پیکر مطهر شهید گمنام در سوادکو به خاک سپرده شده استساعت: 14:55
تاریخ انتشار: 1301/04/25
کد خبر: 1883587

عبدالله ملکی از تشییع پیکر این شهید گمنام به مناسبت ایام محرم در شهرستان سوادکو خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش بلاغ ، سردار عبدالله مالکی عصر امروز با حضور فرماندهان سپاه و مدیران فرهنگی شهرستان های سوادکو و قائم شهر مراسم استقبال، تشییع و تشییع پیکر این شهید گمنام را در مجتمع فرهنگی برگزار کرد. شهدای خرمکلا. اعلام و بیان کرد: پیکر مطهر آلالاله زهرایی در دهه اول محرم میهمان مردم استان مازندران خواهد بود.

وی افزود: مراسم تشییع پیکر پاک این شهید گمنام شامگاه پنجشنبه 22 مردادماه در شهر پل سفید با حضور مردم عاشق و دلداده شهدا برگزار و در شهدای خرمکلا به خاک سپرده می شود. مجتمع فرهنگی.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های استان مازندران از ورود پیکر مطهر شهید گمنام در روز سه شنبه ۲۰ مرداد ماه خبر داد و افزود: همچنین مراسم وداع با پیکر مطهر شهید گمنام شامگاه چهارشنبه برگزار می شود. ۲۱ مرداد در خیم شهر.

این مسئول با بیان اینکه پیکر این شهید گمنام صبح پنجشنبه در یادمان شهدای سوادکو خواهد بود، گفت: همچنین در دو روز حضور شهید برنامه های فرهنگی در شهرهای خیمشهر، سوادکو و شمال کشور پیش بینی شده است. سوادکوه.

پیشنهاد می‌شود یادمان‌های شهدای گمنام به‌عنوان محل برگزاری اندیشه‌ها و گفتمان‌های فرهنگی جوانان در نظر گرفته شود و در راستای تجلیل از شهدا ساخته شود: یادمان‌های شهدای گمنام در شهرستان جیراب و پل سفید نیازمند همت مسئولین با نگاه ویژه است. بر ساخت این دو مکان تمرکز کنید.

انتهای پیام/