پلیس می گوید که یک فروشنده املاک ویرجینیا مشتری خود را که به تازگی خانه خریده بود به قتل و خودکشی کشته است


به گفته پلیس ، مرد 84 ساله پس از خرید نمای خانه نامرئی ، عامل املاک خود را در ویرجینیا کشت و سپس هفته گذشته پس از ورود پلیس خودکشی کرد.

اداره پلیس پورتسموث در بیانیه ای اعلام کرد که آلبرت باگلیون ، 84 ساله ، جمعه گذشته در گفتگو با افسران پلیس در پورتسموث ، ویرجینیا ، به آژانس املاک و مستغلات خود ، سورن آرن اولشگلگل ، 41 ساله ، تیراندازی مرگبار کرد. وقتی مأموران در را باز کردند ، او مسلح بود.

باگلیونه سپس در را بست و ماموران صدای تیراندازی را شنیدند. پس از تنظیم محیط ، تیم SWAT او را به دلیل زخم ظاهری تیر کمان در داخل محل مرگ پیدا کردند. Arn-Oelschlegel نیز در داخل بدنش بر اثر اصابت گلوله پیدا شد.

یکی از همسایه ها به WTKR-TV در نورفولک ، ویرجینیا گفت که باگلیونه تنها چند روز پس از خرید آن در خانه زندگی کرد ، بدون اینکه آن را ببیند و مایل به بازگرداندن آن باشد.

یکی از همسایه ها می گوید: “او یک نمای خانه از آلاباما خرید که ندیده بود ، پنجشنبه به اینجا رفت و روز جمعه با یک مشاور املاک تماس گرفت تا خانه را برگرداند.”

شلیک چیکاگو: مردی متهم به قتل در سرنوشت 7 ساله بروگتون شد

همسایه اش به روزنامه گفت: “باگلیونه گفت” ظاهری که در عکس ها دارد دیده نمی شود. او به پسرش گفت که ناراضی است و در این مورد با مامور خود صحبت خواهد کرد. “

ظاهراً باگلیونه با پسرش تماس گرفت تا به قتل ادعایی اعتراف کند.

پلیس انگیزه رسمی ارائه نداد.

دوستان آرن اولشگلل ، که در Long & Foster Real Estate در سافولک ، ویرجینیا کار می کردند ، از مرگ او شوکه شدند.

رودی المانزور ، رئیس Hampton Roads Pride ، به WTKR گفت: “من به معنای واقعی کلمه مجبور شدم آن را چهار تا پنج بار بخوانم و او به من گفت:” این منطقی نیست. ” “ما اینجا هستیم تا یک اجتماع بسازیم و یکی از اجزای سازنده ما گم شده است.”

Arn-Oelschlegel سالها عضو همپتون جاده های پراید بود.

المانزور او را “سرزنده” نامید.

او به ایستگاه گفت: “او همیشه انرژی زیادی داشت.” “من هرگز ندیدم که او لبخند نزند ، بخندد و بخواهد خوش بگذرد. ​​او سخت کار می کرد ، سخت بازی می کرد.”

به گزارش ویرجینین-خلبان ، این خانه یک طبقه با 750 فوت مربع در 4 اکتبر به قیمت 160،000 دلار خریداری شد. به گفته روزنامه ، باگلیون این را در لیست آنلاین مشاهده کرده و قبل از ورود به داخل پول نقد پرداخت کرده است.

Arn-Oelschlegel در مورد فروش در فیس بوک در 5 اکتبر نوشت. “به مشتری خود در خارج از شهر تبریک می گویم. بسیار خوشحالم که توانستم خانه ای برای او پیدا کنم که متناسب با نیازهای او باشد.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لانگ اند فاستر روز چهارشنبه بیانیه ای در مورد مرگ وی صادر کرد.

“خانواده Long & Foster ما با از دست دادن غم انگیز همکار و دوست عزیزمان سورن آرن اولشگلل ویران شده اند. ما فقدان او را نه تنها در شرکت خود ، بلکه در جامعه املاک و مستغلات وسیع تر و منطقه همپتون جاده ها احساس خواهیم کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید