پساکی از توئیت تورمی “باید ناشنوا” رئیس بایدن WH حمایت کرد


جن ساکی سخنگوی کاخ سفید از توئیت ران کلن رئیس دفتر بایدن در مورد تورم دفاع کرد که بسیاری آن را “لحن ناشنوایان” توصیف کردند.

جاکسی هاینریش از فاکس روز پنجشنبه از ساکی پرسید: “رون کلاین این پیام را مجدداً منتشر کرده است … که تورم و زنجیره تامین مسائل” گران قیمت “هستند ، اما برخی از بدترین افزایش قیمت … شامل محصولاتی است که هر آمریکایی می خرید.” اخبار “چرا باید [he] توییت می کنید و آیا موافقید که این کمی ناشنوا است؟ “

از اتومبیل تا بنزین ، قیمت های مرتبط 13 سال بالا مشاهده می شود

پساکی با این کلمات پاسخ داد: “به نظر شما دو توییت بیشتر معنی می دهند؟ من علاقه مند هستم.”

پساکی سپس سعی کرد تا توضیحات کلین را روشن کند توییت، که افزایش تورم را با ارائه “کل زمینه” یک “مشکل طبقه بالا” توصیف کرد.

پساکی گفت: “بنابراین من فکر می کنم نکته ای که برخی از این منتقدان می گویند این است که ما نمی دانیم آیا آنها صحبت می کنند اگر نرخ بیکاری دو برابر امروز بود.” به “یا زمانی که مردم در خانه های خود حبس شده بودند و بنابراین قیمت گاز پایین تر بود. ما در این مکان هستیم زیرا نرخ بیکاری کاهش یافته و نصف شده است ، زیرا مردم کالاهای بیشتری خریداری می کنند ، زیرا مردم در حال سفر هستند و به دلیل افزایش تقاضا.”

تاکر کارلسون: تورم یک مشکل موقتی نیست ، واقعی است و در اینجا است

Psaki افزود: “اینجا چه فایده ای دارد.” “آیا ما در این مکان هستیم زیرا در اقتصاد پیشرفت کرده ایم.”

هاینریش بعداً پرسید که آیا کاخ سفید حتی به پست های توییتر کلاین که در گذشته مورد بررسی قرار گرفته بود ، رسیدگی می کند یا خیر.

“آیا ما در توییتر به عادات رئیس ستاد می پردازیم؟” آیا پساکی به طعنه گفت؟ “این یک اولویت اصلی نیست.”

پساکی گفت که کلین “به دلخواه” صحبت می کند ، همانطور که “هر رئیس ستاد صحبت می کند” ، و توضیح داد که توییت های او “هدف سخنرانی عمومی است”.

محافظه کاران در رسانه های اجتماعی با بازتوییت کلین درگیر شده اند و ادعا می کنند که در واقع سختی های برخی آمریکایی ها را کاهش می دهد.

کارمند تعیین شده RON KLAIN تخریب شده برای تورم “درجه بالا” TWEET

تامی پیگوت ، مدیر واکنش سریع در کمیته ملی جمهوری خواهان در توئیتی نوشت: “مبارزه با پرداخت غذا ، سوخت و مسکن به دلیل افزایش قیمت” یک مشکل درجه یک نیست “. بایدن اوضاع را بدتر می کند ، اما استراتژی آنها این است که به جای متوقف کردن خسارت ، سعی در روشن ساختن آمریکایی ها داشته باشند. “

یک پرش دیگر قیمت مصرف کننده در ماه سپتامبر ، تورم 5.4 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت که بیشترین افزایش از سال 2008 است ، زیرا خطوط پیچیده عرضه جهانی همچنان ویران کننده هستند.

اینترنت به داده های وحشیانه جدید اقتصادی پاسخ می دهد: “نه آنچه که خانه سفید می خواهد ببیند”

قیمت مصرف کننده در ایالات متحده در ماه سپتامبر نسبت به ماه آگوست 0.4 درصد افزایش یافت زیرا همه هزینه های خودروهای جدید ، غذا ، بنزین و غذاهای رستوران افزایش یافت.

وزارت کار روز چهارشنبه اعلام کرد که افزایش سالانه شاخص قیمت مصرف کننده در ماه های ژوئن و جولای با بالاترین ارزش در 13 سال گذشته مطابقت دارد. بدون احتساب گروههای فرار از مواد غذایی و انرژی ، تورم اصلی در ماه سپتامبر نسبت به سال قبل 0.2 و 4 درصد افزایش یافت. در ماه ژوئن ، قیمتهای پایه در سه دهه به 4.5 درصد رسید.

افزایش فعلی قیمت ها باعث افزایش فشار بر فدرال رزرو می شود که مقامات آن بارها گفته اند که این افزایش ها موقتی خواهد بود و همچنین بر جو جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، که با اقتصادی روبرو است که از دست یافتن شغل کندتر و تورم بیشتر رنج می برد. بایدن توسط جمهوری خواهان متهم به افزایش تورم با بسته نجات 1.9 تریلیون دلاری خود در ماه مارس امسال شد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تورم غیرمنتظره امسال به افزایش شدید قیمت مواد غذایی و انرژی و مبلمان ، ماشین ، تلویزیون و سایر کالاهای عمدتا وارداتی اشاره دارد. COVID-19 کارخانه های آسیایی را تعطیل کرده و بنادر ایالات متحده را کند کرده است ، کشتی های کانتینری را در دریا لنگر انداخته و مصرف کنندگان و مشاغل هزینه بیشتری برای کالاهایی که ممکن است ماه ها وارد نشوند ، پرداخت می کنند.

ادموند دمارشه و فاکس نیوز و آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کردنددیدگاهتان را بنویسید