پلیس امنیت مالی در حال جمع آوری اقلام ناشناس استساعت: 21:10
تاریخ انتشار: 1401/04/05
کد خبر: 1878825

معاون بازرسی صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد گفت:

معاون بازرسی صنعت و معدن کهگیلویه و بویر احمد گفت: فروشندگان دارای کالای فاقد شناسه و کد رهگیری توسط پلیس امنیت مالی با همکاری صنعت و معدن جمع آوری می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از صبح زاگرس ، وزارت صمت طرح مدیریت بازار قطعات خودرو را از اواسط فروردین امسال با درج کد رهگیری بر روی سه قلم کالا از جمله فنر اجرا کرد. باتری و روغن ماشین.

بر اساس برنامه زمان بندی وزارت صمت، تمامی تولیدکنندگان موظفند در گفت و گو با صبح زاگرس معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، شناسه کالا را روی اجزای محصول و فروشندگان خود وارد کنند. قطعات خودرو نیز باید وارد سامانه جامع معاملات شوند و با واردکردن کد و ثبت کلیه ورودی و خروجی های خود، امنیت مالی وصول و بابت کالای آنها جریمه شوند.

باغرفورد با بیان اینکه ساماندهی بازار لوازم یدکی خودرو، حمایت از حقوق مصرف کننده و جلوگیری از قاچاق و جعل کالا از مزیت های اصلی این طرح است، تصریح کرد: پوشش این طرح حفظ می شود.

این افسر از اتاق اصناف و اتحادیه های مربوطه خواست نسبت به اطلاع رسانی و نظارت دقیق انجمن های مربوطه اقدام جدی انجام دهند تا مشکلی برای اصناف پیش نیاید.

خبرنگار: بهمنیار

پایان پیام/