پیری پوست خود را متوقف کنید

خواننده محترم سلامتی آگاه

در 26 اکتبر 2008، مردم از سرتاسر کشور در اولین کنفرانس من در مورد تلومرها (تلفظ تل اومر) شرکت کردند. با احاطه شدن توسط برخی از شناخته شده ترین و پیشروترین محققان جهان در این زمینه، ما به اشتراک گذاشتیم که چگونه تلومرها کلید پیری هستند. و همه کسانی که شاهد این رویداد بودند با توانایی کنترل ساعت پیری خود و افزودن سالها سلامتی فراوان به زندگی خود دور شدند.

تلومرها “نگهبان زمان” هستند که به هر رشته DNA شما متصل هستند. آنها برای عملکرد سلول های جوان حیاتی هستند. اما هر بار که سلول های شما تقسیم می شوند، تلومرهای شما کوتاه تر می شوند. وقتی تلومرهای شما از بین می روند، تقسیم سلولی متوقف می شود و زندگی شما به پایان می رسد. تلومر مهمترین کشف تاریخ بشر است. ما اکنون مکانیسم پیری و نحوه تأثیرگذاری بر آن را درک می کنیم. زندگی در این سیاره هرگز مثل قبل نخواهد بود. در حقیقت، کشف تلومرها به تازگی برنده جایزه نوبل پزشکی در سال 2009 شد.

من سال هاست که درباره قدرت تلومرها تحقیق می کنم. من اولین پزشکی هستم که تاکنون مجوز تنها درمان تجاری موجود را که تلومرهای انسان را طولانی می کند، انجام می دهد. این چشمگیرترین پیشرفت در دنیای افزایش عمر است. و اکنون، راهی برای اعمال این دستاورد برنده جایزه نوبل در مراقبت از پوست کشف کرده ام. این عملا پیری DNA پوست شما را به چالش می کشد.

با ترمیم DNA پوست، می توانید پوست خود را حجیم کرده و چین و چروک ها و لکه های کلاغی را کاهش دهید، آفتاب و لکه های پیری را از بین ببرید و خط افتادگی فک خود را سفت کنید. 1 همه چیز با عصاره ای شروع می شود که علائم پیری را کاهش می دهد و سلول های پوست شما را تغذیه می کند و به افزایش طول عمر آنها کمک می کند. 2 این عصاره شگفت انگیز، به نام تپرنون، کوتاه شدن تلومرهای شما را به تاخیر می اندازد و از DNA پوست شما محافظت می کند، بنابراین می توانید ظاهر پیری را کاهش دهید. 3

وقتی به ما می گویند جوان تر از آنچه هستیم به نظر می رسیم، همه ما هیجان زده می شویم. ما احساس جوانی می کنیم، جوان فکر می کنیم، جوان عمل می کنیم… و می خواهیم تا زمانی که ممکن است جوان به نظر برسید. به همین دلیل است که این ترکیب بسیار هیجان انگیز است. این بهترین – و ساده ترین – کاری است که می توانید برای پوست خود انجام دهید تا جوانی و انرژی مورد نظرتان را به دنیا بازگردانید.

تپرنون به طور فعال تجمع اکسیداتیو در سلول های پوست شما را محدود می کند – حتی از آن جلوگیری می کند و با کمک به پوست شما برای تولید پروتئینی که از سلول ها در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت می کند از DNA شما محافظت می کند. همچنین از فعالیت آنتی اکسیدانی که به طور طبیعی توسط سلول های پوست شما تولید می شود محافظت می کند. 4 من آن را به یکی از مواد کلیدی در کرم جوان کننده DNA جدیدم، Revive تبدیل کردم.

کرم جوان کننده DNA My Revive به حفظ تلومرها و افزایش طول عمر سلول های پوست شما کمک می کند. من مواد اصلی دیگری را برای کمک به کاهش همه علائم پیری و احیای جوانی و درخشندگی سال‌های جوان اضافه کرده‌ام. این مواد قوی محافظ پوست، علم واقعی را پشت سر خود دارند. در آزمایشات بالینی زنان، نتایج قابل توجه بود. این اعداد را بررسی کنید: 5

