چرا انتقال آب ارس یا خط راه آهن مرکزی-تبریز در دولت روحانی شکست خورد؟ساعت: 11:47
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۶/۲۱
کد خبر: 1896852

رئیس مجمع نمایندگان شمال غرب با بیان اینکه چرا پروژه های مهمی مانند انتقال آب ارس یا خط راه آهن مرکزی- تبریز طی هشت سال در دولت قبل موفقیت آمیز نبود؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، سید محمدرضا میرتاج الدین در مراسم افتتاحیه و آغاز عملیات اجرایی پروژه ها در شهر جدید سهند در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بیش از آن تکمیل و تسریع در 20 پروژه است. در شهر جدید سهند نشان می دهد که در 100 روز گذشته و تا 100 روز آینده اقدامات فشرده ای انجام شده است که امیدواریم با آهنگ و روند مشکلات این شهر و مردمش را حل کنیم.

اجرای این پروژه ها در مدت زمان کوتاه صد روزه قابل تقدیر است زیرا اجرا و شروع یک پروژه کار ساده ای نیست و حداقل به چهار پیش نیاز شامل مدیریت، برنامه ریزی، اعتبارات و ظرفیت و مدیریت زمان نیاز دارد. اجرای هر پروژه..

تاج الدینی خاطرنشان کرد: شکست پروژه های مهمی مانند انشعاب آب ارس یا احداث دو خطه خط ریلی مرکزی – تبریز در هشت سال گذشته دولت قبل از مصادیق عملی نبود این چهار عنصر است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: اگرچه برخی پروژه ها تاکنون اجرا شده است، اما تکمیل و تسریع در اجرای آنها نشان از اقدامات جدی در 100 روز گذشته دارد و امیدواریم پروژه بعدی انجام شود. شواهد. 100 روز در سهند با همین آهنگ و ترند. و مشکلات این شهر و مردمش را حل کند.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در شورای اسلامی تصریح کرد: دولت نیز در حال اتمام پروژه های نیمه تمام بسیاری در کشور است چرا که در ابتدای کار دولت نهم تعداد این پروژه ها بین 50 تا 60 پروژه بود. . هزار و دولت یازدهم حدود صد. وی هزار پروژه نیمه تمام را از دولت دهم گرفت و با شروع دولت سیزدهم و روی کار آمدن دولت آیت اللهی به ریاست جمهوری این تعداد به 400 هزار پروژه نیمه تمام رسید. کشور در چنین شرایطی بود و شبانه روز برای تکمیل آنها وقت گذاشت.

انتهای پیام/