندم، سبزی، اسپیریلینا و مواردی از این قبیل، که می دانید برای شما عالی است، پیدا کنید، و “بنوشید!”

3). Very Well Health می گوید که “کوئرستین” رشد سرطان روده بزرگ را نیز متوقف می کند. شرط می بندم که حتی در مورد این یکی نشنیده اید؟ این یک آنتی اکسیدان است که می توانید به شکل قرص دریافت کنید و به طور طبیعی در سیب، پیاز و انواع توت ها یافت می شود. یک بار دیگر می توانید این چیزها را بنوشید. اسموتی ها یا آبمیوه های خانگی به شما این امکان را می دهد که میوه ها و سبزیجات بیشتری را که واقعاً می توانید دوست داشته باشید، وارد کنید، در حالی که یک روز کامل از ویتامین ها و مواد معدنی عالی و همچنین محافظت از روده بزرگ خود را دریافت کنید.

4). چای سفید و چای سبز برای مهار مشکلات روده بزرگ نیز عالی هستند. دمنوش‌های گیاهی شما که می‌توانید از فروشگاه‌های مواد غذایی سالم و بسیاری از فروشگاه‌های تجاری (این روزها) تهیه کنید، برای سلامت کلی بسیار مفید هستند. آنها سرشار از آنتی اکسیدان هستند و مستقیما وارد جریان خون می شوند.

5). Very Well Health نیز به آن اشاره کرد

  1. غربالگری ب) رژیم غذایی سالم ج) ورزش و د) الکل محدود کننده مشابه سازمان سرطان.

مرد اصلی من، دکتر مرکولا (که می توانید مقالات آموزنده او را در گوگل جستجو کنید) می گوید تا 50 درصد موارد سرطان روده بزرگ از طریق رژیم غذایی سالم، فعالیت بدنی و حفظ وزن مناسب قابل پیشگیری هستند. 50% بچه ها! او همچنین می‌گوید که می‌توانید با مصرف سبزیجات، سیر و فیبر بیشتر و اجتناب از گوشت‌های فرآوری‌شده، سطح ویتامین D خود را بهینه کنید، که خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را نیز کاهش می‌دهد.

دکتر مرکولا می گوید که تحقیقات نشان داده افرادی که گوشت قرمز می خورند 24 درصد بیشتر در خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ هستند. با این حال، او همچنین می گوید که گوشت گاو تغذیه شده با علف برای شما بسیار بهتر است و در واقع دارای برخی از ترکیبات ضد سرطان است.

بنابراین، او توصیه می کند که اگر گوشت خوار هستید، فقط به گوشت های ارگانیک که با علف تغذیه می شوند و نسبتاً نادر تا متوسط ​​پخته شده اند، پایبند باشید. به دلیل مواد سرطان زا خوب انجام نشده است.

دکتر مرکولا می گوید سیر و زردچوبه (خام یا به شکل قرص) خواص دارویی زیادی برای روده بزرگ شما نیز دارند. به عبارت دیگر، این داروی واقعی شماست، بدون عوارض جانبی.

یکی از محصولات اصلی که برای کولون و همچنین سلامت کلی بدن (بیمه داخلی شما) توصیه می کنم، آب آلوئه ورا جورج جورج است. کمی در مورد مزایای آن در وب سایت من به آدرس foodsthatcauseconstipation..com در زیر مقاله بخوانید. همه افراد خانواده می توانند از آب آلوئه ورا جورج جویس بهره مند شوند… نوزادان، سالمندان، والدین، دانش آموزان، شما نام ببرید. بدون عوارض جانبی طعمی شبیه آب چشمه دارد. تنها مارکی که من می شناسم که طعم تلخ را از بین می برد. شما فقط به 2 یا 3 کپسول در صبح و 2 یا 3 کپسول در شب قبل از خواب نیاز دارید. گریه نوزادان در شب ممنوع است. دیگر درد معده وجود ندارد. دیگر چالش یبوست نیز وجود ندارد. این گیاهی از بهشت ​​است. آب آلوئه ورا یک نوشیدنی است که نباید با آن اشتباه گرفته شود، ژل آلوئه ورا که در قسمت بیرونی بدن استفاده می شود.

بدن ما ابزار گرانبهایی است که در بدو تولد به ما داده شد تا از آنها مراقبت ویژه کنیم. فقط آگاهی بیشتر و فعال تر بودن در انجام آن اولین قدم است. حتی اگر این یک قدم کودک باشد. با این وجود این یک قدم است. هیچ کس به شما نمی گوید هر چیزی را که دوست دارید رها کنید. این پیشنهادات به سادگی به شما کمک می‌کنند تا متعادل‌تر شوید و به خودتان مراقبت‌های دوست داشتنی (TLC) بیشتری بدهید. کمی TLC هرگز به کسی صدمه نمی زند و TLC برای کولون شما ضروری است!