پس از دو سال وقفه، خوشحالم که دوباره شاهد تور دوچرخه سواری آذربایجان هستیم.ساعت: 21:07
تاریخ انتشار: 1301/06/23
کد خبر: 1897508

پیام وزیر ورزش به تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان;

دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان در پیامی از برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری ایران و آذربایجان ابراز خرسندی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، وزیر ورزش و جوانان در پیامی از برگزاری مجدد تور بین المللی دوچرخه سواری در ایران پس از دو سال وقفه ابراز خرسندی کرد.

. متن پیام وزیر ورزش و جوانان به این شرح است:

وی ادامه داد: خوشحالی و خرسندی خود را از آغاز تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان اعلام می‌کنم، این تور معتبر مانند سایر رویدادهای مهم جهان به دلیل بیماری کووید قطع شد، اما با تلاش مسئولان ورزش در در استان، پس از دو سال وقفه دوباره شاهد برگزاری این تور معتبر هستیم.دوچرخه سواری ایران و ورزش ایران امروز میزبان یکی از معتبرترین و بزرگترین تورهای دوچرخه سواری قاره کهن است. کسب 23 مدال ارزشمند در رشته دوچرخه سواری در یک سال اخیر نشان از تغییرات و نگرش منحصر به فرد مسئولین به این بخش دارد و ثمره این تلاش ها را در برگزاری یکی از رویدادهای مهم ورزشی قاره می بینیم.

امروز تور دوچرخه سواری ایران و آذربایجان نمادی از صلابت، اشتیاق، استقامت و تلاش مردم ایران است و از زحمات همه دست اندرکاران برگزاری این تور قدردانی می کنم. همچنین پذیرای مهمانان خارجی عزیزی هستم که به عنوان ورزشکار، مربی و مجری به کشور عزیزمان ایران سفر می کنند و شک ندارم که به مهمان نوازی که از مردم خونگرم آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل می شناسیم افتخار خواهند کرد. استان ها..