پنج کارگر خارجی به مرحله نیمه نهایی کشتی فرنگی قهرمانی جهان راه یافتند



ساعت: 20:42
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۲۹
کد خبر: 1891311

مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان امروز (شنبه) از ساعت 12:30 در شهر صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان مسابقات صبحگاهی هر 5 نماینده کشورمان به نیمه نهایی راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است.

سعید اسماعیلی در دور نخست در وزن 60 کیلوگرم مکسول بلک آمریکایی را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد. وی در دور دوم کوتو گومی از ژاپن را با نتیجه 13 بر 9 شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله ولادیمیر وتوویچ از اوکراین را با نتیجه 12 بر 4 شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. اسماعیلی در این مرحله به مصاف میهات ممدعلی آذربایجانی می رود.

سید دانیال سهرابی در دور نخست وزن 67 کیلوگرم نوردوس نورکانوف از قرقیزستان را با نتیجه 9 بر یک شکست داد. او در دور بعد، عبدالرحمن عمر از مصر را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر یانیس نفری از فرانسه را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. سهرابی در این دور به مصاف نیکا برولوج از گرجستان می رود.

در وزن 72 کیلوگرم امیر عبدی در دور اول مقابل ایتو نیشیدا از ژاپن با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید و در دور دوم مقابل جاکوب سیمسیچ از کرواسی با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید و راهی کوارتر شد. عبدی در این مرحله با برتری 3 بر 2 مقابل آتیلا توسماگی از مجارستان راهی مرحله نیمه نهایی شد. او در این مرحله به مصاف الکساندر سولووی از مولداوی خواهد رفت.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا محمدی در دور نخست مقابل کریستین مدینا مونز از مکزیک با نتیجه 9 بر صفر به برتری رسید. وی در دور دوم شان یولین از چین تایپه را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله فارس خالی از مصر را با نتیجه 6 بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. محمدی در این دور به مصاف آلپرن بربر از ترکیه می رود.

در وزن 97 کیلوگرم پس از استراحت در دور اول، علی عابدی درزی با برتری یک بر یک مقابل اینوت گوسا از رومانی در دور دوم راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 3 بر یک از سد رومن بالسیوسکی از مولداوی گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. در این مرحله عابدی درجی با ریچارد کارلسون از استونی کشتی گرفت.

مرحله نیمه نهایی اوزان فوق امروز (شنبه) ساعت 18:15 برگزار می شود.