پروژه عادی سازی روابط برای صهیونیست ها امنیت ایجاد نمی کندساعت: 23:33
تاریخ انتشار: 1301/05/13
کد خبر: 1887950

آیت الله رئیسی با اشاره به تلاش رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با برخی کشورهای منطقه گفت: آنها فکر می کردند با عادی سازی روابط می توانند برای خود امنیت ایجاد کنند اما این اقدامات به هیچ وجه برای آنها امنیت ایجاد نکرده و نکرده است. .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور امروز پنجشنبه 22 مرداد در دیدار زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین مقاومت را منطق برتر و پیروزی نهایی دانست و گفت: امروز مقاومت ممکن است هم یک ایده باشد. و نتیجه در میدان عمل.

رئیس‌جمهور با اشاره به تحولات سرزمین‌های اشغالی، افزود: نه توافق‌های به اصطلاح صلح، بلکه «مقاومت ملایم» است که دشمنان را ناامید کرده و اشغالگران سرزمین‌ها و حامیان سیاست مقاومت را در این منطقه قرار داده است. امید جهان

رئیسی با اشاره به تلاش رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با برخی کشورهای منطقه گفت: رژیم صهیونیستی فکر می کرد با عادی سازی و برقراری روابط با این کشورها می تواند برای خود امنیت ایجاد کند اما این اقدامات باعث ایجاد امنیت نشد. در هر صورت صهیونیست ها به دلیل اینکه منطقه و تحولات آینده را نمی دانند و پیش بینی نمی کنند این کار را نمی کنند.

رئیس جمهور حمایت و مقاومت فلسطین را سیاست قطعی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: در تحقق پیروزی مقاومت فلسطین و آزادی قدس شریف، آرزوی شهید سلیمانی تردیدی نداریم. و همه شهدای مقاومت.

رئیسی در ادامه حمایت کشورها از موضوع فلسطین را بزرگترین مانع در برابر سیاست های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: امروز کشورهای مسلمان منطقه به شدت از رژیم غاصب صهیونیستی متنفرند و مقاومت را مدنظر قرار می دهند. راه اصلی و اولیه برخورد با این رژیم.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین «زیاد نخله» با ابراز خرسندی از دیدار با آیت الله رئیسی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران بیش از هر زمان دیگری در منطقه و جهان حضور قدرتمندتر و قدرتمندتری دارد. و تردیدی نیست که سیاست شخصی رئیس جمهوری اسلامی ایران در تقویت روابط با کشورهای منطقه و ایستادگی در برابر حاکمان نقش بسزایی در این زمینه داشته است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه با ارائه گزارشی از توانمندی ها و فعالیت های انجام شده در فلسطین به انفعال رژیم صهیونیستی در برخورد با نیروهای مقاومت به ویژه در غزه و کرانه باختری اشاره و بیان کرد. : امروز مقاومت فلسطین حضور پررنگی دارد، در غزه حضور پررنگی در کرانه باختری دارد که در آینده منجر به افزایش فشار بر رژیم صهیونیستی و تغییر معادلات در فلسطین خواهد شد و این پیروزی ها به لطف است. به حمایت جمهوری اسلامی ایران.

زیاد نخله با ابراز تاسف از اقدامات برخی کشورها در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تصریح کرد: خوشبختانه ابتکار عمل نیروهای مقاومت اسلامی در فلسطین بر اهداف رژیم صهیونیستی در ارتباط با برخی کشورهای عربی منطقه تأثیر گذاشت.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز با تاکید بر اینکه محور مقاومت با پیروزی های دیدنی قدرتمندتر می درخشد تصریح کرد: بی شک ادامه این راه موجب تضعیف و نابودی رژیم صهیونیستی خواهد شد و به برکت حمایت جمهوری اسلامی ایران و بخصوص حضرت آیت الله خامنه ای پیروزی حاصل می شود که نزدیک است و انشاءالله همه با هم وارد بیت المقدس می شویم.