“پنج” پاسخ دادند که پلوسی از رسانه ها بخاطر عدم پرداخت 3.5 میلیارد دلار برای هزینه ها ناراحت است


“پنج” روز چهارشنبه به سخنگوی نانسی پلوسی ، دی-کالیفرنیا ، که رسانه ها را به دلیل ناکامی در “فروش” طرح 3.5 تریلیون دلاری دموکرات ها برای ساخت بهتر در هفته جاری در یک کنفرانس خبری محکوم کرد ، پاسخ داد.

پلوسی روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: “خوب ، من فکر می کنم اگر صادقانه با شما صادق باشم همه ما با هم بهتر می فروشیم.”

“باور نکردنیه [Pelosi] گرگ گاتفلد ، مجری برنامه می گوید ، می توانم این را با یک چهره طبیعی بگویم. اما این پیشرفت پزشکی مدرن است. اما انتظار تقصیر اوست [the media] برای حمل آب؟ من فکر نمی کنم. “

گزارشگران PELOSI گزارشگرانی که می گویند “می توانند در فروش بهتر کار کنند” ساخته شده اند

گاتفلد بر نقش رسانه های لیبرال به عنوان حامیان و پیام رسانان حزب دموکرات تأکید کرد.

رهبر دانا پرینو گفت: “اگر از بسیاری از دموکرات ها بپرسید ، آنها فکر می کنند رسانه ها نیز نسبت به آنها تعصب دارند.” وی افزود هیلاری کلینتون ، وزیر امور خارجه سابق موافق است.

پرینو همچنین توجه سخنان پلوسی را جلب کرد که در آن به گفته مردم “به طور گسترده” از این لایحه حمایت می کنند.

“به محض شروع به تحصیل ، مردم می گویند” صبر کنید ، ما واقعاً این را دوست نداریم. پرینو گفت: “این یک پرسش خوش خیم نیست.” همه نظرسنجی ها می گوید: “نه ، ما واقعاً فکر نمی کنیم که به آن نیاز داریم. ما فکر نمی کنیم که به ما کمک کند.”

به عنوان مثال ، پرینو به م freeلفه رایگان مهد کودک پیش دبستانی اشاره کرد که مستلزم تحصیلات عالی از همه ارائه دهندگان مهد کودک پیش دبستانی است. این الزامات احتمالاً تعداد ارائه دهندگان پیش از K را کاهش می دهد ، اما احتمالاً هزینه های مالیات دهندگان پیش از K را کاهش نمی دهد. م universalلفه جهانی pre-K همچنین ارائه دهندگان مراقبت از کودکان مبتنی بر ایمان را از شرکت در برنامه حذف می کند.

جرالدو ریورا گفت: “Pre-K اساساً مراقبت روزانه است.” “مدرک دانشگاهی داشته باشید [is] غیر ضروری. “

این تنها اقدامی نیست که توجه شرکت کنندگان را به خود جلب کرده است. جسی واترز ، رهبر دیگر ، مقررات غیر محبوب در این قانون را برجسته کرد ، که 25 میلیون دلار برای پروانه ها و 8 میلیارد دلار برای پلیس آب و هوا اختصاص داده بود. همچنین ازدواج را مجازات می کند و مشاغل کوچک را به شدت مالیات می گیرد.

برخی از مقررات دیگر شامل آموزش رایگان برای بیگانگان غیرقانونی و 643 میلیون دلار برای غذای مناسب فرهنگ است.

“این چیست ، تاکو سه شنبه؟” لعنت به واترس

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مترقیان دموکرات از پیش نویس قانون هماهنگی بودجه حمایت کردند. سنسورهای معتدل جو مانچین (DW.Va.) و Kyrsten Sinema (D-Ariz.) تاکنون با این قانون مخالفت کرده و قیمت گزافی را ذکر کرده اند. منچین مخالفت کرد و گفت که می تواند از اسکناس 1.5 تریلیون دلاری حمایت کند.

ریورا از دو سناتور خواست “در مورد خواسته های خود در قبال این لایحه” بیشتر توضیح دهند.

دیدگاهتان را بنویسید