* 100% سطح رطوبت پوست آنها را افزایش داد

* کاهش 100% در ظاهر لکه های ناشی از آفتاب

* بیش از 90٪ کاهش قرمزی و اندازه منافذ را مشاهده کردند

* 75٪ بهبود در رنگ پوست و قابلیت ارتجاعی را تجربه کردند

* 75% زبری احساس می شود و ظاهر خطوط ریز کاهش می یابد

پوست درخشان، لطیف و صاف دوران جوانی خود را بازیابی کنید

وقتی به عکس های قدیمی نگاه می کنید، ممکن است از دیدن چهره زیبایی که در نوجوانی می پوشیدید متعجب شوید. احتمالاً هنوز هم خودتان را همان تصور می کنید … پوست شفاف و سفت … گونه های گوشتی … پیشانی بلند. Teprenone یک پیشرفت خیره کننده است. اما داستان چیزهای بیشتری دارد. پوست عالی همچنین به اسید هیالورونیک (HA) نیاز دارد. شما در جوانی مقدار زیادی داشتید، اما با افزایش سن کاهش می یابد.

شاید قبلاً نام HA را شنیده باشید. آن را در پرکننده‌های محبوبی که متخصصان پوست برای پف کردن لب‌های شما، خنثی کردن خطوط اخم و صاف کردن پوست به پوست تزریق می‌کنند، پیدا خواهید کرد. دلیل خوبی وجود دارد که این یک تقویت کننده آرایشی محبوب است. HA توانایی شگفت انگیزی در نگهداری مقادیر زیادی آب دارد و حدود 1000 برابر وزن خود آب را جذب می کند.

بدون رطوبت کافی، پوست شما شل، خشک و چروکیده می شود… سال ها به سن شما اضافه می شود. اما زمانی که پوست شما HA کافی داشته باشد، تمام آن آب پوست شما را حجیم می کند و حجم و قابلیت ارتجاعی آن را افزایش می دهد تا تعادل جوانی را به صورت شما بازگرداند. برای دریافت مزایای HA نیازی به تزریق نیست. هنگامی که از آن به صورت موضعی استفاده می کنید، باز هم نتایج عالی می گیرید. این به این دلیل است که پوست شما می تواند HA را در سطح سلولی جذب کند. بر خلاف برخی دیگر از مرطوب کننده ها که به سادگی روی پوست شما قرار می گیرند، HA در سطوح عمیق تر بافت پوست شما فرو می رود.

همچنین به عنوان یک “حامل” عمل می کند، 6 که تمام مواد ضد پیری موجود در Revive را عمیقاً به سلول های شما می رساند تا چهره ای جوان تر داشته باشید. شما حتی متوجه کاهش ظاهر لکه های پیری خواهید شد. آن لکه های تیره روی پوست شما که به عنوان لکه های خورشیدی یا لکه های پیری شناخته می شوند، یک تیرگی طبیعی هستند که در پاسخ به قرار گرفتن در معرض نور خورشید رخ می دهد. تغذیه آنها به کاهش ظاهر آنها کمک می کند. مواد موجود در Revive برای ترمیم پوست از سطح DNA کار می کنند. 7

اسکوالان یک لیپید طبیعی است که در پوست شما وجود دارد. شما در دوران کودکی و در سالهای نوجوانی از آن مقدار زیادی داشتید. مشکل اینجاست که وقتی وارد دهه 20 زندگی خود می شوید، میزان اسکوالان در پوست شما به سرعت کاهش می یابد.

اسکوالن دارای یک اثر آبرسان قوی است و برای بیشترین محافظت به عمیق ترین لایه پوست شما نفوذ می کند. در عین حال، مانعی در برابر از دست دادن آب ایجاد می کند، رطوبت و لطافت را به صورت شما باز می گرداند و خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می دهد.

افزودن این اسانس خالص و خالص به فرمول من، بازسازی سلولی را تشویق می کند و صورت شما را نرم و درخشان می کند تا دنیا ببیند. و این خبر خوبی است. امروزه انتخاب محصولات طبیعی برای پوست گرانبها اهمیت بیشتری پیدا کرده است. به همین دلیل است که من ترکیبی از بهترین و قوی ترین مواد طبیعی را برای Revive ایجاد کرده ام.

