پلیس راه مانع از عجله اتوبوس شهری ماهدشت شد/شکایت مردمی; از دزدی وسایل پارک گرفته تا سگ های ولگردساعت: 13:43
تاریخ انتشار: 1301/06/25
کد خبر: 1897721

موسوی شهردار ماهدشت گفت: متاسفانه اخیراً پلیس راهنمایی و رانندگی محدودیت هایی را اعمال کرده و با اعلام اینکه در صلاحیت پلیس راهنمایی و رانندگی است، مانع از تردد اتوبوس ها در سطح شهر می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سید مهدی موسوی شهردار ماهدشت در گفتگو با خبرنگار تیتریک گفت: متاسفانه در سال های گذشته نه تنها در پارک امام رضا(ع) بلکه در سایر پارک های ماهدشت سرقت لوازم ورزشی رخ داده است.

موسوی با بیان اینکه نگهبانی برای پارک ها تعیین شده و در حال تجهیز هستند، درباره شکایت مردم از تردد نکردن اتوبوس های ماهدشت در رشت تصریح کرد.

متأسفانه پلیس راهور محدودیت های جدیدی را اعمال کرده و با اعلام اینکه حوزه پلیس راه مانع تردد اتوبوس ها در سطح شهر می شود، پیگیر رفع این محدودیت ها هستیم و مردم مقصر نیستند.

موسوی تصریح کرد: متاسفانه شهرک پیام داروخانه و دبیرستان ندارد و بدون امکانات لازم زمینی به ما داده نشده است که بتوانیم در آن مجتمع تجاری یا داروخانه بسازیم. .

شهردار ماهدشت در خاتمه با اشاره به معضل سگ های ولگرد در منطقه خاطرنشان کرد: بیشتر سگ های ساکن در شهرهای اقماری البرز متعلق به خانوارهای مهر ماهدشت هستند.

انتهای پیام/