پلیس سیاتل مجرم را قبل از آتش گرفتن خودرو از خودروی خراب شده نجات می دهد


پلیس سیاتل ویدئویی از دوربین های بدن منتشر کرد که در آن مأموران با بقایای خودروی سوخته هجوم بردند و راننده را که یک جنایتکار محکوم است ، پس از ادعای برخورد دوشنبه شب با درخت هنگام تلاش برای فرار از پلیس ، به محل ایمنی کشاند.

افسران پلیس ابتدا مردی را هنگام رانندگی با لیموزین سفید در جاده مارتین لوتر کینگ جونیور مشاهده کردند. وقتی مأموران پلیس سعی کردند او را متوقف کنند ، راننده با عجله فرار کرد.

یک آتش نشان برای دختری می خواند که فقط سلامت ماشین خود را بررسی کرده است: “بدترین!”

این خودرو بعداً پس از برخورد با درختی در یک خیابان مسکونی در منطقه واقع شد. راننده که نامش فورا فاش نشد ، هنگام ورود ماموران پلیس هنوز در یک لیموزین شکسته بود.

دوشنبه شب مارتین لوتر کینگ جونیور ، راننده که تنها خودروی سواری بود ، در بلوک 1800 با درخت برخورد کرد.
(اداره پلیس سیاتل)

در نتیجه برخورد ، بخش هایی از اتومبیل ها ، از جمله لاستیک ، از جاده عبور کرده و به نرده های مجاور رفتند. به گفته پلیس ، لاشه هواپیما به یک وسیله نقلیه بدون سرنشین و حداقل دو خانه آسیب رساند.

ویدئویی از Bodycam نشان می دهد که یک افسر پلیس با عجله به سمت راننده می رود و چاقویی را بیرون می آورد تا کمربند ایمنی یک مرد را در هنگام آتش گرفتن خودرو قطع کند. مأموران پلیس و شرکت کنندگان در حال کشیدن مرد به محل امن بودند ، درست قبل از اینکه شعله های آتش خودرو را در بر بگیرد.

برخی از خودروها در برخورد با درخت از بین رفتند و به خانه های مجاور و وسیله نقلیه بدون مسافر در راه مارتین لوتر کینگ جونیور آسیب رساندند.  دوشنبه شب در سیاتل

برخی از خودروها در برخورد با درخت از زمین خارج شده و به خانه های مجاور و یک وسیله نقلیه بدون سرنشین در راه مارتین لوتر کینگ جونیور آسیب رساندند. دوشنبه شب در سیاتل
(اداره پلیس سیاتل)

به گفته پلیس ، مهمات داخل خودرو از آتش منفجر شد. گلوله های منفجر شده به کسی آسیب نرساند و پلیس سلاح گرم و یک مجله را از محل حادثه ضبط کرد.

آتش نشانان سیاتل آتش را مهار کردند و امدادگران اورژانس راننده را در وضعیت وخیم به مرکز پزشکی هاربوروی منتقل کردند.

آتش نشانان سیاتل پس از انتقال پلیس به محل امن ، آتش را خاموش کردند.

آتش نشانان سیاتل پس از کشاندن پلیس به محل امن ، آتش را خاموش کردند.
(اداره پلیس سیاتل)

پلیس گفت که این فرد زمانی که از بیمارستان مرخص می شود دستگیر می شود.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی متهم به فرار و نگهداری غیرمجاز مهمات است.

راننده همچنین در زمان حادثه حکم بازداشت داشت ، از جمله حکم خشونت خانگی برای تجاوز درجه دوم ، مزاحمت ، خسارت به اموال و نقض دستور عدم تماس.

دیدگاهتان را بنویسید