مایه تاسف است، اما زنان در سرتاسر آمریکا و سراسر جهان هر روز مواد شیمیایی خطرناکی را بر روی صورت خود می‌زنند. ترکیبات موجود در تعداد زیادی از محصولات مراقبت از پوست به اصطلاح “ضد پیری” می تواند به DNA شما آسیب برساند و از ترمیم آن جلوگیری کند. یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات صنعت مراقبت از پوست، PABA بود، ماده‌ای که برای کاهش آسیب اشعه‌های فرابنفش خورشید به محصولات اضافه می‌شود.

هنگامی که مطالعات روی PABA انجام شد مشخص شد که در تاریکی، بی ضرر است. آن را در معرض نور خورشید قرار دهید و شروع به حمله به DNA شما می کند. بنابراین اگرچه ممکن است از آفتاب سوختگی شما جلوگیری کند، اما برای سلامت پوست شما چندان مفید نیست. 8 ماده دیگری که در برخی از لوسیون های پوست و پاک کننده های صورت یافت می شود اتیلن گلیکول است. طبق گفته مرکز کنترل بیماری (CDC)، این ترکیب را در محلول های ضد یخ و یخ زدایی خودروها، هواپیماها و قایق ها خواهید یافت.

آیا این واقعاً چیزی است که می خواهید روی صورت خود بگذارید؟

در اینجا یکی دیگر از مواردی است که باید در مورد آن بدانید: پروپیلن گلیکول یک ماده فعال در حداقل 12080 محصولی است که پوست شما را لمس می کند. شما آن را در لوازم آرایشی به عنوان یک افزودنی برای کمک به حفظ رطوبت و ایجاد یک سد رطوبت پیدا خواهید کرد. پروپیلن گلیکول اغلب یکی از مواد تشکیل دهنده ضد یخ، درزگیر لاستیک، پاک کننده لاستیک، رنگ، چربی زدا و چسب است.

نیاز است بیشتر بگویم؟

در محصولات من هیچ گونه پارابن، مواد سرطان زا، آلاینده یا تقطیر بنزینی پیدا نمی کنید. وقتی از Revive استفاده می کنید، می توانید مطمئن باشید که تک تک مواد طبیعی، سالم و با دست من انتخاب شده اند تا ظاهری سالم و شاداب به پوست شما ارائه دهند… بدون هیچ گونه نگرانی.

پوست شما بزرگترین عضو بدن شماست. هنگامی که به درستی با مراقبت از پوست موثر حفظ شود، می تواند به یک سبک زندگی سالم تر و جوان تر منجر شود. در این نامه، شما قبلاً تأثیر عظیم تلومرها و DNA خود را بر سن پوست خود کشف کرده اید و اینکه چگونه Revive به معنای واقعی کلمه روند پیری پوست شما را به چالش می کشد.

من در کنار کرم جوانسازی Revive هستم.

من تضمین می‌کنم که پس از استفاده از Revive، ظاهر چهره‌تان را دوست خواهید داشت. اگر کاملاً راضی نیستید، بازپرداخت کامل را برای شما ارسال می‌کنم، بدون سؤال. فقط شیشه خالی یا نیمه استفاده شده را برگردانید، و من مطمئن خواهم شد که تمام پول خود را پس خواهید گرفت. اما زمانی که متوجه شدید که پوستتان با Revive چقدر درخشان و پر جنب و جوش به نظر می رسد، دیگر نمی خواهید با هر مبلغی از آن جدا شوید. همین امروز شروع کنید و لذتی را که با چهره ای سالم تر و جوان تر به همراه دارد را احساس کنید.

برای سلامتی شما،

ال سیرز، MD

1. “اثرات تمپرنون بر پیری پوست”، مطالعه برای ثبت اختراع WO 2006. 120646، Sederma Inc. 2009

2. همان.

3. همان.

4. “استفاده موضعی از Teprenone.” مطالعه برای ثبت اختراع WO 2006; 120646، Sederma Inc. 2009

5. همان.

6. Brown, Tracey J., Alcom, Daine, and Fraser, J Robert E., “Absorption of Hyaluronan Applied to the Surface of Intact Skin,” Journal of Investigative Dermatology 1999; 113740-746

7. “اثرات تمپرنون بر پیری پوست”، مطالعه برای ثبت اختراع WO 2006; 120646، Sederma Inc. 2009

8. Knowland، John، McKenzie، Edward A.، McHugh، Peter J. و Cridland، Nigel A.، “جهش زایی ناشی از نور خورشید در یک ماده معمولی ضد آفتاب”، گروه بیوشیمی، دانشگاه آکسفورد