پیروزی گرگ های پارسی مقابل آرون والورده و سوارز/ کی روش بازگشت پیروزمندانه به تیم ملی!ساعت: 21:21
تاریخ انتشار: 1301/07/01
کد خبر: 1899171

دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و اروگوئه با برتری تیم ملی کشورمان به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ تیم های ملی فوتبال ایران و اروگوئه در دیداری تدارکاتی برای جام جهانی 2022 قطر عصر امروز (جمعه – 1 مهر) از ساعت 19:30 در ورزشگاه NV Arena St. Politen اتریش به مصاف یکدیگر می روند.

در این بازی در اتفاقی جالب نام حمیرا اسدی به عنوان سرپرست تیم ملی در لیست پیش از بازی قرار گرفت. علیرضا بیرانوند پس از چند بازی نیمکت نشینی به عنوان دروازه بان در ترکیب تیم ملی قرار گرفت و احسان حاج صفی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بست.

در نیمه اول این دیدار دو تیم بازی رقابتی را به نمایش گذاشتند. البته تعداد موقعیت های خطرناک از پارسی ها بیشتر است و یاران لوئیز سوارز در 2 موقعیت شانس کامل گلزنی دارند، اما با اقبال ملی پوشان و واکنش توپ ها، این توپ ها راهی به سمت گلزنی ندارند. هدف ایرانی

در نیمه دوم با تغییراتی که در کادر فنی ایران رخ داد، بازی تا حدی به طول انجامید و با وجود اینکه تیم ملی حریف می خواست گلزنی کند، با درخشش مدافعان توپ از روی خط دروازه خارج شد. ، دژ ایران تا دقایق پایانی قفل نشد.. مهدی طارمی در ضد حمله دروازه حریف را باز کرد.

بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا کی روش بازگشتی باشکوه و مطمئن به تیم ملی داشته باشد. کادر فنی و دستیارانش تحلیل خوبی از حریف سرشناس خود داشتند که نشان از برتری تاکتیکی بازی نسبت به بازی های قبلی تیم ملی داشت.


ایران یکی است
گل: مهدی طارمی – 79


اروگوئه صفر
گل:-

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرنوند (امیر عابدزاده)، صادق محرمی، حسین کنعانی، شجاع خلیل زاده، ابوالفضل جلالی (احمد نوراللهی)، سامان قدوس، سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، علیرضا توبیخری (م جهانبایی) و سردار آزمون (کریم انصاری فرد).

تیم ملی اروگوئه: سرخیو روش، رونالد آرائوخو، مارتین کاسرس، دامین سوارز، ماتیاس اولیویرا، ماتیاس وسینو، فدریکو والورده، رودریگو بنتانکور، فاکوندو پلیستری، داروین نونس و لوئیس سوارز.

بیشتر بخوانید؛